Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 00:23:49
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388772 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #930 kedy: 31. August , 2007, 03:03:12 »

tento mlady uz tu bol? nepamatam si... kazdopadne vymakana technika, dobry ton, presna intonacia aj vibrato (aspon teda sa mi tak vidi). ako interpret je rozhodne vynikajuci.

Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #931 kedy: 31. August , 2007, 22:07:32 »

Kupte si Brutus - jediny amp,ktory vie simulovat sliepku  ha ha ha Popiskujem si
pozrite si hlavne to druhe video..od 4:16..som sa skoro postal  ha ha ha




inak ten blondaty taliansky plavcik je dost namakany :)
« Posledná zmena: 31. August , 2007, 22:13:05 od vlado hudec » Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #932 kedy: 01. September , 2007, 06:35:20 »

tento mlady uz tu bol? nepamatam si... kazdopadne vymakana technika, dobry ton, presna intonacia aj vibrato (aspon teda sa mi tak vidi). ako interpret je rozhodne vynikajuci.


   Akurat mam pocit ,ze nehra vsetky noty ,ktore by tam mali zniet .  Popiskujem si
« Posledná zmena: 01. September , 2007, 06:35:56 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #933 kedy: 01. September , 2007, 08:49:10 »

   Akurat mam pocit ,ze nehra vsetky noty ,ktore by tam mali zniet .  Popiskujem si

A ja, ze co mi na tom nesedelo. Toto je ono... ha ha ha Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #934 kedy: 01. September , 2007, 11:14:07 »

   Akurat mam pocit ,ze nehra vsetky noty ,ktore by tam mali zniet .  Popiskujem si

aká známa pesnička  Cmuk chlapci
Ani Ingwie to nehrá na koncertoch presne tak, ako to má na albe, tiež to má pomenené. Podľa posledných jeho videií čo som videl nadobúdam pocit že by to už ani sám nezahral presne, starne. Ten chalan vypadá byť slušný drtič, myslím že by to zmákol aj s tými "chýbajúcimi notami" Možno to ťahal z ucha, prípadne to hral ako to cítil. Tu na fóre by schoval 95% hráčov, tak načo tá kritika :)
« Posledná zmena: 01. September , 2007, 11:26:54 od brmbolec » Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #935 kedy: 01. September , 2007, 11:45:28 »

aká známa pesnička  Cmuk chlapci
Ani Ingwie to nehrá na koncertoch presne tak, ako to má na albe, tiež to má pomenené. Podľa posledných jeho videií čo som videl nadobúdam pocit že by to už ani sám nezahral presne, starne. Ten chalan vypadá byť slušný drtič, myslím že by to zmákol aj s tými "chýbajúcimi notami" Možno to ťahal z ucha, prípadne to hral ako to cítil. Tu na fóre by schoval 97% hráčov, tak načo tá kritika :)
  Klidek Som frajer-netvrdim ,ze chalanisko nie je sikovny , technicky je na tom v poho .  To je jasne , ze Malmsteen to neodohra na koncertoch rovnako ako v studiu (a nie je to  vekom  Žmurk ) , pretoze  je na tom technicky tak,ze v pohode si moze na kazdom koncerte podla nalady ZAIMPROVIZOVAT do tej skladby ,co chce. V tomto pripade je pocut (aj vidiet) , ze  gitarista to ma nacvicene. Ked nieco kopirovat , tak asi podla studioveho originalu . A od originalu to ma dost daleko . Si predstav , ze by si dostal noty(alebo si nieco stiahol podla ucha) s technicky narocnou skladbou a polovicu by si vyskrtal , lebo to nezahras v tempe  ?§!. .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #936 kedy: 01. September , 2007, 17:29:03 »

  Klidek Som frajer-netvrdim ,ze chalanisko nie je sikovny , technicky je na tom v poho .  To je jasne , ze Malmsteen to neodohra na koncertoch rovnako ako v studiu (a nie je to  vekom  Žmurk ) , pretoze  je na tom technicky tak,ze v pohode si moze na kazdom koncerte podla nalady ZAIMPROVIZOVAT do tej skladby ,co chce. V tomto pripade je pocut (aj vidiet) , ze  gitarista to ma nacvicene. Ked nieco kopirovat , tak asi podla studioveho originalu . A od originalu to ma dost daleko . Si predstav , ze by si dostal noty(alebo si nieco stiahol podla ucha) s technicky narocnou skladbou a polovicu by si vyskrtal , lebo to nezahras v tempe  ?§!. .

