Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 21:33:22
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kingrocker  (Prečítané 4981 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Kingrocker
nováčik
*
Príspevkov: 40



« kedy: 06. September , 2006, 20:13:51 »

Po dlhom case som sa znovu pustil do klasickej gitary.. Mal som asi pol roka pauzy hral som len na elektrickej.. tak a pohodine cvicenia som skusil nieco taketo.. rok a pol som nedrzal v ruke akustiku a nehral prstami tak mi tu nenadavajte slubujem ze sa postupne zlepsim;) povodne som sem chcel pridavat ze ako to ide po case..


tak to davam prec pre istotu vratim to ked bude nieco lepsie
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 19:45:07 od Martinlm » Zaznamenané

Ja pocitacom rozumiem... No len oni nerozumeju mne.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 07. September , 2006, 20:07:48 »

Takze ukazka by mala ist.
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #2 kedy: 07. September , 2006, 20:42:40 »

mal si pocvicit trochu dlhsie;)
Zaznamenané

I hate commercion
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 07. September , 2006, 21:05:33 »

kua toto je zart alebo co??? :D:D:D
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 07. September , 2006, 21:30:56 »

No dufam, ze je to zart aj z tvojej strany, lebo najskor sem na forum prides s fajn ukazkami, potom sa dozvieme, ze mas rad Hammerfall a teraz toto. To je 1:2 v zmysle dobre ku zlemu.

Kingrocker, urcite si zozen metronom a skus to s nim a trochu pomalsie.
Zaznamenané

brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #5 kedy: 07. September , 2006, 21:42:39 »

ty kokso..:woohoo:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 07. September , 2006, 22:00:45 »

martinlm napísal:
Citácia
No dufam, ze je to zart aj z tvojej strany, lebo najskor sem na forum prides s fajn ukazkami, potom sa dozvieme, ze mas rad Hammerfall a teraz toto. To je 1:2 v zmysle dobre ku zlemu...


<rypavy vtip>A to si este zabudol na ten ojeb s umelou gitarou, takze ktovie, ako to cele s Vladom Hudecom - maliarom je :woohoo: </rypavy vtip>
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 07. September , 2006, 22:07:35 »

Zase klud - Imbus tu raz zalozil temu \"nase zaciatky\", ci ako, ale okrem jeho a mna sa uz nikto neunuval verejne zhovadit Žmurk .

Tento Clapton je dost velke susto na zaciatocnika, vsak to vsetci pocujeme, ale sympaticke je, ze sa Kingrocker do toho pustil a ma odvahu prezentovat aj postupne krociky. Verim tomu, ze sam pocuje, co je nahovno a co treba cvicit. V kazdom pripade ja osobne nez by som si zacal lamat zuby na niecom takomto, isiel by som radsej cestou mensich krokov a cvicil by som predovsetkym samostatne kusky, co idu tazsie. Porobil by som si z nich rozne prstove cvicenia a tym by som sa venoval. Potom taka skladba pojde sama od seba.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 07. September , 2006, 22:20:57 »

martinlm - neviem,co si tym chcel povedat..sorry..:)..proste ja som sa zacal smiat,ked som to pocul,nemozem za to..nechcem niekoho urazit alebo zhadzovat,to vobec nie.Len on napisal,ze citujem " Po dlhom case som sa znovu pustil do klasickej gitary..."..takze som predpokladal,ze uz hra dlhy cas na gitare,ale toto mi pripadalo fakt hrozne zaciatocnicke.Takze tak. A k tomu Hammerfallu..ty si kto,ze posudzujes,co je dobra hudba a co zla? Prepac,ale si teraz dost trapny. Kazdemu sa paci nieco ine a mne okrem inych aj Hammerfall..ak ti to vadi ,tak to je mne uplne ukradnute.

rastis - oeb by to bol,keby som vas nechal v tom,ze som to hral ja...ja som sa priznal,ze to su sample,takze tiez dost blby argument;)..to bol len test,kto rozozna,ze su to sample..nic viac,nic menej.
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 19:45:35 od Martinlm » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 07. September , 2006, 22:26:50 »

vlado - OK OK - necerti sa :)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 07. September , 2006, 23:48:06 »

a neni kingrocker nejaky volam_sa_bonifacov pribuzny? :silly:

rastis: do temy \"nase zaciatky\" som ja dlho vahal, ci prispiet, ale nakoniec som sa rozhodol neprispiet, pretoze vy ste sa tam zdaleka nezhovadili, mozno bambus trochu. keby som prispel ja, to by som sa zhovadil a to chcelo vacsiu odvahu, nez odvaha seckych tam dokopy bola, takze som sa nezhovadil. dufam, ze aj napriek par pivam som zrozumitelny :lol:
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 08. September , 2006, 01:14:35 »

Iggy - pekne si to napísal - rozumiem ti, naozaj s tebou súcitím a držím ti palce, aby si bol odvážnejší. Žmurk :)
Zaznamenané

Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #12 kedy: 08. September , 2006, 02:40:15 »

si mal kozenne rukavice na rukach, ked si to nahraval?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 08. September , 2006, 10:47:21 »

K nasim zaciatkom - moje zaciatky predsa su v mojich ukazkach. Tie dve ukazky, ktore sa mozno ako tak dali sa zahadnym sposobom stratili pre presune fora.
Zaznamenané

Kingrocker
nováčik
*
Príspevkov: 40



« Odpoveď #14 kedy: 08. September , 2006, 12:14:40 »

no a?? boze nemusi kazdy hrat hned po 2 tyzdnoch ako clapton ja to sem chcem davat postupne od zaciatku ukazovat ako sa zlepsujem .. ale nema to zmysel vidim.. a mam nanic mikrofon tak to dost huci(susti)
Zaznamenané

Ja pocitacom rozumiem... No len oni nerozumeju mne.
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.