Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 18:26:26
Strán: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388689 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1035 kedy: 30. Október , 2007, 07:40:09 »

ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1036 kedy: 30. Október , 2007, 10:39:16 »

  toto treba vidieť dokonca,je to peklo  Bavím sa skvele

uz to tu bolo. ono je to vlastne pozitivna reportaz, len ten duch je jak z 87dmeho :)
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1037 kedy: 30. Október , 2007, 10:55:18 »

Toto je zlaté...Gamma Ray sú starí inšpirátori...:-)
http://youtube.com/watch?v=rnvmGvY-Qsw
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1038 kedy: 30. Október , 2007, 11:38:28 »

Toto je zlaté...Gamma Ray sú starí inšpirátori...:-)
http://youtube.com/watch?v=rnvmGvY-Qsw

Celá ich tvorba je vykrádanie známych motívov.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1039 kedy: 30. Október , 2007, 11:58:18 »

cely hevimetal je oz 20 rokov jedna vykradacka
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1040 kedy: 30. Október , 2007, 12:05:03 »

cely hevimetal je oz 20 rokov jedna vykradacka

Suhlas, asi najmenej invencny zaner v sucasnosti podla mna. A teraz do mna vsetci metlaci.  Som frajer Cmuk chlapci
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1041 kedy: 30. Október , 2007, 12:14:17 »

Suhlas, asi najmenej invencny zaner v sucasnosti podla mna. A teraz do mna vsetci metlaci.  Som frajer Cmuk chlapci

takisto to máš aj s rock&rollom, bluesom, ale aj rockom a popom..  Žmurk

Najviac pestrá môže byť asi práve akusticky hraná muzika, prípadne aj elektricky ale s možnosťou väčšej dynamiky, harmonizácie, rytmizácie, prípadne zaujímavejšieho vedenia melódie ..

Heavy alebo iné tvrdšie žánre, ktoré sú postavené na highgainovej gitare, nemôžu tak s dynamikou pracovať. Tam už naozaj záleží na invenčnosti kapiel, ako to spraviť zaujímavo a trochu inak ako ostatní..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1042 kedy: 30. Október , 2007, 12:17:54 »

nesuhlasim. hevimetal je prilis stylovo vyhraneny, viac ako hocijake ine zanre. akusticka muzika je pre babovky  Som frajer Som frajer Som frajer
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1043 kedy: 30. Október , 2007, 12:27:08 »

akusticka muzika je pre babovky  Som frajer Som frajer Som frajer

 ha ha ha  ska je pre bábovky.. Žmurk
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1044 kedy: 30. Október , 2007, 12:29:00 »

ale aj rockom a popom..  Žmurk

Nemyslim, tam je predsa tych sablon pomenej a lahsie sa daju spajat a obohacovat aj s inymi zanrami. Plus je tam mozne vyuzitie ovela sirsieho mnozstva nastrojov.
« Posledná zmena: 30. Október , 2007, 12:29:47 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #1045 kedy: 30. Október , 2007, 12:31:28 »

ha ha ha  ska je pre bábovky.. Žmurk

súhlas...  ha ha ha ale no,  jasne akusticka muzika ma viac priestoru na dynamiku, ved to je Clean sound. ale nema to take caro ako METAL  Na zdravie!  Na zdravie!   Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1046 kedy: 30. Október , 2007, 12:37:21 »

Mne je to v podstate jedno, chápem heavy ako jednu časť hudobného spektra a keď mám chuť na poriadny hard alebo heavy nášup, tak si semtam niečo dobré pustím. Neviem, čo sa kto nad tým pozastavuje. Takisto v ska sa asi nič nevymyslí, je to podľa mňa často ešte šablónovitejšia muzika. Obidva tieto žánre ale slúžia na pobavenie a potešenie svojho publika a prívržencov majú hodne..  A to je v poriadku..

Heavy by mal byť spevný, melodický, úderný, šlapavý a hraný dobrými muzikantami a spievaný dobrým spevákom. Keď tam niečo z toho chýba, tak už je zle..   V tomto vidím väčšie plus, ako keď je niekde chabá rytmika s veľmi jednoduchým spevom. Ale to sa týka asi každej muziky, len niekde sa to viac toleruje..
« Posledná zmena: 30. Október , 2007, 12:39:38 od Pitu » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1047 kedy: 30. Október , 2007, 13:09:23 »

...Takisto v ska sa asi nič nevymyslí, je to podľa mňa často ešte šablónovitejšia muzika...

brasko - ako "SKA" sa da hrat barsco - punk, rokenrol, jazz, hiphop - signifikantna je hlavne ta rytmika toho. je to velmi volne ponatelny zaner. reggae ako vec vzniknuvsia zo SKA je dnes povazovane za jeden z rytmovych standardov. SKA je na scene uz par desatrocii a napriek tomu je stale pomerne "in". to nie je nic uzko stylove, kde nie je kam ist. to hevimetal oproti tomu, ak ma byt stale hevimetal, tak uz nema v tejto podobe kam ist. repsektive inak - moze ist kamkolvek, ale ak vykroci prilis "inde", prestane byt hevimetalom...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1048 kedy: 30. Október , 2007, 13:29:11 »

brasko - ako "SKA" sa da hrat barsco - punk, rokenrol, jazz, hiphop - signifikantna je hlavne ta rytmika toho. je to velmi volne ponatelny zaner. reggae ako vec vzniknuvsia zo SKA je dnes povazovane za jeden z rytmovych standardov. SKA je na scene uz par desatrocii a napriek tomu je stale pomerne "in". to nie je nic uzko stylove, kde nie je kam ist. to hevimetal oproti tomu, ak ma byt stale hevimetal, tak uz nema v tejto podobe kam ist. repsektive inak - moze ist kamkolvek, ale ak vykroci prilis "inde", prestane byt hevimetalom...

suhlasim Na zdravie! a heavymetal nepocuvam ha ha ha s tym SKA je to tak. je kopec punkovych kapiel, ktore maju pesnicky v tomto style - ten klasicky rytmus - brknutie na druhu dobu :) a da sa aj dobre miesat s inymi stylmi ako napr uz spominany punk. pri metale ked sa to uz zmiesa s inym stylom uz to neni metal - "makksie" to uz byt nemoze a pritvrdit uz to "neni" cim. viem, ze existuju aj tvrdsie styly metalu, ale to ma teraz netrapi. myslim metal ako taky
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1049 kedy: 30. Október , 2007, 13:31:40 »

Aj ska, keď vykročí inde, už nebude ska.  Mne nevadí heavy metal, mám celkom rád starinky tohoto štýlu, len novšie kapelky sú slabšie. A nerobia potom tomu dobré meno. Tie skoršie kapelky boli celkom prelomové, priniesli niečo nové, aj sa s tým pekne pohrali. Tie ostatné len kopírujú a sú slabšie. Keby ten žáner rozvíjali a nezaraďovali sa do mantinelov samé, tak by som to tiež možno viac sledoval. Teraz ma to ani moc nezaujíma, len sporadicky natrafím na niečo zaujímavé..

Ska ma napríklad vôbec nebaví. Počúvať by som nemohol naše aj iné kapelky hlavne kvôli spevom a preto, že sa tam celý čas nič nedeje. A keď chcem niečo jednoduchšie na rozptýlenie a pobavenie, pustím si inú muziku..
Ale tým čo to majú radi, to neberiem, nech sa na tom vybláznia a vyskáču. Úplne do pohody. Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.159 sekund, 23 otázok.