Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 19:40:52
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Astro Songs Orchestra v Metre  (Prečítané 10030 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kewin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 181


« Odpoveď #30 kedy: 24. September , 2006, 12:55:58 »

navrhujem poslat to niekomu kto to aj uploadne, ak by bolo ftpcko mohol by som aj ja
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 24. September , 2006, 13:49:36 »

Ani sa neopýtate a už by ste to šírili. Žmurk Chcem to dať na stránku kapely, ale čakám na kvalitný záznam z STV. Potom to skomprimujem, aby to bolo aj cez net pozeratežné a kto chce si to pozrie. Tak vydržte. Žmurk

swordy - struny nehladkám, kžudne si môžeme zahrať na sucho bez aparátu na gitare a budeš počuť, že do strún rúbem pekne, keď treba. :) Treba ale vedieť robiť dynamiku, nemôžete rúbať všade. V STV som mal ticho (oproti mandolíne a perkusiám) pustenú gitaru do vysielania, to sa nedá spraviť rúbaním do gitary, v štúdiu som bol dostatočne.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 24. September , 2006, 14:49:47 »

No to aj mna napadlo s tym sirenim Pitu.Co sa kvality týka, neviem co Tym chces povedat bolo nahravane do PC cez satelitnu kartu a original ma 2GB je to skomprimovane do Div-X 700Mb nejdeme tu cez antenu a dig. prenos je znacne verny a komprimaciou to vzdy treba okresat. Chyba tam zhruba 2min kedze to bolo trochu dlhsie ako bolo pisane Ja som čert..

Naposledy upravil guitman, : 24.09.2006 o 15:53
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 24. September , 2006, 16:29:41 »

Majo - mám sžúbené, že to budem mať priamo z archívu STV, takže to bude asi najkvalitnejšie. :hm: , Ale rád budem mať už niečo v hrsti, tak ak môžeš, pošli mi to napálené na dataDVD. Ak tam chýbajú z celej relácie 2min, to mi nevadí. Ak z nášho vystúpenia, tak to je škoda, ale pošli aj tak. Žmurk

Inak potešili ma vaše reakcie, som rád, že robenie takejto produkcie neteší len našu kapelku, ale nájde si táto muzika aj poslucháčov. Díky za priaznivé ohlasy. Žmurk
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 24. September , 2006, 16:30:15 »

guitman posli to niekomu, trebarz aj mne...odomna je uz cesta na web kratka :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 25. September , 2006, 07:37:07 »

rad si to omrknem, metro som vtedy nestihol.

inac co sa tyka pituovho hrania, tak ja som pocul od vela ludi tiez, ze mali pocit ze pitu sa so strunami mazna:) takze ktovie kde je pravda a kde je hranica \"hladkania\" a \"trieskania\":)
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 25. September , 2006, 10:21:28 »

Maznanie je pekný výraz. Žmurk
Je pravda, že žiaci od Vadima asi budú mať iný pohžad, lebo Vadim vychádza predpokladám zo svojho bývalého učiteža Igora Jančára a pamätám sa, že on kládol dôraz na až prerazenie tónu trsátkom na strune pri behoch. Niečo ako keď flamencoví hráči prerážajú tón nechtom.
Mne to nesedí, skôr využívam širšiu škálu dynamiky pri behoch, keď treba, zahrám niečo tichšie, keď treba, poriadne do strún pritlačím. Prerazené tóny hrám, len keď chcem aby to znelo naozaj výrazne expresívne.

Menej sa to ale vníma zo skladby, keď je gitara tichšie ozvučená, ako ostatné nástroje.

Naposledy upravil pitu, : 25.09.2006 o 11:23
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #37 kedy: 25. September , 2006, 10:39:55 »

Mne sa najviac paci ,aky hudobny nadhlad mas pri hrani.(ci uz technicky alebo \"teoreticko vedomostny\"Žmurk )
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 03. Apríl , 2008, 18:45:26 »

len tak pomimo mi napadlo je uz dakde ten zaznam z metra ?
 rad by som si to mrkol este raz . a myslim ze nielen ja  Zdravíčko
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #39 kedy: 03. Apríl , 2008, 18:59:14 »

aso.guitarfest.sk    - audio (video)
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 03. Apríl , 2008, 19:11:56 »

oooo parada .. diki  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.