Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 13:19:58
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kaco - Ibanez JS1000bp Team J.Craft  (Prečítané 5891 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« kedy: 08. September , 2006, 16:05:41 »

Vdaka Robertovi a Progrockerovi sa Vam mozem pochvalit s brand new prestige Ibanez JS1000bp Team J.Craft. Este si necham celkovy dojem ulezat v hlave a potom napisem recenziu. Zatial pridavam par fotiek a faktov.

Je to velmi netradicna Ibanez, doteraz som hraval iba na RG a Prestige, tato ma vsak uplne iny krk. Radius je velmi podobny ako na Stratoch, zvuk je velmi netradicny - rurovity. Bridge pomerne dost reze, neck je taky zatlmeny. Feelingovo ovela prijemnejsia gitara, zrazu hram velmi feelingovo, to sa na RG s plochym krkom Wizard II moc nedalo. Gitara je asi najkomfortnejsia, aku som mal na pleciach - lipovy korpus ma prijemny sustain a je velmi lahucky, tvarovo mi velmi sedi -  ziadne ostre hrany, maximalny komfort pri hre.








Naposledy upravil Kaco, : 08.09.2006 o 17:09
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 08. September , 2006, 16:19:52 »

:woohoo:

paradna, paci sa mi ze ludia zacinaju popri lamentovani na zivotnu uroven v krcmach kupovat aj poriadne nastroje:P
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 08. September , 2006, 16:38:19 »

fakt pekna gitara,aj kufor je super. Ja by som taku tiez chcel Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 08. September , 2006, 16:51:47 »

vlado hudec napísal:
Citácia
fakt pekna gitara,aj kufor je super. Ja by som taku tiez chcel Žmurk


Predpokladam, ze Kacovsko - Progrockerovsko - Robertovskym sposobom to nie je az take nerealisticke, ako z Muzikeru Žmurk
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 08. September , 2006, 17:16:51 »

Pekny kusok, gratulujem. :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 08. September , 2006, 17:37:43 »

Kaco -  prezradis,kde si ju kupil? nebodaj cez ebay? :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 08. September , 2006, 17:42:00 »

Kaco, pekny travnik mas v zahrade. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 08. September , 2006, 17:46:23 »

Inak JS je pre mna dokonaly design - fakt sa mi velmi paci. Ak by som nahodou niekedy riesil nejaku modernu Floyd Rose gitaru, tak 100% by to bol JS.... A travnik je tiez cool :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 08. September , 2006, 19:04:48 »

no parada gratulujem, vitaj v klube signature gitar Beeee
Si druhy co poznam s JS series.
ebay rulez
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #9 kedy: 08. September , 2006, 19:10:15 »

Js a niektore ine signature s kamaratom volame fender by ibanez :) Krk jefendracky, bez klopenia hlavy. Jedine co mi vadi na tych gitarach je neck joint. Mam radsej full-acess . Telo je velmi pohodlne, kedze je ergonomicke,dost pohodlne su aj musicmany. Mohol by si napisat co Ta stala. A samozrejme gratulujem :)
Zaznamenané
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #10 kedy: 09. September , 2006, 01:17:52 »

Zdroj je ebay. Nejaky amik si ju kupil, nahodil na nu 11ky struny a podladil do Decka a zistil, ze mu radius na krku, ako aj celkove prevedenie moc na metal nesedi a ze by chcel radsej RG :) Dokopi ma to stalo kusok menej ako 2/3 ceny v auparku, co je velmi prijemna cena na to, ze gitara je vlastne uplne nova.

bambus: JS je na slovensku pomerne dost vela, hlavne tych stovkovych korejskych.
rastis: Sympatizujem s Tvojim nazorom. Hoci je gitara troska predrazena, stale je to ovela lepsie, ako trebars JEM, ktore su este aj hnusne. JS ma pre mna uplne idealnu koncepciu spajajucu vintage a modern v jednu gitaru.
midlo: Ktore ine sig.? S Fenderom to ma spolocne iba niektore hrube znaky na krku, inak je to v podstate dost specificka gitara (pre niekoho plus, pre niekoho minus).
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #11 kedy: 09. September , 2006, 12:17:22 »

aj ja chcem itaru cez ebay:angry: .no neviem co a ako v tom chodit,dohadovat sa  a tak:(
ale keby mi nejaky dobrak pomohol ako teberoberto:kiss: tak by to bolo fajn:)
inak pekna gitara.nasiel si ju v trave?
Zaznamenané

I hate commercion
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #12 kedy: 09. September , 2006, 13:34:58 »

metalhead: No, v prvom rade sa zamysli, ci sa Ti to vobec oplati. Na jednej strane sa na tom da usetrit niekedy dost vela penazi a na druhej strane sa da niekedy aj pekne oje..at. Kazdy uzivatel na Ebay ma svoje hodnotenie od ludi, ktory od neho kupovali, alebo predavali mu. Musis si najst nejakeho seriozneho sellera, kedze vacsinov to funguje sposobom, ze peniaze zaplatis dopredu cez paypal. Tiez musis pocitat s tym, ze to bude vsetko dlho trvat a obcas budes moct dost vybavovat - napriklad ja som gitaru zaplatil na konci augusta a do ruk sa mi dostala na zaciatku septembra. Postovne z ameriky je priblizne 3tisic, na colnici som platil 19% DPH + 3,5% nejaky colny poplatok z deklarovanej hodnoty a to vratane postovneho.
No a este ma napadlo, ze keby som nemal den volna a nesiel pre tu gitaru na Bratislavsku colnicu, tak by sa to mohlo kludne natiahnut o viac ako dva tyzdne, pokial nie si z BA.
Fakt pri tych tisic dolarov je ta hranica, kedy vsetko okolo tohto za to uz aj moze stat, pokial je to menej, zober cash a chod si to kupit do rakuska, alebo do prahy, nemusis na nic cakat a nic platit dopredu.
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #13 kedy: 09. September , 2006, 17:58:35 »

Ahoj Kaco. Odpoved na Tvoju otazku: signarute Vinnieho Mooraz, daleko neuteka ani AT cize andy timmons. Su to gitary ktore maju krk velmi podobny fender stratocastru(a aj telo, v tomto je JS ina :) ). Nehovorim ze ten isty, ale su zachovane niektore znaky. Aspon podla mojich info a skusenosti. Mozno sa mylim (uz je to davno co som drzal v ruke JS a fender tiez :)) este som skoro zabudol na signature Stevka lukathera, ktory sa stal akymsi zakladom pre model roadstar (jestli se nemylim)

Naposledy upravil midlo, : 09.09.2006 o 19:01
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #14 kedy: 09. September , 2006, 18:08:08 »

midlo: asi mas namysli viac obly hmatnik, ktory je charakterickejsi pre fenderky, nie?
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.