Nie je to vekom? ...tak si skús pozrieť video z jedného vystúpenia Ingwieho pre fender či čo to bolo, je to niekde na fóre. Hrá tam dosť s chybami a niektorý tón aj mimo metra. Tak tomuto vravíš improvizácia? ha ha ha Zvuk toho vystúpenia radšej nekomentujem. Počul som asi cca 5 verzií tejto pesničky, originál, jeho škola, koncerty a zakaždým to hral inak, základ bol rovnaký, sám si skracoval vlastné frázy. Je niečo iné keď človek trčí v štúdiu neviem koľko a je iné keď stojí na pódiu a má na to jeden pokus. Osobne si myslím že už ani sám nevie ako to hral na albe...
Nemyslím si že by ten chalan podľa toho čo hral úmyselne skracoval frázy, mal by na viac. Keď ti tam tie tóny tak chýbajú, napíš mu a opýtaj sa ho prečo ich tam nedal  Som frajer Niektoré frázy cca od polovice skladby si tam fukol aj svoje, aj originál mi pripadá od polovice skladby ako klávesovo-gitarová improvizačka.
Osobne si myslím že Ingwie by sa za takýto prednes skladby na na svojom koncerte nemusel hanbiť :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #937 kedy: 01. September , 2007, 20:01:35 »

to Brmbolec-Nie kazdy koncert sa vydari , urcite ich dodrbal dost aj ked bol mlady Žmurk . Netreba nad tym moc  filozofovat ,tejto verzii tym ,ze tam niesu spravne noty ,  nieco proste  chyba .Tu tvoju poslednu vetu beriem ako zart  ha ha ha .
« Posledná zmena: 02. September , 2007, 11:46:51 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #938 kedy: 01. September , 2007, 20:29:38 »

Tú poslednú vetu myslím smrteľne vážne :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #939 kedy: 02. September , 2007, 11:24:47 »

trosku zosaleny jazz od Doctor nerve  Žmurk

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #940 kedy: 02. September , 2007, 12:03:04 »

trosku zosaleny jazz od Doctor nerve  Žmurk



Poznam to zoskupenie, typicky predstavitelia RIO (rock in opposition), mojho coraz oblubenejsieho zanru. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #941 kedy: 02. September , 2007, 12:49:23 »

Ty kokso, vydržal som to asi minútu. Čo tým chcú básnici povedať?
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #942 kedy: 02. September , 2007, 15:42:04 »

trosku zosaleny jazz od Doctor nerve  Žmurk


som to dokazal bz problemu cele vypocut :)
zaujmava muzika, trochu mi to Zappu pripomina..
Zaznamenané

FALLGRAPP
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #943 kedy: 02. September , 2007, 21:46:49 »

táto vec ma mierne zhrozila(spev, pózovanie), Inuendo/QUEEN v podaní Planta.
 http://youtube.com/watch?v=KBTjs_47AEY&mode=related&search=
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #944 kedy: 02. September , 2007, 22:00:27 »

táto vec ma mierne zhrozila(spev, pózovanie), Inuendo/QUEEN v podaní Planta.
 http://youtube.com/watch?v=KBTjs_47AEY&mode=related&search=

videl som to live v TV. na tom koncerte spevacky podobne stroskotalo 90% zucastnenych. asi na tych mercuryho spevackych dispoziciach nieco bude. tento nestastny plant navyse posobi, akoby si este ochorel hlasivky na doobednajsiej skuske.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.