Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
09. Október , 2024, 19:18:18
Strán: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1391752 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2820 kedy: 13. Február , 2009, 12:17:50 »

Joe, nebavím sa o rozdieloch, len píšem aký je teraz vonku trend. Tei 70 roky sa v USA predávajú už okolo 4000 USD, v tom má Progi bohužiaľ pravdu. Inak ja som tie ukážky ani nepočúval, mňa to nezaujíma, ja počujem čo potrebujem a aký zvuk potrebujem, taký si nastavím... Na zdravie!

Gary Moore natočil Still got the blues na LP z roku 1959 a z pochopiteľných dôvodov ho nenosí na turné...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #2821 kedy: 13. Február , 2009, 12:18:52 »

a serem diamanty ,ja len nechapem prečo G Moore hra na novu gitaru jak to že on na to neprišiel asi je hluchan domaci Zdravíčko













g moore je zaujimavy tym ze vie hrat. niekto je zaujimavy tym ze hra dzdzdzdz ale zase ma raritny gibson
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2822 kedy: 13. Február , 2009, 12:22:10 »

Joe, nebavím sa o rozdieloch, len píšem aký je teraz vonku trend. Tei 70 roky sa v USA predávajú už okolo 4000 USD, v tom má Progi bohužiaľ pravdu. Inak ja som tie ukážky ani nepočúval, mňa to nezaujíma, ja počujem čo potrebujem a aký zvuk potrebujem, taký si nastavím... Na zdravie!

Gary Moore natočil Still got the blues na LP z roku 1959 a z pochopiteľných dôvodov ho nenosí na turné...
mne je jasne že ich zbieraju koli nejakej hystorickej hodnote tak ako auta ja len tvrdim že nie su lepšie tak ako auta...a on keby to nahral na diamantke je to take iste lebo umiiiiiiiii hraaaaaaat  Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2823 kedy: 13. Február , 2009, 12:32:49 »

 ha ha ha  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2824 kedy: 13. Február , 2009, 12:35:40 »

samozrejme na tej prvej serii(DIAMANT ) ta druha už stala za hovno nemala take makke stredy Bavím sa skvele
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2825 kedy: 13. Február , 2009, 12:36:41 »

Keby tu ukazku niekto nahral na Cort, tak mu to Progrocker zozerie aj s navijakom. Tomu verim! Cmuk chlapci
verit tomu mozes ale mylis sa, progac jediny dokazal 100% uhadnut a rozlisit gitary nahravane na jednej bedni, jednom zosiku a jednom nastaveni.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2826 kedy: 13. Február , 2009, 12:38:16 »

bez videa by to nebolo ono to by sa nedalo rozoznat  Na zdravie!
skus vypnut monitor, jednoduchsie to uz byt nemoze  Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2827 kedy: 13. Február , 2009, 12:39:36 »

Gary Moore natočil Still got the blues na LP z roku 1959 a z pochopiteľných dôvodov ho nenosí na turné...
mas pravdu, bola to gitara Petra Greena. Akurat ju uz tiez nema, myslim ze ju strelil za pol miliona dolarov niekedy v 95 a kupil si iny 58 standard  ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2828 kedy: 13. Február , 2009, 12:44:22 »

verit tomu mozes ale mylis sa, progac jediny dokazal 100% uhadnut a rozlisit gitary nahravane na jednej bedni, jednom zosiku a jednom nastaveni.
o Progim nepochybujem ,ale ake to ma využite???že by cirkus??progi so zaviazanymi očami hada aka to je gitara Zdravíčko a ludia tlieskaju od nudy Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #2829 kedy: 13. Február , 2009, 12:54:59 »

o Progim nepochybujem ,ale ake to ma využite???že by cirkus??progi so zaviazanymi očami hada aka to je gitara Zdravíčko a ludia tlieskaju od nudy Bavím sa skvele

ved vsetky vintage gibsony co su na slovensku ma doma coby ich nepoznal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2830 kedy: 13. Február , 2009, 13:16:01 »

ved vsetky vintage gibsony co su na slovensku ma doma coby ich nepoznal  Bavím sa skvele

Tam nebol ani jeden Gibson v tom teste.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2831 kedy: 13. Február , 2009, 13:20:22 »

o Progim nepochybujem ,ale ake to ma využite???že by cirkus??progi so zaviazanymi očami hada aka to je gitara Zdravíčko a ludia tlieskaju od nudy Bavím sa skvele

Bavi ma to - nic menej, nic viac. Preco potom existuje kopa zberatelov a fajnsmekrov? Musi mat vsetko nejake ucelove vyuzitie? Ty sa tiez nezivis hudbou... Zahram si pre radost a obcas si kupim nejaku staru rarohu a vytesujem sa z nej, tot vsjo. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2832 kedy: 13. Február , 2009, 13:26:12 »

Bavi ma to - nic menej, nic viac. Preco potom existuje kopa zberatelov a fajnsmekrov? Musi mat vsetko nejake ucelove vyuzitie? Ty sa tiez nezivis hudbou... Zahram si pre radost a obcas si kupim nejaku staru rarohu a vytesujem sa z nej, tot vsjo. :)
Progi ale ja si ta važim ,mne sa to pači ,ja to len komentujem čo si o tom myslim,inaaač ja sa živim hlavne hudbou tu sa už nič nepredava ,ja by som najradšej predal 10 customov mesačne a bol by som za vodou Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2833 kedy: 13. Február , 2009, 13:32:31 »

Hudbou sa tu živí DESMOD, Smatanová...... Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #2834 kedy: 13. Február , 2009, 13:50:42 »

Hudbou sa tu živí DESMOD, Smatanová...... Na zdravie!
to teda ano, verim že sa tu biznis zas popravi Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 23 otázok.