Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 15:34:49
Strán: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388099 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1440 kedy: 01. Marec , 2008, 23:14:21 »

skoda reci, aky mas ty argument? lebo ja stale citam nadavky. pocuvaj, uz to tu napisem 3x, zaveste si to na ine forum a nech Vam tam povedia ako hrate dobre? potom zreferujte.
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1441 kedy: 01. Marec , 2008, 23:17:57 »

Ako sa hra s citom-The Dave Brubeck Quartet-Take Five
  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1442 kedy: 01. Marec , 2008, 23:19:58 »

Ako sa hra s citom-The Dave Brubeck Quartet-Take Five
  Zdravíčko

V jednoduchosti je krasa.
Aj napriklad toto. Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1443 kedy: 01. Marec , 2008, 23:25:32 »


V jednoduchosti je krasa.
Aj napriklad toto. Na zdravie!

   Dobry zaznam  Bavím sa skvele  . Nooo to Methenyho solo moc jednoduche nebolo  :) . Skvely basak , pocul som ho nazivo so Scofieldom .  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1444 kedy: 01. Marec , 2008, 23:29:29 »

Duchovna synchronizacia Michel Petrucciani-klavir , Jim Hall-gitara .

Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
plichto
Hosť
« Odpoveď #1445 kedy: 01. Marec , 2008, 23:30:34 »

Sa mi spravila nejaka chut na hudbu Abercrombieho , tak dam zopar ukazok

Umenie hrat doprovodnu gitaru

kua ved to sa neda ocuvat.... ale tak ja som taky antijazzovy popmelodiovy clovek  ?§!.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1446 kedy: 01. Marec , 2008, 23:30:44 »

    Skvely basak , pocul som ho nazivo so Scofieldom .  Zdravíčko
Myslis tento zaznam . Sa strasne kosim, ze Metheny je tam v riflach a Scofield riadne nahodeny. Bavím sa skvele

« Posledná zmena: 01. Marec , 2008, 23:31:03 od midnightstranger » Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1447 kedy: 01. Marec , 2008, 23:34:18 »

kua ved to sa neda ocuvat.... ale tak ja som taky antijazzovy popmelodiovy clovek  ?§!.
  Na zlozitejsie harmonie a polyrytmicku pulzaciu si ludske ucho musi trosku zvyknut a az potom sa ti zjavi skryta krasa takejto hudby .   :)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1448 kedy: 01. Marec , 2008, 23:35:46 »

No nadhera. Tu nechutnu citaciu Duga si si mohol odpustit. Ale asponze si ukazal vyspelost jeho osobnosti. Odporucam vam najprv dospiet a potom sa pustat do rozhovorov s ludmi, ktori maju minimalne o 10 rokov viac a su kvalitou osobnosti na mile od vas. V opacnom pripade dosiahnete len to, ze budete permanentne zosmiesnovani - a to nie len na poli internetu.
kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1449 kedy: 01. Marec , 2008, 23:37:02 »

Myslis tento zaznam . Sa strasne kosim, ze Metheny je tam v riflach a Scofield riadne nahodeny. Bavím sa skvele


  Nieee  :) ,ale aj tento je fajn . Myslim , ked hral Scofield v BA v Babylone . Boli sme tam aj s Jancim .  Žmurk
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1450 kedy: 01. Marec , 2008, 23:38:36 »

  Nieee  :) ,ale aj tento je fajn . Myslim , ked hral Scofield v BA v Babylone . Boli sme tam aj s Jancim .  Žmurk
Haluz je ze hra brnkatkom. Je to take nezvycajne u jazzovych bassakoch.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1451 kedy: 01. Marec , 2008, 23:38:56 »

kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...

a ty ho odkial poznas, ze ho mozes sudit?
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1452 kedy: 01. Marec , 2008, 23:42:43 »

kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...

petrucci ty si studoval diplomaciu na moskovskom institute ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ydur
Hosť
« Odpoveď #1453 kedy: 01. Marec , 2008, 23:44:09 »

  Na zlozitejsie harmonie a polyrytmicku pulzaciu si ludske ucho musi trosku zvyknut a az potom sa ti zjavi skryta krasa takejto hudby .   :)
A hlavne musi mat človek "pohodu" a spravnu naladu.  Tato hudba sa neda počuvat pri rylovani zahradky alebo umyvani auta. Na zdravie! To chce:   "naliat si pohar whisky,zapalit cigaru a pustit JAZZ" Na zdravie!
« Posledná zmena: 01. Marec , 2008, 23:46:36 od ydur » Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1454 kedy: 01. Marec , 2008, 23:44:30 »

Haluz je ze hra brnkatkom. Je to take nezvycajne u jazzovych bassakoch.
  On bol vlastne jeden z prvych basakov , ktori tuto techniku hry velmi presadzovali , kazdopadne ju pouziva velmi ucelne .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.