Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 17:00:30
Strán: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1332726 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7095 kedy: 01. Február , 2017, 17:12:20 »

raz tu uz podobne video bolo, ze takyto nejaky jebo na jednej aj druhej strane, lampac a trandak a samozrejme trandak o 1/3 tichsie jak lampac, nech je jasno. presne jak tu je ten skvajer tiez tichsie, nebol to nahodou ten isty clovek ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7096 kedy: 01. Február , 2017, 17:24:43 »

Nie je.

Hlavne jaku ma vlastne vypoved taketo jeble videjko? Kupime si vsetci Squiere, nech usetrime niekolko tisicov? ci ako?
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #7097 kedy: 01. Február , 2017, 17:44:29 »

toto video má výpovednú hodnotu 3350$
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7098 kedy: 01. Február , 2017, 17:54:57 »

toto video má výpovednú hodnotu 3350$
pre teba?
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #7099 kedy: 01. Február , 2017, 18:11:09 »

pre teba?

je podľa teba zvukový rozdiel gitár na tomto videu hodný 3350$? Podľa mňa nie
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7100 kedy: 01. Február , 2017, 18:19:41 »

je podľa teba zvukový rozdiel gitár na tomto videu hodný 3350$? Podľa mňa nie
A ty si myslis, ze zvukovy rozdiel je vsetko pri gitare?  Bavím sa skvele Uz som to tu omielal xkrat. Je to o pocite. Urcite sa ti bude hrat inak na gitare za dva litre a inak za kilo. Z toho plynie aj feel a vysledny zvuk. A nehovoriac o vydrzi klucov, prazcov, celkovo HW, lak, atd...
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #7101 kedy: 01. Február , 2017, 18:47:35 »

A ty si myslis, ze zvukovy rozdiel je vsetko pri gitare?  Bavím sa skvele Uz som to tu omielal xkrat. Je to o pocite. Urcite sa ti bude hrat inak na gitare za dva litre a inak za kilo. Z toho plynie aj feel a vysledny zvuk. A nehovoriac o vydrzi klucov, prazcov, celkovo HW, lak, atd...

je to podľa mňa podstatná vec. Ak počuješ na nahrávkach že na gitare vydržia kľúče, pražce, lak dlho tak potom klobúk dole  Bavím sa skvele

ten Squier  bol prepražcovaný, keby tam pomení snímače tak rozdiel je ešte menší. Isto, custom shop je niekde inde, ale ten Squier nebol až taký prúser. To že náklady na robotníka USA/CN sú diametrálne rozdielne osobne si myslím že ten rozdiel 3350$ je veľmi veľký na to, aký bol rozdiel vo zvuku.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7102 kedy: 01. Február , 2017, 19:08:29 »

je to podľa mňa podstatná vec. Ak počuješ na nahrávkach že na gitare vydržia kľúče, pražce, lak dlho tak potom klobúk dole  Bavím sa skvele

ten Squier  bol prepražcovaný, keby tam pomení snímače tak rozdiel je ešte menší. Isto, custom shop je niekde inde, ale ten Squier nebol až taký prúser. To že náklady na robotníka USA/CN sú diametrálne rozdielne osobne si myslím že ten rozdiel 3350$ je veľmi veľký na to, aký bol rozdiel vo zvuku.
Zrejme nehravas aktivne, takze nema zmysel sa dalej bavit.

Urcite, ze Squier nie je pruser, sam mam jeden najlacnejsi, ale zaroven ked chytim do ruk Suhr alebo PRS, tak pocitovy rozdiel je tak velky, ze to nema vyznam ani porovnavat. A jak hovori Henry - gitara hra tak dobre, ako dobre sa ti na nej hra.  Na zdravie! Je to frajer
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7103 kedy: 01. Február , 2017, 19:13:51 »

Je nezmyselne riesit nejaku sumu vs. zvuk. K sume neodmyslitelne patri aj komfort. A ten je, najma v studiu uplne najviac. Vtedy neriesis nic, len si uzivas samotnu kvalitu nastroja.

Aj za S-kovy Mercedes pytaju neskutocne prachy a odvezie ta aj Fabijka za par eur. Ci nie tak to myslis?
Zaznamenané

epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #7104 kedy: 01. Február , 2017, 19:23:18 »

To videjko mozno ma vypovednu hodnotu pre ludi, ktori si myslia, ze na to aby im to dobre znelo potrebuju vlastnit hi-end nastroj.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
archeolog
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77


« Odpoveď #7105 kedy: 01. Február , 2017, 20:52:23 »

A keby to ovplyvnovalo len hraca, ta kvalita nastroja :) neni nad to si obhryzat v duchu nervozne nechty, ze ci basakovi, ked sa prudsie pohne zachrapci elektronika alebo nie Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7106 kedy: 01. Február , 2017, 22:27:36 »

...
ja trebars na Fabii jazdievam dost casto, je to uplne super auto, robi vsetko to co ma, odvezie rovnako rychlo a bezpecne. len v kazdom inom sa mi lepsie sedi a soferuje, vcetne mojej starej francuzkej herky  Ja som čert..
Fabie su skvele auta, vydrzia barsco. Mesto a kratke mimomestske trasy priam dokonala kára. Hlavne cela rozjebana Bratislava si nezasluzi nic ine len Fabie!  Bavím sa skvele Bacha na vec kamo! Bravooo
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7107 kedy: 02. Február , 2017, 10:27:38 »

...Hlavne cela rozjebana Bratislava si nezasluzi nic ine len Fabie!  Bavím sa skvele Bacha na vec kamo! Bravooo

to lebo ti napravo z mapy nam tie cesty rozdrbavaju a miestne dane platia doma  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7108 kedy: 02. Február , 2017, 11:16:25 »

to lebo ti napravo z mapy nam tie cesty rozdrbavaju a miestne dane platia doma  Ja som čert..

Ale teraz uz aspon budu mnohi platit viac za parkovanie. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #7109 kedy: 08. Február , 2017, 09:55:23 »

Dobrá skúšobňa  :) 
GARY CLARK JR



super zvuk na solo gitarke
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.