Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 16:33:20
Strán: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388133 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1395 kedy: 01. Marec , 2008, 10:00:26 »

Je nefér,ked sa tema zamkne a admin dalej reaguje na prispevky.

hej - nukal som Tebe, nech tam tu reakciu este das, ked si je dlho pisal. to nasere.
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #1396 kedy: 01. Marec , 2008, 10:09:50 »

hej - nukal som Tebe, nech tam tu reakciu este das, ked si je dlho pisal. to nasere.
rastis: O mna nejde. Ode o to,že tema bola zamknuta,a Pitu reagoval na prispevky, a ten,koho "citoval" nema možnost odpovedat. Preto to považujem za nefér. Smútim
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1397 kedy: 01. Marec , 2008, 10:14:07 »

tak nech sa zmazu tie odpovede po Martinovi.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1398 kedy: 01. Marec , 2008, 10:14:50 »

rastis: O mna nejde. Ode o to,že tema bola zamknuta,a Pitu reagoval na prispevky, a ten,koho "citoval" nema možnost odpovedat. Preto to považujem za nefér. Smútim

ano, je to tak. neviem, ake boli Pituove pohnutky, ale za seba mozem povedat, ze mne sa trebars take stalo nevedomky. jednoducho som cital a priebezne citoval a reagoval, nakoniec som to poslal. adminovi to ide poslat bez upozornenia. no a potom si bud vsimnes, ze si reagoval do zamknutej temy a vymazes to alebo nevymazes alebo si nevsimnes, ze si reagoval do zamknutej temy... myslim, ze prave Pitu sa snazi byt skorej ferovy ako nie.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1399 kedy: 01. Marec , 2008, 10:17:19 »

Jediná pravda, o ktorej si vedel rozprávať, bola, že Dugo je génius a admini sú idioti. A to len preto, že si nebol schopný prijať od viacerých členov fóra neškodnú kritiku na Dugove hranie z vášho koncertného videa. Trochu smiešne, nie? Žmurk
Ale kľudne, keď chceš, pokračuj v takýchto kláboseniach. Možno keby si sa pozeral, čo sú Dugo a Petrucci za ľudia, ako sú schopní tu urážať hocikoho. by sa ti oči otvorili..
naco kladies otazku ked nasledne to zamknes....to je presne to o com som hovoril ze tu manipulujete s pravdou.....vzdycky sa kuknem kto si prave prezera ten topic a reaguju len stale ti isty a ti ostatni jak keby sa bali vyjadrit svoj nazor ale ako som napisal niektori si to uz vsimli.....ydur napr.
a ohovarat niekoho kto sa nemoze branit je dost ubohe!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1400 kedy: 01. Marec , 2008, 10:20:13 »

...
a ohovarat niekoho kto sa nemoze branit je dost ubohe!

preco hned hovoris o ohovarani ? preco hned prisudzujes Pituovi zamer ? vysvetlil som, ze tak sa da spravit jednoducho aj nevedomky. a Pituovu reakciu som odtial zmazal. ale ty tu radsej budes donemoty skriekat svoje paranoidne bludy...
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #1401 kedy: 01. Marec , 2008, 10:23:40 »

ano, je to tak. neviem, ake boli Pituove pohnutky, ale za seba mozem povedat, ze mne sa trebars take stalo nevedomky. jednoducho som cital a priebezne citoval a reagoval, nakoniec som to poslal. adminovi to ide poslat bez upozornenia. no a potom si bud vsimnes, ze si reagoval do zamknutej temy a vymazes to alebo nevymazes alebo si nevsimnes, ze si reagoval do zamknutej temy... myslim, ze prave Pitu sa snazi byt skorej ferovy ako nie.
Je nehovorim,že Pitu nie je ferovy človek.Možno sa to stalo ako hovoriš,"nevedomky". Len som tym chcel povedat,že každy by mal mat možnost reagovat na prispevky,ktore sa ho tykaju.A tu ta možnost bola odopreta,lebo tema je zamknuta. Toto som myslel tym  "nefér".
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1402 kedy: 01. Marec , 2008, 10:27:12 »

