Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:59:51
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc pri vlastnej gitare  (Prečítané 8028 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #15 kedy: 03. Júl , 2005, 23:15:20 »

rastis: noo Smútim to mi moc nepomoze, inak, nasiel som nieco do coho by som asi zainvestoval, je to Randy Rhoads vecko, v muzikery ho maju za cca 10 papierov => Randy Rhoads 30, oplati sa to kupit?? akoze bojim sa toho ze to bude sice Jackson, ale semitny... resp. zle snimace atd. bolo by dobre najprv to skusit hadam, ale nikde to nemaju, ak si to po prazdninach kupim tak jedine na objednavku.
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 03. Júl , 2005, 23:50:41 »

Jackson je pomerne slaby nastroj (co sa tyka HW) aj pri cenovej relacii 15 litrov a viac. Mal som doma niekolko Jacksonov v cene okolo 10 tisic a bolo to naozaj dost biedne...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #17 kedy: 04. Júl , 2005, 00:54:42 »

Citácia
Originally posted by rastis Jackson je pomerne slaby nastroj (co sa tyka HW) aj pri cenovej relacii 15 litrov a viac. Mal som doma niekolko Jacksonov v cene okolo 10 tisic a bolo to naozaj dost biedne...
to akoze v tej cenovej relacii je nejaky lepsi?? necham si poradit, tvar nie je vsetko.. :)) vsak hw tam vela neni, struny ma zapustene cez telo pokial ma oci neklamu, nechcem s floydom, lebo to by sa mi asi dosieralo...a ani by som ho produktivne nevedel vyuzit sa mi zda....
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 04. Júl , 2005, 13:58:38 »

jolan - existoval model Jackson PS2, 1xHB, 2xSC. Vyrabal a predaval sa dost dlho, mozno je este stale v ponuke. Stal tusim aj viac, ako 15 litrov. Samotna gitara celkom v pohode, dobry zvuk, sustain... Ten Floyd, co tam davali sa bezne osadza na absolutne noname - este ze mali na nom vyrazene vlastne logo. Kamos v kapele ju ma mozno 3-4 roky a uz dlhsiu dobu zapasi so strhanymi zavitmi, vytlacenymi ""pritlacacimi koceckami""... Piskajuce noname snimace (so streknutym logom Jackson). Ceresnickou moze byt to, ze oba SC magneticky rovnako orientovane = brum vo vsetkych polohach okrem HB. V tejto cenovej relacii su nastroje napr. od Ibanezu, Yamahy predsa len niekde inde. Jacksony v cene cca 10 litrov su este horsie. Pre porovnanie napr. Squiery v tej cene su celkom pohodove gitary.
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #19 kedy: 04. Júl , 2005, 22:27:17 »

rastis: no squier stagemaster, videl si to?? celkom sa mi pozdava... ale nie som si isty, chcem daco co bude 24 prazcove...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 04. Júl , 2005, 22:42:26 »

Squier stagemaster vo verzii H S H ma 24 prazcov. Ale nepoznam tie gitary blizsie, ja som predtym mal na mysli od Squieru klasicke Straty...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #21 kedy: 05. Júl , 2005, 00:56:16 »

klasicke squiery- s tym daj pokoj, tfuj... nesedia mi vobec, uz len tym ze je to klasicky strat, a potom este ten siroky krk, no aby som sa siel rovno zabit, ale dufam ze na stagemasterovi neni taky siroky... :? :no:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 05. Júl , 2005, 01:07:52 »

Su rozne Squiery. Tie lacnejsie su take dost neohrabane, ale zase nie su to zle gitary, co do zvuku. Tie trochu drahsie Squiery vyzeraju lepsie, aj do ruky.
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #23 kedy: 05. Júl , 2005, 08:05:26 »

rastis - nooo, do ruky... to je klasicky znak vintage typov ako je napr. squier, ze maju taky siroky hmatnik, ale zas LP maju prijemne hmatniky... ten stagemaster sa mi paci je to nieco ako superstrat, ale priznam sa ti ze som ho esce live nevidel...ale vyzera dobre - len ho treba skusit a za cenu 10 000 co je suma, ktoru chcem do novej gitary investovat... esce je moznost kupit daku ibanezu okolo 10 000, potom neviem ci by bolo lepsie dat za GIO-RG, alebo original RG - ale najnizsej rady...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 05. Júl , 2005, 12:40:27 »

mno ja mam stagemastera a musim povedat ze je to uplne fpohode gitara. ked som ho kupoval este v 99tom tak stala 15litrof. nemal som snuo ziaden problem drzi ladenie a zvuk ma tak asi ako nejaka RGcka.
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #25 kedy: 05. Júl , 2005, 13:54:17 »

zakky: a krk ma siroky, alebo taky ibanezovsky?
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 05. Júl , 2005, 14:20:41 »

jolan - hlavne neviem, kde si prisiel k tomu, ze Squier = siroky krk. Sak som pisal, ze mozno nejake tie uplne najlacnejsie su trochu krompace, ale ostatne Squiery su normalne gitary s krkmi ako vsetky ostatne.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 05. Júl , 2005, 16:06:30 »

povedal by som ze je to nieco medzi stratom a ty ibanezom, ale je to fpohode aj tak si myslim ze je to len vec zvyku. ak si myslis ze rychlost je o tom, tak napriklad Petrucci ma krk o dost hrubsi ako RGcky a hra tiez rychlo
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 05. Júl , 2005, 16:10:17 »

Zakky - presne tak. Je dobre snazit sa nemat problem s akymkolvek krkom. Nikdy nevies, ake prekvapenie sa Ti vyskytne v rukach...
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #29 kedy: 05. Júl , 2005, 18:43:20 »

no to prvykrat pocujem ze moj lacny squier ma siroky krk. to je hlupost.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.