Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 11:46:55
Strán: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388008 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1515 kedy: 02. Marec , 2008, 01:50:43 »

hey hey ,som ty vole !! konecne mi to doslo preco chodim na dve vysky a makam v dvoch zamestnaniach.... diki johnny ,ty spasitel mojej duse  Nechajte ma vydýchať a sorry ze som spomenul len duga,v podstate som sa chcel navazat do celeho vasho spolku,len sa mi nechcelo menovat .   Aspon teda Ja, moje druhe ja...  a uz mi neodpisuj!!Ani jednemu z nas   ?§!.
Zaznamenané

Follow the details...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1516 kedy: 02. Marec , 2008, 01:53:52 »

hey hey ,som ty vole !! konecne mi to doslo preco chodim na dve vysky a makam v dvoch zamestnaniach.... diki johnny ,ty spasitel mojej duse  Nechajte ma vydýchať a sorry ze som spomenul len duga,v podstate som sa chcel navazat do celeho vasho spolku,len sa mi nechcelo menovat .   Aspon teda Ja, moje druhe ja...  a uz mi neodpisuj!!Ani jednemu z nas   ?§!.
pan okrem toho ze je schizofrenik, trpi komplexom menejcennosti, ktory sa snazi kompenzovat workoholizmom, je to navyse chvalenkar a ma obsesiu v tom ze musi mat posledne slovo
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1517 kedy: 02. Marec , 2008, 01:54:34 »

pan okrem toho ze je schizofrenik, trpi komplexom menejcennosti, ktory sa snazi kompenzovat workoholizmom, je to navyse chvalenkar a ma obsesiu v tom ze musi mat posledne slovo
a ty si co? vystudovany psycholog?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1518 kedy: 02. Marec , 2008, 02:00:08 »

a ty si co? vystudovany psycholog?
nie, robim si srandu zo Satcha, to je vsetko...nic viac za tym nehladaj
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1519 kedy: 02. Marec , 2008, 04:45:33 »

ty si vadny clovek...citujem Dugovu reakciu na Pitua..."koko*t teply vyjebany nech uz raz pochopi ze to co som ja hral bolo nazivo pred 60 ludmi!!!!
a ne sa jebat pred kompom a tez je to falosne, nech pochopi rozdiel medzi live nahravkou a nacvicenymi falosnymi solami co mohol ten koko*t nahravat aj padesat rokov, smejd vyjebany uz nech mi skonci ban...koko*t co vylizuje meravu skriplenu gombitovu
lyze jej hnusny klit"...koniec citatu... Zdravíčko

Z tvojich a Dugových reakcií mi je jasné, že ste len úbohí primitívi, ktorí nestoja za reč. Je mi ľúto siiiilasa, že je medzi vami a že sa vám strká do riti. Čakal som, že sa niečo za tie roky naučí, škoda, že ku mne chodil, keď mal len 8 rokov. Asi toho moc vtedy nepochytil.
Hanba..

Navrhujem na tohoto primitíva verejne ban. Nech sa to konečne nepovažuje za nejakú elitársku záležitosť, ale nech sa za to postavia aj ostatní slušní ľudia na fóre..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1520 kedy: 02. Marec , 2008, 04:46:07 »

coryell ano ale ten cinan hra pekne

To nie je číňan, ale japonec. Jeden z najväčších gitarových talentov nedávnej súčasnosti - Kazuhito Yamashita
Odporúčam si od neho vypočuť viac vecí. Spravil prepis na gitaru, aj nahral, okrem iného, keď mal 19 rokov Musorgskeho Obrázky z výstavy. Fantázia.. Žmurk
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1521 kedy: 02. Marec , 2008, 08:18:10 »

To nie je číňan, ale japonec. Jeden z najväčších gitarových talentov nedávnej súčasnosti - Kazuhito Yamashita
Odporúčam si od neho vypočuť viac vecí. Spravil prepis na gitaru, aj nahral, okrem iného, keď mal 19 rokov Musorgskeho Obrázky z výstavy. Fantázia.. Žmurk
Sa mi zdal povedomy... :) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #1522 kedy: 02. Marec , 2008, 09:08:23 »

s tym banom plne suhlasim:)
Zaznamenané

AETHERON.SK
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #1523 kedy: 02. Marec , 2008, 09:31:05 »

aj ja
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1524 kedy: 02. Marec , 2008, 10:51:03 »

ked ti raz prestane chutit pot ktory lizes z Rastisovych piet, tak potom sa mozme bavit o tom co je to byt rockerom

Kto si toto rezervuje ako podpis? Ja som čert..

Vážne, verejne sa vyslovujem za BAN pre Petrucciho a Siiilasa.
Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #1525 kedy: 02. Marec , 2008, 11:29:22 »

poctivy rusky ska-punk

Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1526 kedy: 02. Marec , 2008, 12:06:31 »

Hadka je teraz tu: http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,65651.msg129546.html#msg129546
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1527 kedy: 02. Marec , 2008, 13:14:17 »

Kto si toto rezervuje ako podpis? Ja som čert..

Vážne, verejne sa vyslovujem za BAN pre Petrucciho a Siiilasa.
kludne sa k tomu pridavam
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1528 kedy: 02. Marec , 2008, 13:18:10 »

Z tvojich a Dugových reakcií mi je jasné, že ste len úbohí primitívi, ktorí nestoja za reč. Je mi ľúto siiiilasa, že je medzi vami a že sa vám strká do riti. Čakal som, že sa niečo za tie roky naučí, škoda, že ku mne chodil, keď mal len 8 rokov. Asi toho moc vtedy nepochytil.
Hanba..

Navrhujem na tohoto primitíva verejne ban. Nech sa to konečne nepovažuje za nejakú elitársku záležitosť, ale nech sa za to postavia aj ostatní slušní ľudia na fóre..
vobec ma nemusis lutovat....nie som submisivny debilko ako si o mne myslis....vsetko co sa tu o nas pise je ovplyvnene tym ze jeden z nas je dugo a to hovori aj nieco o vas....ze nedokazete oddelit jednu vec od druhej....my sme sa ako kapela nedavali do polohy nejakej super extra vynimocnej kapely, to ste tu zacali o nas pisat vy a zosmiesnovat nas.....nam je to jedno,kritika nas nepolozi,naopak posilnuje nas....proletari vsech zemi vyliste si prdel
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1529 kedy: 02. Marec , 2008, 13:26:26 »

vobec ma nemusis lutovat....nie som submisivny debilko ako si o mne myslis....vsetko co sa tu o nas pise je ovplyvnene tym ze jeden z nas je dugo a to hovori aj nieco o vas....ze nedokazete oddelit jednu vec od druhej....my sme sa ako kapela nedavali do polohy nejakej super extra vynimocnej kapely, to ste tu zacali o nas pisat vy a zosmiesnovat nas.....nam je to jedno,kritika nas nepolozi,naopak posilnuje nas....proletari vsech zemi vyliste si prdel

nikto nehovoril o vašej kapele ako celku, tak už to neprekrúcaj. Na videu je hlavne Dugove sólo. Myslím, že ty nevieš oddeliť jednu vec od druhej.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.172 sekund, 23 otázok.