Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. Jún , 2024, 12:05:33
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 121453 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #90 kedy: 19. Máj , 2010, 12:58:58 »

a co tak si to nechat poslat normalne na ucet - medzinarodny prevod alebo ukecat typka ze ti moze verit cez Western Union  :)

no to sa aj snazim ho ukecat len on ze je to pre neho bezpecnejsie cez paypal.. nechapem ako to moze byt bezpecnejsie ked niekom udam co ja viem email ze yousuckmycock@titzandballs.com miesto plneho bankoveho uctu a mojej adresy.. ech
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #91 kedy: 19. Máj , 2010, 13:12:16 »

najlepsie je tieto veci zistit v polke dohadovania a menit paypal adresy, to vyzera najhorsie  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #92 kedy: 19. Máj , 2010, 13:13:37 »

ja som mu este adresu nedal.. cize pohoda kebyze si zalozim novu len dpc ked si predstavim ze mi maju strhnut 60e za ten prevod kua..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #93 kedy: 19. Máj , 2010, 13:14:34 »

jj, to je divocina.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #94 kedy: 19. Máj , 2010, 14:03:31 »

jop suhlasil ze mi prevedie viac takze pohoda.. ked ale teraz davam ze withdraw money to your bank card a napisem  tu celu sumu co mi tam dosla tak mi keca hajzel ze You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page.

a ked dam ze lift limits tak chce odo mna nejake 4 miestne cislo kkt Enter four-digit PayPal code to mi ma prist mailom potom?
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #95 kedy: 19. Máj , 2010, 14:17:11 »

jop suhlasil ze mi prevedie viac takze pohoda.. ked ale teraz davam ze withdraw money to your bank card a napisem  tu celu sumu co mi tam dosla tak mi keca hajzel ze You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page.

a ked dam ze lift limits tak chce odo mna nejake 4 miestne cislo kkt Enter four-digit PayPal code to mi ma prist mailom potom?

v bankovom vypise ho budes mat
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #96 kedy: 19. Máj , 2010, 14:17:50 »

v bankovom vypise ho budes mat

ked mi chodi vypis stvrtrocne? :D ci myslis skor internetbanking?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #97 kedy: 27. Máj , 2010, 07:11:05 »

tak pani, vyzera ze moja smola pokracuje
predal som cierny dellinger typkovi do UK, ten curak otvoril cez paypal dispute ze gitara ma o 5 skrabancov viac, ze hmatnik je spinavy, nozicky snimacov su trochu pokrivene a ze stav ktory som mu opisal nezodpoveda tomu ako to k nemu doslo.. postupil to dalej ako claim a ziada refund 220e co nie som proste schopny akceptovat ani za hovno.
Celej komunikacii predchadzala vymena emailov a prilohy s obrazkami gitary, on to akceptoval a mam pocit ze teraz sa snazi spiatocne vytrieskat z toho par e navyse. NIe som obchod aby som riesil taketo kktiny, gitaru som mu opisal ze je v 100% playing conditions a ze ma par scratchov.
Navrhol som mu ze nech mi gitaru vrati a ja mu dam vsetky prachy naspat ale vymysla ze si u chce nechat.. to co je za kokotenka? Okrem toho uz mi poslal aj fotku kde vidim ze vymontoval snimace a dal dole struny takze rozmyslam ze ako postupovat. NEchce sa mi tahat s kktami a uz vobec nie ked pomyslim na toz e mu vyhoveju len preto ze je z UK. Maju pravo nariadit mi refund 220e ked som predaval vec ako second handed a on akceptoval n zaklade pisomnej komunikacie s prilohami stav daneho nastroja a rozhodol sa pre ten deal?

Dik
este jeden takyto koko*t a uz to fakt asi nerozchodim uz je toho trochu vela aj na mna posledne 2 mesiace

jo a - ked predavate vec nenechajte si platit cez paypal.. lebo budete mat nervy s vychcanymi kktkami.. som mu navrhol 2 dni predtym ze mu dam 60e na vycistenie veci ostal ticho a teraz otvoril claim ;)ze chce 220e :D ahahhaha
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 07:14:33 od kaolko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #98 kedy: 27. Máj , 2010, 07:15:41 »

fuha, no drzim palce nech to dobre dopadne. inac to si predaval cez 7string forum? natvrdo by som spravil thread s celym tymto pripadom + mailovou komunikaciou nech ma tipek dobry feedback v komunite. ale ako je to s pay-palom, to veru neviem, taketo veci som riesil len v ramci ebay buyer coverage.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #99 kedy: 27. Máj , 2010, 07:22:43 »

caparisonforum.com.. vcelku mala komunita... on je tam otrochu dlhsie nez ja cize mozes hadat komu uveria.. uz teraz to tak farbisto opisuje vsetko ze dik ..nebolo to cez ebay.. mna zaujima ze ci moze realne niekto ziadat takuto kompenzaciu a aku ma  sancu uspiet a ze ci mna moze niekto prinutit ked som predaval vec za cenu x aby som ju nasilu dal o 220e dole .. lebo ja som mu napisal ze - iba return a full refund, alebo max 100e mu dam na pokrytie nejakych tych cisteni nech mam pokoj
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 07:24:08 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #100 kedy: 27. Máj , 2010, 07:27:18 »

Nic Ti nemoze, pokial dostal fotky a si mu to opisal. Moze to byt akurat tahanica chvilu, ale pravne nema absolutne ziaden narok, pokial dostal dobry popis veci aj s fotkami. Realne fakt nema ziadne pravne paky na Teba.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #101 kedy: 27. Máj , 2010, 07:28:07 »

.. lebo ja som mu napisal ze - iba return a full refund

....toto je jediný správny postup....gitara sa mu evidentne páči a chce Ťa ojekabátiť....sprav to tak ako Ti "pista58" radí....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #102 kedy: 27. Máj , 2010, 07:30:05 »

A PayPal drzi peniaze u seba, kym transakciu obidvaja nepotvrdite?

Inak suhlasim, nech vrati gitaru a ty jemu peniaze. Clear.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #103 kedy: 27. Máj , 2010, 07:31:57 »

A PayPal drzi peniaze u seba, kym transakciu obidvaja nepotvrdite?

Predpokladam, ze nie. Paypal na taketo veci zvysoka serie, Ebay v podstate tiez. Zazil som raz, ze mi typek poslal z USA gitaru ktora bola nakoniec novsia, ale bola naaranzovana ako starsia a realne som sa mohol vycpat, kedze spat sa mi ju uz posielat neoplatilo.
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 07:32:20 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #104 kedy: 27. Máj , 2010, 07:34:50 »

caparisonforum.com.. vcelku mala komunita... on je tam otrochu dlhsie nez ja cize mozes hadat komu uveria.. uz teraz to tak farbisto opisuje vsetko ze dik ..nebolo to cez ebay.. mna zaujima ze ci moze realne niekto ziadat takuto kompenzaciu a aku ma  sancu uspiet a ze ci mna moze niekto prinutit ked som predaval vec za cenu x aby som ju nasilu dal o 220e dole .. lebo ja som mu napisal ze - iba return a full refund, alebo max 100e mu dam na pokrytie nejakych tych cisteni nech mam pokoj

to nevadi ze je tam dlhsie, ajtak by som to spravil.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.