ja by som tu temu nezamkol, lebo som jeden z tych, co nevedia skoncit. ale ked sa Martin rozhodol, ze to nikam nevedie, vsetko bolo povedane a zamkol to, tak to teda zamkol... stalo sa nieco zle ? no tak Pitu zareagoval. asi nevedl alebo co. tak som to zmazal. stalo sa nieco zle ? siiilas aj tak reaguje dalej presne v tom, kde skoncil...
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1403 kedy: 01. Marec , 2008, 10:27:24 »

preco hned hovoris o ohovarani ? preco hned prisudzujes Pituovi zamer ? vysvetlil som, ze tak sa da spravit jednoducho aj nevedomky. a Pituovu reakciu som odtial zmazal. ale ty tu radsej budes donemoty skriekat svoje paranoidne bludy...
sak si kukni jak sa tu husti do duga...sak to su uz fakt ze urazky....on tu zrejme pred tym robil tiez bordel ale to si vyriad s nim.....ale on sa nemoze branit....tak v pravidlach mate ze zakaz urazania a naky koko*t (iggy) tam spravil akoze parodiu na duga a este v ankete napisal ze je vymlety fas ci co....a bez problemov si urobi topic v ktorom si z neho robi srandu jemu ban nedate.....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1404 kedy: 01. Marec , 2008, 10:31:48 »

sak si kukni jak sa tu husti do duga...sak to su uz fakt ze urazky....on tu zrejme pred tym robil tiez bordel ale to si vyriad s nim.....ale on sa nemoze branit....tak v pravidlach mate ze zakaz urazania a naky koko*t (iggy) tam spravil akoze parodiu na duga a este v ankete napisal ze je vymlety fas ci co....a bez problemov si urobi topic v ktorom si z neho robi srandu jemu ban nedate.....

nie nedame Iggymi BAN, lebo Iggy je vyvolena elita a Dugo a jeho kamarati su niktosi ktori su dobri len na to, aby sa z nich robila sranda. okrem toho Iggy je najlepsi gitarista, ktori s kamaratmi v skusobni vymysla pesnicky, chodi navyse do posilky a Dugo a jeho kamarati su len obycajni vrzalovia, co z nich aj tak nikdy nic nebude. konecne si to zo mna vymackol a vsetci to teraz vidia. splnil si misiu, blahozelam.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1405 kedy: 01. Marec , 2008, 10:34:12 »

a Dugo a jeho kamarati su len obycajni vrzalovia, co z nich aj tak nikdy nic nebude.

A este aj trojprste prasata. ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1406 kedy: 01. Marec , 2008, 10:38:38 »

nie nedame Iggymi BAN, lebo Iggy je vyvolena elita a Dugo a jeho kamarati su niktosi ktori su dobri len na to, aby sa z nich robila sranda. okrem toho Iggy je najlepsi gitarista, ktori s kamaratmi v skusobni vymysla pesnicky, chodi navyse do posilky a Dugo a jeho kamarati su len obycajni vrzalovia, co z nich aj tak nikdy nic nebude. konecne si to zo mna vymackol a vsetci to teraz vidia. splnil si misiu, blahozelam.
jou jou vseci vidia aky si naozaj.....kludne urazaj kolko chces....vobec to so mnou nic nerobi....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1407 kedy: 01. Marec , 2008, 10:41:55 »

to, ze tam dal Iggy taku anketu vadi aj mne, dost urazliva. dufam, ze toto zase nebude tema na tyzden. do normalnych tem sa uz prestalo prispievat
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1408 kedy: 01. Marec , 2008, 10:48:11 »

jou jou vseci vidia aky si naozaj.....

naozaj som presne taky isty, ako "nenaozaj". aspon tu na tomto fore ma nemoze obvinit nikto z nejakej dvojtvarnosti, ci co. vies co je nadhlad ? ulahcuje vela situacii aj v realnom zivote...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1409 kedy: 01. Marec , 2008, 10:51:01 »

rasta nemam rad, lebo ked je najebany, tak ma vzdy jedno oko zavrete a v minutovych intervaloch to strieda. a ja som z toho potom zmeteny.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.