Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 19:53:22
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: najlepsi CHORUS pedal  (Prečítané 18618 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #60 kedy: 17. Október , 2016, 09:21:20 »

Po dlhom case som prehadzal kufrik s efektami a vytiahol chorus BOSS DC-2 DIMENSION...wauu..hned som dal prec BOSS CE-2 co som mal..tento chorus ma 4 presety, ale kazdy hned pouzitelny, ziadne krutenie knoflikmi..v stereu masaker..velmi odporucam, kto chce kvalitny chorus.  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #61 kedy: 17. Október , 2016, 10:20:57 »

mne sa najviac paci moj starodavny modovany CE-2 od Rasta  Na zdravie!
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #62 kedy: 17. Október , 2016, 10:38:59 »

Po dlhom case som prehadzal kufrik s efektami a vytiahol chorus BOSS DC-2 DIMENSION...wauu..hned som dal prec BOSS CE-2 co som mal..tento chorus ma 4 presety, ale kazdy hned pouzitelny, ziadne krutenie knoflikmi..v stereu masaker..velmi odporucam, kto chce kvalitny chorus.  Na zdravie!

tak sa mi zdá že Behringer CC300 Space-C Analog 3D Chorus Pedal  je kopia toho bossu

a ešte otázka , používaš  ten chorus pred skreslenie alebo za skreslenie ? alebo len na čistý zvuk ?  s jemným nastaveným alebo viacej šialeným ??

ja si myslím že chorusov je viacej dobrých ,  u  mňa na drobné veci stále vyhovuje small clone , i ked ma láka chorus od Smrčka efekts ,


* CC300_P0513_Top_XXL-87a40fdfaeab8dd8fed45fae92d5210a.jpg (228.82 KB, 1380x2207 - prehliadnuté 219 krát.)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #63 kedy: 17. Október , 2016, 11:08:04 »

pouzivam to na prvom stupni, co je taky jemny chorusovy nadych..a ked sa mi chce tak to posielam do 2 Marshallov, pred skreslenim samozrejme..."odkukal" som to davno od G.Moora, ktory to mal v studiu furt zapnute, no a potom som na neho zabudol a mal v boarde CE-5, sak to staci...teraz som si to znovu pustil a ten zvuk je na 1: jemnunky chorus, 2 to je Whitesnake Is this love sound, 3 uz ide dop flangeru a 4 uz sa hodne vlni..vsetky presety su ale prudko pouzitelne. ja nemam rad na chorusoch to krutenie s potakmi furt, ked som zmenil korekcie na Ampe...tu sa nic neriesi  Na zdravie!

ja uz pouzivam iba BOSS DD-2 z prvej serie v slucke a pred Ampom chorus  TS-9 + ladicka....vsetko ostatne ma mylilo a odvadzalo pozornost od toho podstatneho.
« Posledná zmena: 17. Október , 2016, 11:13:45 od RobG » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.