Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 12:19:41
Strán: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1333355 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #7065 kedy: 04. August , 2016, 10:45:27 »

...ked majsti hraju obycajnu pesnicku na par akordov  :)





inak Kotzenov spev mi strasne pripomina Steve Winwooda z davnych cias, ajked Kotzen ma o nieco nissie posadeny hlas
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7066 kedy: 04. August , 2016, 13:34:06 »

nemozem si pomoct, ale mne ta prva polka z toho prveho videa prisla dost nedobra; bubenik to divne zenie dopredu a brejkuje jak o zivot a basak tam vysisva nejake kokotiny na divnom skreslenom zvuku = rytmika nula bodov a spievajuci gitarista ma sam nedokaze presvedcit, preco by som to mal dopocuvat dokonca ...  Neviem
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #7067 kedy: 04. August , 2016, 20:18:24 »

bubenik to divne zenie dopredu a brejkuje jak o zivot a basak tam vysisva nejake kokotiny na divnom skreslenom zvuku

...vsak som napisal:

...ked majstri hraju obycajnu pesnicku na par akordov  :)

...je ale tazko predstavitelne, ze by napr. taky "exibicionosta" ako Sheehan hral na koncerte nejak inak ako je mu uz roky vlastne,
 myslim ze sa odneho priamo toto ocakava a preto ho japonci tak "zeru" :)
« Posledná zmena: 04. August , 2016, 20:20:30 od mr. redwine » Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7068 kedy: 04. August , 2016, 20:29:41 »

chlapci nej....be vam ? sak pani sa bavia a co ? nikto tu z nas nepohra kotzena a ani nezaspieva, sheehena komentovat je ako ist na D1 130km/h a hovorit si, preco ja nemozem na LeMans. Videl som ich nedavno v Londyne a tazko sa to rozdychava...bezte cvicit alebo pretahovat polovicky, potom bude mozno viac ako jeden koncert do roka pre kamosov  Na zdravie!
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #7069 kedy: 04. August , 2016, 20:41:32 »

...klud Robo, nikto sa tu s nikym neporovnava  Bavím sa skvele ...my sa natom tiez len bavime  Na zdravie!
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7070 kedy: 04. August , 2016, 21:10:27 »

Julo, toto je kamen urazu. Ja som kludny, ale strasne ma bavi, ked amateri pouzivaju vznesene hudobne vyrazy ako timing, groove, riffy, ako by mal bicman ktory s DT dobil vsetky rockove mety, precitovat riffy...nikto tu nezahra ani cover od Status Quo poriadne no vsetci su majstry...strasne ma bavi, ako niektori pouzivaju oblubeny Griglakov slogan, tato muzika je v poriadku, alebo ine veci. Tento piesok je strasne malicky a hraci ba nom este mensi. Pridem do krcmy, chlapci obleceni ako traktoristi, vsade Summer of 69 a Kabat..ja su klidnej doktore, to sme klidni :-) ja mam sviii ;-)))
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7071 kedy: 04. August , 2016, 21:11:14 »

Mna vobec nezaujima, kto je kto. Mna zaujima muzika a ked raz niekto onanuje donekonecna a jebe sa Kotzenovi do sola jak naposledny v MMC, ci kde, tak mam v pake aj celeho Sheehana. :)

Kamos bol na tom koncerte a odisiel aj s partiou, lebo vraj tak bol Sheehan nahlas z podia a tak nevkusne hral, ze to kamosa prestalo bavit.

S Vaiom mu to slo vyborne, tam mi padla sanka, ale s Kotzenom sa mi tato kombinacia nepaci. Vobec.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7072 kedy: 04. August , 2016, 21:42:57 »

ja ho mam tiez radsej s Vaiom ale toto mi pride zivocisnejsiee a paci sa mi to viac. S Vaiom bol super Eat em all album..ja som odisiel v Prahe z Vaia po 2 pesnickach, nuda, nuda...tato kapela ma bavi
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7073 kedy: 04. August , 2016, 21:46:03 »

ja ho mam tiez radsej s Vaiom ale toto mi pride zivocisnejsiee a paci sa mi to viac. S Vaiom bol super Eat em all album..ja som odisiel v Prahe z Vaia po 2 pesnickach, nuda, nuda...tato kapela ma bavi
No vidis - cize vec vkusu.  Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7074 kedy: 04. August , 2016, 21:57:18 »

jasneee, jak vsetko...ja len cim som starsi, som pokornejsi a nehodnotim ludi co dokazali nieco, co sa mne nepodarilo  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7075 kedy: 04. August , 2016, 22:02:01 »

jasneee, jak vsetko...ja len cim som starsi, som pokornejsi a nehodnotim ludi co dokazali nieco, co sa mne nepodarilo  Na zdravie!
Vkus a pokora su dost odlisne veci. Ja to zas beriem 50:50. Vazim si danych muzikantov za to, co maju za sebou, ale ak v sucastnosti hraju pre mna nie zaujimavu muziku, tak nebudem nasilu pisat, ze popici, super. :)

Proste to prve video je rytmicky nie moc OK a nepovedz, ze nie. :)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #7076 kedy: 04. August , 2016, 23:19:54 »

ked pokazi chirurg operaciu, je problem...ked muzikant notu, ide o hov..divam sa na to cez ine okuliare a uz davno nikoho neobdivujem ;-) uznavam ale katdeho, kto nieco dokazal a dokazuje, aj Teba  Na zdravie! a este viac Tvojho brata  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7077 kedy: 05. August , 2016, 07:35:02 »

ked pokazi chirurg operaciu, je problem...ked muzikant notu, ide o hov..divam sa na to cez ine okuliare a uz davno nikoho neobdivujem ;-) uznavam ale katdeho, kto nieco dokazal a dokazuje, aj Teba  Na zdravie! a este viac Tvojho brata  Na zdravie! Na zdravie!
Robo diky, to si velmi vazim! Aj za brachu.  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #7078 kedy: 10. August , 2016, 10:25:58 »

Sikovny preladovac

Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7079 kedy: 10. August , 2016, 10:36:33 »

Vyzera jak Chris Rea zamlada.  :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.