Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:03:14
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Boss OD 20  (Prečítané 7108 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #30 kedy: 01. Máj , 2006, 14:52:49 »

metalhead napísal:
Citácia
krupse niesom isty ci sa to AVT znesie z BOSSkom.lebo ja mam korga AX15g t tiez niesu velky kamarati,ale mam starsi model.kazdopadne si to over v predajni na dajakom avt


jasne odskusam, o mesiac idem na prijimacky do Brna, nastastie tam idem na viac dni, takze bude vela casu poprechadzat sa potom po meste a budem vymetat vsetky hudobniny :woohoo:  a odskusam co sa len da Popiskujem si  ... hehe, uz sa len sustredit aj na tie prijimacky ha ha ha
Zaznamenané

... all life is future to past ...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #31 kedy: 01. Máj , 2006, 15:24:24 »

Kruspe - Valvestate mam celkom slusne nastudovane s naozaj vela krabickami a skreslovatkami a bustrami a cojaviem cim. Podla mojho nazoru najlepsie zneje to jeho skreslenie tak ako je, bez vsetkeho. S kazdou krabickou zneje iba horsie si myslim. Co sa ti vlastne na tom zvuku nepaci ? Je toho skreslenia malo alebo ?

Uplne najlepsie ale zneje Valvestate naozaj, ked sa pouzije z neho iba koncak (return) a strci sa do neho poriadny lampovy preamp. Ale zase je to bohuzial kompromis v tom, ze ten lampovy preamp vo Valvestate zneje OVELA horsie, ako v riadnom lampovom konci. Tie tranzisory z Valvestate ten zvuk dost kurvia.

Lamped neviem, ako hra. Ta Radyho ukazka sa mi moc nelubi, ale predpokladam, ze je to nahravane napriamo z nejakeho recording outputu, takze tazko posudit...

Skratka ak sa ti zvuk Valvestate nepaci, nepomozes si inak, ako ze si obstaras iny aparat.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 01. September , 2006, 11:07:56 »

Kruspe napísal:
Citácia
Mno potreboval by som trochu poradit, chystam sa dokupit nejaku skreslovaciu krabicku, povodne to mala byt DS - 1, co je klasika, ale potom som nasiel aj tuto Boss OD 20, je to taky mix, ale neviem ake su tie skreslenia kvalitne Huh! ... ked si tam nastavim zvuk ako DS - 1 , tak to bude rovnako zniet ako z original krabicky DS - 1 Huh!...nie je to len nejaka digitalna simulacia toho vsetkeho v kope ako nejaky mutiefekt Huh! trocha som z toho mimo Popiskujem si  

http://www.bosscorp.co.jp/products/en/OD-20/index.html

  btw. stoji takych 6 500, co nie je problem a pri tom vsetkom co je v nej, pride mi to dooost univerzalne pre mna. Len neviem presne aka je to uroven kvality... ak viete pls. poradte

No ja ho mam doma a som s nim nadmieru spokojny.Hra to v pohode a aj skreslenie je realne a nie umele.Mozem len odporucit.Netrepem sprostosti lebo vela tipkov bolo za mnou z coho mi lezie taky zvuk.Ukazal som a neveriacky krutili hlavami.Ak chces kludne si to pridi vyskusat ku mne.No problem Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 23 otázok.