Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 12:24:24
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 122161 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #120 kedy: 27. Máj , 2010, 09:39:51 »

Ako povedali predomnou

- evidentne chce vytrieksat prachy z toho, kedze nema zaujem ju vratit vo full refund (cize ojebavac) - co je aj podla mna jedine a zaroven ferove riesenie
- poslal by som ho rovno do zadku
- urcite by som na Caparisonforum rozniesol ako psa s celou komunikaciou a fotkami
- kedze ju nenechal v povodnom stave, uz sa mozes ohradit ty, ze rozobratu nech si teraz necha
- hlavne je to na dohode medzi vami, ked to nie je v nejakych rules ako napr ebay, tak sa moze posrat

nemas o com, neustupit za ziadnu cenu.
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 09:46:21 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #121 kedy: 27. Máj , 2010, 09:47:46 »

prislo mi 1156e.. denny limit witdrawalu je 500e cize som stihol na dvakrat vytiahnut tych 1000e a tie mi prisli dnes na ucet.. 156e mam na paypalovskom ucte.. skor ma serie ze mi to blokli, ze on sa snazi zlomit cenu a ze do mailu mi napise ze - do not stress a vzapati to postupi ako claim a ziada refund 220e

Esteze si vytiahol 1000 EUR, tych 156 mu podakuj, ze Ti usetri nieco na leto, ked to uvolnia... inak cize za tu gitku + povodne aj emg snimace Ti dal teda 1156 EUR vratane dopravy?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #122 kedy: 27. Máj , 2010, 09:51:51 »

presne tak  :)  40e stal shipping..
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #123 kedy: 27. Máj , 2010, 09:56:15 »

 Za 1000 eu by si ju možno predal aj na Sk a bez problemov okolo toho.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #124 kedy: 27. Máj , 2010, 09:59:17 »

inak je to velmi podobne ako ked som predal jednemu chlapcovi od dunajskej stredy tu staru ibanezu 470.. mi potom vypisoval ze mu to nehra tak dobre ako mne na jeho marshall mg 15dx a ze cakal ze to bude skor ako metallica a zneje to viac do acda (toto myslim teraz bez srandy) a ze cakal ze to bude lepsi zvuk a podobne.. pritom si ju bol osobne zobrat ku mne do skusobne a vyskusal si ju asi  hodiny D::D:D tiez taky expert
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #125 kedy: 27. Máj , 2010, 09:59:59 »

Za 1000 eu by si ju možno predal aj na Sk a bez problemov okolo toho.

keby o nu mal niekto zaujem bol by uz davno zmluval so mnou.. posledna cena bola 1200 za tie rpachy som to tu daval. .nakoniec som skoncil na 1100e + shipping cize tak asi  Zdravíčko len tu vsetci radsej kecaju.. ale budte radi ze ste ju nekupili lebo ocividne teda vraj nebola dobra takze neviem no
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 10:00:41 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #126 kedy: 27. Máj , 2010, 10:01:13 »

inak je to velmi podobne ako ked som predal jednemu chlapcovi od dunajskej stredy tu staru ibanezu 470.. mi potom vypisoval ze mu to nehra tak dobre ako mne na jeho marshall mg 15dx a ze cakal ze to bude skor ako metallica a zneje to viac do acda (toto myslim teraz bez srandy) a ze cakal ze to bude lepsi zvuk a podobne.. pritom si ju bol osobne zobrat ku mne do skusobne a vyskusal si ju asi  hodiny D::D:D tiez taky expert

Ked budes predavat toho noveho Kellera, tak to zoberiem :) (a neboj, nebudem ti potom volat ze to nehra ako Meshuggah :) ).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #127 kedy: 27. Máj , 2010, 10:04:46 »

nic take sa neudeje ..  Bavím sa skvele semish ak tu gitaru dnes prezriem UVckom a najdem tam biele flaky tak mi .. tak .. mi.. prides pomasirovat chrbat
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 10:05:19 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #128 kedy: 27. Máj , 2010, 10:08:47 »

kazodpadne mi prisla fajn formulka mailom dnes rano a az teraz som si ju precital pisu ze:


We have received a complaint from a buyer who stated that merchandise you
sent them did not match your original description. The buyer is disputing
the quality of goods associated with the transaction detailed below.

As you may already be aware, PayPal's Buyer Complaint Policy applies only
to the shipment of goods and not to complaints about the attributes or
quality of goods received through an off eBay transaction.  Therefore, we
will not conduct an investigation into this matter at this time.

We do, however, reserve the right to begin an investigation within 180 days
if we determine it is necessary.



inymi slovami - pan predajca, mozete mu nasrat pred dvere
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #129 kedy: 27. Máj , 2010, 10:10:06 »

 Na zdravie! uz len cakam na ten feedback thread  :)
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #130 kedy: 27. Máj , 2010, 10:14:12 »

nebudem na to zbytocne upozornovat.. nemam potrebu.. prachy budem ocivine mat, gitaru ma on nech jej kludne aj vyvrta monkey grip ze som mu ju tak poslal.. ja som pacifista vo veciach a staci mi vediet ze som v prave a nech ho aj roztrhne.. kebyze predavam umyselne zle veci tak ok ale toto bol vyslovene pokus o vytahnutie prachov.. cele to je divne z komunikacie s nim som mal pocit ze ma tak 15 rokov. mi tam hovoril take ze - pane boze budem musiet dat nastavit tremolo lebo je nasikmo od prevozu a bude ma to stat az 70e..  mna to tiez stoji ked si chcem nastavit gitaru a neviem to
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #131 kedy: 27. Máj , 2010, 10:18:57 »

ono vlastne jedine co tymto sledujem je ze chcem apelovat na ostatnych - ked budete predavat veci do zahranicia cez paypal urcite nemazte maily a poslite typkovi fotky veci co predavate lebo neviete na koho narazite.
Paypal ocividne nastastie nema narok investigovat kvalitu tovaru a len prepravne podmienky, takze sa to zrejme nebude dlho tahat. Je ale mozne ze ak by som to predaval cez ebay, tak je tam nejaka taka ochrana kupujuceho a mohol by robit dost problemy ked je prepnuty. to len do buducna - vzdy ked predavate komunikujte rychlo, k veci a s dostatocnymi prilohami je to hlavne aj na vasu ochranu   Zdravíčko
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #132 kedy: 27. Máj , 2010, 10:31:12 »

mal si sa ho hned na zaciatku opytat, ci ma volebne pravo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #133 kedy: 27. Máj , 2010, 10:35:04 »

no.. kazopadne uz som paypalu nascannoval tolko dokumentov ze jedine co im mozem poskytnut ak budu mat stale malo je moja vlastna DNA informacia .. v papierovej servitke ale obavam sa ze tam bude len polovica chromozomov a kym tam dojdu budu zaschnute
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #134 kedy: 27. Máj , 2010, 10:43:14 »

to je tento jebko? pozeram, ze uz predava EMG aj caprisone snimace  Bavím sa skvele
http://www.facebook.com/djkiwidoncaster

ten typek chce vyslovene ojebovat a si mysli, ze od nejakeho jeba kupoval.. na FB pise, ze jaka skvela kupa za 850libier a este chce z toho vytrieskat dalsie prachy :-/
« Posledná zmena: 27. Máj , 2010, 10:47:23 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.