Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 06:25:36
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388974 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #840 kedy: 12. Júl , 2007, 09:45:57 »

   stevie vai a nely furtado
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #841 kedy: 12. Júl , 2007, 10:30:56 »

tak to vidite, kolko sa clovek nadrie kym sa vypracuje na najlepsieho gitaristu a nakoniec sa do megashow dostane  maximalne  ako krovie pre popove hviezdicky z MTV  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #842 kedy: 12. Júl , 2007, 11:05:47 »

   stevie vai a nely furtado
   Sice Vai nepatri medzi mojich extra oblubencov , ale ta gitarka ,ktoru tam zahral bola strasne kraaasna. V tomto pripade je pocut a vidiet , kto je pan muzikant a kto sa nanho len hra .  Je mi do plaču
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #843 kedy: 12. Júl , 2007, 11:07:10 »

tak to vidite, kolko sa clovek nadrie kym sa vypracuje na najlepsieho gitaristu a nakoniec sa do megashow dostane  maximalne  ako krovie pre popove hviezdicky z MTV  Bavím sa skvele


popove hviezdicky?ale ta zena vie spievat!podobne ako pink atd.christina aguilera ci ako sa pise je popova"hviezdicka"ale spieva tak ze sa idem dosrat!neni to ako na nasom krasnom slovensku tu su vazne len take mini hviezdicky ktore vacsinou ani nevedia spievat Smútim :-\takze tak k tym hviezdickam z mtv Popiskujem si
Zaznamenané

AETHERON.SK
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #844 kedy: 12. Júl , 2007, 11:19:35 »

tak to vidite, kolko sa clovek nadrie kym sa vypracuje na najlepsieho gitaristu a nakoniec sa do megashow dostane  maximalne  ako krovie pre popove hviezdicky z MTV  Bavím sa skvele


popove hviezdicky?ale ta zena vie spievat!podobne ako pink atd.christina aguilera ci ako sa pise je popova"hviezdicka"ale spieva tak ze sa idem dosrat!neni to ako na nasom krasnom slovensku tu su vazne len take mini hviezdicky ktore vacsinou ani nevedia spievat Smútim :-\takze tak k tym hviezdickam z mtv Popiskujem si
   Vie spievat ? Nezartuj  Bavím sa skvele . Uz len samotny nastup mala falosny a tak sa to taha vacsinu skladby-pod tonom , hroza . Ked mas takuto pomalu precitenu skladbu(spev+instrument),musite spolu doslova dychat . Absolutne sa nedokaze prisposobit Vaiovej hre a tak je to cele rozsypane - intonacne aj rytmicky .   Bleee
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #845 kedy: 12. Júl , 2007, 11:25:06 »

[quote author=heart in fingers
popove hviezdicky?ale ta zena vie spievat!podobne ako pink atd.christina aguilera ci ako sa pise je popova"hviezdicka"ale spieva tak ze sa idem dosrat!neni to ako na nasom krasnom slovensku tu su vazne len take mini hviezdicky ktore vacsinou ani nevedia spievat Smútim :-\takze tak k tym hviezdickam z mtv Popiskujem si
[/quote]

suhlasim, ja len ze cisto gitarova muzika nie je to prave pre masy, komercny uspech sa da dosiahnut len vynimocne a predajnost sa pohybuje o niekolko radov nizsie ako skladba postavena na jednoduchej melodii a vtipnom aranzma. Ze na nahravke hitu obcas hostuju excelentni muzikanti, ktori sa k svojmu umeniu museli vypracovat niekedy za niekolko desatroci vacsinou pozornosti unika.  Smútim
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #846 kedy: 12. Júl , 2007, 11:26:17 »

tak som asi spolu s HeartInFingers hluchy jak poleno, nehovorim ze to bolo 100% ciste, ale malo to tu naturalitu a to sa mi paci, to video ma potesilo, mozem mojej milej ukazat, ze Vai neni taky hrozny a vie hrat aj s jej oblubenkynou.  Bravooo
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #847 kedy: 12. Júl , 2007, 11:28:59 »

tak som asi spolu s HeartInFingers hluchy jak poleno, nehovorim ze to bolo 100% ciste, ale malo to tu naturalitu a to sa mi paci, to video ma potesilo, mozem mojej milej ukazat, ze Vai neni taky hrozny a vie hrat aj s jej oblubenkynou.  Bravooo
  V tomto pripade sa neutralita=bez vyrazu .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #848 kedy: 12. Júl , 2007, 11:38:08 »

este jeden krasny pripad:


Bryan Adams a jeho hit s Pacom de Lucia. Ten sa tam mihne len okrajovo, este aj pri sole Bryan poskakuje trapne po stole akoby to hral on. Nuz ale melodiu zlozil sam a v tom to cele bude bez ohladu na to ako genialna je Pacova gitara
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #849 kedy: 12. Júl , 2007, 11:40:57 »

nehovorim len o nej pozri si aj nasilu koncert pink alebo christiny a padnes z noh!!!ja som videl nedavno pink a dovidenia ako spievala + taka show ze by sa aj kissaci hanbili a to su moji oblubenci od detstva! ;)tie baby vedia spievat popove nepopove to je jedno Si píš!!!
Zaznamenané

AETHERON.SK
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #850 kedy: 12. Júl , 2007, 11:50:28 »

este jeden krasny pripad:


Bryan Adams a jeho hit s Pacom de Lucia. Ten sa tam mihne len okrajovo, este aj pri sole Bryan poskakuje trapne po stole akoby to hral on. Nuz ale melodiu zlozil sam a v tom to cele bude bez ohladu na to ako genialna je Pacova gitara
   Tu je ale napr. ovela menej rusivych(Hmmm...riadne zenske Bavím sa skvele ) momentov a skladba pekne plynie.A to hlavne kvoli dobrej spolupraci kapela+spevak. (Ktovie , ako by to ale zahrali na zivo )
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #851 kedy: 12. Júl , 2007, 12:09:43 »

nehovorim len o nej pozri si aj nasilu koncert pink alebo christiny a padnes z noh!!!ja som videl nedavno pink a dovidenia ako spievala + taka show ze by sa aj kissaci hanbili a to su moji oblubenci od detstva! ;)tie baby vedia spievat popove nepopove to je jedno Si píš!!!
  Pocul som od nich z radia toho dost a velmi rychlo som to vypol . A nemyslim si , ze ked sa mi nepacia ich studiove veci , tak sa mi budu pacit ich koncerty. Nuz, ale ked sa ti paci ich muzika, proti gustu ziaden disputat  Na zdravie! .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #852 kedy: 12. Júl , 2007, 13:37:15 »

Absolutne sa nedokaze prisposobit Vaiovej hre

dobrá hláška :)
...prečo by sa mala prispôsobovať Vaiovej hre? Podľa mňa je to jej skladba tak by mal on spraviť všetko preto aby to spolu sedelo. Kde pri speve graduje skladbu a hrá sa tam s tempom tak by si to mal trochu napočúvať a prisposobiť tomu hru. Toť môj názor :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #853 kedy: 12. Júl , 2007, 14:21:01 »

Absolutne sa nedokaze prisposobit Vaiovej hre

dobrá hláška :)
...prečo by sa mala prispôsobovať Vaiovej hre? Podľa mňa je to jej skladba tak by mal on spraviť všetko preto aby to spolu sedelo. Kde pri speve graduje skladbu a hrá sa tam s tempom tak by si to mal trochu napočúvať a prisposobiť tomu hru. Toť môj názor :)
  Urcite ano . Ale ked  vsetky tie zakladne veci  robi spevacka viacmenej zle , tak by mal aj on hrat blbosti ?
« Posledná zmena: 12. Júl , 2007, 14:21:46 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #854 kedy: 12. Júl , 2007, 14:59:36 »

nelly furtado je uplne v pohode a proti hentakemu live prejavu nemam jedinej vyhrady. priznam sa, ze na slovensku ma nenapadne zfleku baba, ktora takto odintonuje na podiu. vai si tiez prisiel na svoje - na to ze bol v skladbe uplne bezvyznamny (mohol tam tu gitaru hrat hocikto alebo nikto), tak bol pekne na podiu, nasvieteny len o malo menej, ako hlavna hviezda songu, takze o com sa vlastne diskutuje ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.