Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 15:41:11
Strán: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388106 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1455 kedy: 01. Marec , 2008, 23:48:33 »

A hlavne musi mat človek "pohodu" a spravnu naladu.  Tato hudba sa neda počuvat pri rylovani zahradky alebo umyvani auta. Na zdravie!
   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele by si sa divil , ked sme minulu jar s fotrom rylovali zahradu tak na nam do rytmu vyhraval Miles Davis .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1456 kedy: 01. Marec , 2008, 23:48:53 »

a ty ho odkial poznas, ze ho mozes sudit?
on ma sudil prvy a ty drz picu
Zaznamenané
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #1457 kedy: 01. Marec , 2008, 23:49:54 »

kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...

ocuj nesi ty nahodou rapper Huh!  Fuuha zíram
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1458 kedy: 01. Marec , 2008, 23:50:25 »

kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...

Rozdiel je v tom, ze z teba sa uz len kazdy dobre smeje a len ty mas pri tom pocit, ze tu nieco a niekoho riesis, alebo niekomu/niecomu pomahas.  ha ha ha
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1459 kedy: 01. Marec , 2008, 23:52:18 »

To chce:   "naliat si pohar whisky,zapalit cigaru a pustit JAZZ" Na zdravie!

ale ale nevies ze mohamedani nepiju Si píš!!! Huh!  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele   a potom ze ti tie mohamedanske neladia  ?§!.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ydur
Hosť
« Odpoveď #1460 kedy: 01. Marec , 2008, 23:52:26 »

   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele by si sa divil , ked sme minulu jar s fotrom rylovali zahradu tak na nam do rytmu vyhraval Miles Davis .
 No, niektore Milesove skladby su v pomalom tempe. Ale v takom "swingovom" tempe by ste asi nestihali. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1461 kedy: 01. Marec , 2008, 23:52:43 »

Rozdiel je v tom, ze z teba sa uz len kazdy dobre smeje a len ty mas pri tom pocit, ze tu nieco a niekoho riesis, alebo niekomu/niecomu pomahas.  ha ha ha
sa smejete na tom aki ste pridrbani...ked sa na mne len smejes tak na co na mna reagujes? he?
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #1462 kedy: 01. Marec , 2008, 23:54:02 »

kto si ty aby si sudil nieciu kvalitu osobnosti...myslis si ze si mudrejsi ako ja? ze dokazes riesit vacsie problemy ako ja? ze mas lepsie konexie?...vobec ma nepoznas ty uboziak...rozdiel medzi mnou a tebou je len v tom ze ja si nedavam servitky a ty si pokrytec ktory si velice rad zapicuje ale tu hra slusaka...
Staci mi pozriet, ako sa kto vyjadruje. Plus si uviedol datum svojho narodenia, Dugo ho ma uvedeny tiez. Na zaklade toho nie je problem zostavit priblizny profil, z ktoreho mozno hrubo vychadzat. Co sa tyka tvojho prejavu tak mi to celkom sedi s dnom narodenia 12.7.1986 - Rak z 3. dekady, cize ovplyvneny Levom. Plus mas Merkur v znameni Leva. Kto chce, pozrie si presny vyznam tychto aspektov, ktore sa pekne sa zhoduju s charakterom tvojho ucinkovania na tomto fore. Ale toto je len taka nahrubo ponata analyza osobnosti prostrednictvom jedneho z moznych sposobov.

Mudrejsi urcite nie som. Som len inzinier elektrotechniky, cize nic extra. Skor len poukazujem na to, ze sa treba zamysliet nad vlastnym konanim/spravanim, spravit si sebareflexiu a clovek pride na to, preco "su vsetci proti nemu".

Ano, nedavas si servitky pred usta, to je pravda. Neviem, ci sa na slusaka len hram alebo nim aj som. To musia posudit ini. Ty si to posudil, ze sa len hram. Beriem to ako tvoj uhol pohladu v klamlivom svete foriem :)
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1463 kedy: 01. Marec , 2008, 23:56:08 »

on ma sudil prvy a ty drz picu

ajajaaaj. no tak uz asi budem ticho No hanbím sa..  Bavím sa skvele

Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1464 kedy: 01. Marec , 2008, 23:57:53 »

Pre mna je jednou z dokonalych ukazok doprovodnej hry Joe Pass.

Duo s Ellou Fitzgerald

Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1465 kedy: 01. Marec , 2008, 23:58:03 »

  No, niektore Milesove skladby su v pomalom tempe. Ale v takom "swingovom" tempe by ste asi nestihali. Bavím sa skvele
   Myslim , ze to bol Kind Of Blue ,takze sme boli za dva dni hotovi . Beebop alebo swing by nas asi zabil...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1466 kedy: 01. Marec , 2008, 23:59:50 »

   Myslim , ze to bol Kind Of Blue ,takze sme boli za dva dni hotovi . Beebop alebo swing by nas asi zabil...  Bavím sa skvele
To by ste zrylovali aj susedovu. ha ha ha
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
ydur
Hosť
« Odpoveď #1467 kedy: 02. Marec , 2008, 00:02:03 »

No,čim viac budete reagovat na "situacione Dugo and company" ,tym to dlhšie bude trvat. Nechajte to zapadnut "prachom dejín".  Na zdravie!
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1468 kedy: 02. Marec , 2008, 00:02:43 »

Pre mna je jednou z dokonalych ukazok doprovodnej hry Joe Pass.

Duo s Ellou Fitzgerald


   Co ti jebeeee , aka ukazka   Fuuha zíram   Nechajte ma vydýchať . To je tak krasne . Presne-kvoli tomuto sa oplati byt muzikantom , alebo hudbu aspon pocuvat .
« Posledná zmena: 02. Marec , 2008, 00:09:50 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1469 kedy: 02. Marec , 2008, 00:02:51 »

teraz som na to chcel nieco napisat, ze najlepsie bude si to nevsimat. Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 23 otázok.