Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 07:24:15
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120440 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #45 kedy: 30. Júl , 2009, 09:10:03 »

ok tak po dvoch pracovnych dnoch vyziadania verifikacie sa mi obiavalila paypal platba na IB(slsp) odpisal som kod a vsetko mam plne funkcné. dakujem za pomoc :)
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #46 kedy: 30. Júl , 2009, 09:11:44 »

A ako je to platenim vyssej sumy co presahuje denny limit karty? Ci sa to tam niekde da nastavit?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #47 kedy: 13. August , 2009, 16:47:49 »

no ja myslim ze si musis v banke zvysit limit, logicky:)
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #48 kedy: 13. August , 2009, 20:29:04 »

presne tak, treba zbehnúť do banky a zvýšiť... otazka par minut... inak ti proste platba neprebehne  :)
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #49 kedy: 11. November , 2009, 08:45:42 »

Ktory druh uctu ste pri registracii zvolili?
Personal
For individuals who shop online

alebo

Premier
For individuals who buy and sell online
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #50 kedy: 11. November , 2009, 12:33:51 »

Ktory druh uctu ste pri registracii zvolili?
Personal
For individuals who shop online

alebo

Premier
For individuals who buy and sell online


personal - pretoze nejako online nepredavam, ale len nakupujem. matne si pametam, nie je pri tom premier nejaky poplatok? je to hlavne vyhodnejsie ak sa chystas dostavat cez paypal peniaze. na nakupovanie na nete ti staci personal.
Zaznamenané

o-yep sro
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #51 kedy: 11. November , 2009, 15:31:52 »

personal - pretoze nejako online nepredavam, ale len nakupujem. matne si pametam, nie je pri tom premier nejaky poplatok? je to hlavne vyhodnejsie ak sa chystas dostavat cez paypal peniaze. na nakupovanie na nete ti staci personal.

Neviem, ci je za to nejaky poplatok, ale ked raz bude mozne na PayPal aj prijimat peniaze, tak sa celkom hodi mat ten premier.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #52 kedy: 11. November , 2009, 15:38:16 »

no mrkni si podmienky, lebo nevidim velmi dovod aby existovali 2 rozne ucty len tak. ale mozem sa mylit, urcite je lepsie mat moznost prijimat peniaze ak je to za rovnakych podmienok ako ked sa neda prijimat.
Zaznamenané

o-yep sro
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #53 kedy: 11. November , 2009, 15:40:38 »

no mrkni si podmienky, lebo nevidim velmi dovod aby existovali 2 rozne ucty len tak. ale mozem sa mylit, urcite je lepsie mat moznost prijimat peniaze ak je to za rovnakych podmienok ako ked sa neda prijimat.
Ale nie tak bolo, že na slovensku sa nedá ešte prijímať?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #54 kedy: 11. November , 2009, 15:45:53 »

Ale nie tak bolo, že na slovensku sa nedá ešte prijímať?

Bolo to tak, ale uz par rokov sa da.
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #55 kedy: 15. November , 2009, 19:56:37 »

Tak som sa aj ja stal uspesnym drzitelom PayPal uctu. Spravil som si len Personal, lebo neplanujem velmi predavat. Uz iba cakam na prvu platbu  :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #56 kedy: 31. December , 2009, 17:42:36 »

Vie niekto ako presne ten PayPal funguje? Ako prebieha ta platba po mojom zaplateni?
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 31. December , 2009, 17:47:38 »

Vie niekto ako presne ten PayPal funguje? Ako prebieha ta platba po mojom zaplateni?

Normalne, po zaplateni cez PayPal sa ti odrataju peniaze z uctu alebo kreditky na ktoru mas PayPal konto namapovane.
PayPal si zoberie svoje cast za transakciu (nepamatam si presne kolko percent to je) a zbytok sa presunie na ucet tomu komu peniaze posielas.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #58 kedy: 31. December , 2009, 18:01:40 »

Tak som sa aj ja stal uspesnym drzitelom PayPal uctu. Spravil som si len Personal, lebo neplanujem velmi predavat. Uz iba cakam na prvu platbu  :)

moc sa netes :) od diery na konte ta oddeluju asi dva kliky  :) u mna to aspon tak funguje, je to diabol. Kym si kedysi musel natukat cislo karty, etc. si si to castokrat rozmyslel a uvedomil sa, cez paypal si uz len po zaplateni povies, ze si blazon  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #59 kedy: 31. December , 2009, 19:28:05 »

Normalne, po zaplateni cez PayPal sa ti odrataju peniaze z uctu alebo kreditky na ktoru mas PayPal konto namapovane.
PayPal si zoberie svoje cast za transakciu (nepamatam si presne kolko percent to je) a zbytok sa presunie na ucet tomu komu peniaze posielas.


Myslel som skor na to, ci som aj ja nejak chraneny predtym, ze mi po zaplateni nic nedojde...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.