Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Jún , 2024, 00:20:40
Strán: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1352961 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4620 kedy: 29. Jún , 2010, 13:13:41 »

Ty si vobec pozeral to video ? 0:46 nabehnu deti s automatickymi zbranami a potom (1:18) na pomyslenej hranici "odstrelia" dalsie dieta

no lebo to znamena ze predsa cudzi zabijaju ich deti.. co je pravda :)  na tej pomyselnej hranici  ho strelili lebo ta hranica znazornuje ich vecny konflikt..  problem je ze obe strany su vinne.. aj dzihadisti aj izraeliti (ti maju este k tomu aj na to 'speci' techniku moja oblubena je fosfor.. to hori aj vo vode)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4621 kedy: 29. Jún , 2010, 13:14:54 »

no ja som vzivote ziadnu pesnicku o umierani za boha a chraneni krestanstva nespieval

snad nechces porovnavat slovensko s fanatickym islamom?

 pocuj.. ale aj krestanstvo ma predsa svoje militantne odnoze to si myslis ze vsetci moslimovia su akoze vycviceni na strelbu s AKckom? pozri si spanielsko napriklad alebo donedavna irsko Žmurk to je to iste
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4622 kedy: 29. Jún , 2010, 13:15:52 »

pozeral som to. to ze sa tam deti strielaju, este nieje dokaz ze ten text nieje o niecom inom. ked som bol maly, 99% svojho casu som stravil akoze vrazdenim a akoze nahananim zlocincov.

nech je to video o com chce, poukazujem na to, ze nikto sa nezamysla ci je informacia doveryhodna. za to ze to tam je napisane tomu este netreba predsa verit.

Na zaklade coho si presvedceny, ze ten preklad je fake prosim ta ? To ma sialene zaujima,
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4623 kedy: 29. Jún , 2010, 13:17:41 »

pocuj.. ale aj krestanstvo ma predsa svoje militantne odnoze to si myslis ze vsetci moslimovia su akoze vycviceni na strelbu s AKckom? pozri si spanielsko napriklad alebo donedavna irsko Žmurk to je to iste

teraz famozne trepes karol, Zakky povedal pravdu, tento styl argumentovania je popularny tu na fore v pripade, ze nemas padny argument, tak ho nechytaj za slova a neprekrucaj podstatu  Je to frajer
« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:31:25 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4624 kedy: 29. Jún , 2010, 13:18:16 »

Na zaklade coho si presvedceny, ze ten preklad je fake prosim ta ? To ma sialene zaujima,

ale sak to sa da aj opacne ze - na zaklade coho si presvedceny ze ten preklad je natolko dobry ze dokaze vystihnut podstatu toho co sa tam spieva ... :)
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #4625 kedy: 29. Jún , 2010, 13:19:14 »

ale sak to sa da aj opacne ze - na zaklade coho si presvedceny ze ten preklad je natolko dobry ze dokaze vystihnut podstatu toho co sa tam spieva ... :)

na zaklade deti so samopalmi v tom videu?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4626 kedy: 29. Jún , 2010, 13:19:40 »

teraz famozne trepes karol, Zakky povedal pravdu, tento styl argumentovania je popularny tu na fore v pripade, ze nemas padny argument, tak ho nechytaj za slova a neprekrucaj podstatu

?!?!?!?!?!? ste vyhulili marianku spolu? :D sak som dal padny argument - krestanstvo ma rovnako militantne odnoze..  

zatial som mal viac argumentov nez vy dvaja co sa rozplyvate nad textom o ktorom nikto z nas nevie povedat na 100%ci je korektny.. a vravim ze islam nie su len sami teroristi
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4627 kedy: 29. Jún , 2010, 13:20:41 »

este raz teda. hovorim, ze tomu neverim. nie ze som o tom presvedceny. to ze niekto otitulkuje nieco comu nerozumiem vobec nedokazuje ze to otitulkoval s cielom osvietit ma aby som pochopil zakonitosti sveta. kludne to mohol otitulkovat nejaky humorista, zaskodnit, ktokolvek. keby som to otitulkoval jha a dal by som tam navod na vyrobu jogurtu tak tomu logicky uveris, lebo ved to tam je napisane. ci? co teba tak utvrdzuje v tom ze je to naozaj ten text? takto si veril aj programom jednotlivych stran pri volbach? ze to tam bolo napisane pre to aby nam vysvetlili co nazozaj spravia?  Bavím sa skvele

nehovorim ze sa nemylim, ale kym niecomu uverim, tak si to velmi dobre rozmyslim.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4628 kedy: 29. Jún , 2010, 13:20:47 »

ale sak to sa da aj opacne ze - na zaklade coho si presvedceny ze ten preklad je natolko dobry ze dokaze vystihnut podstatu toho co sa tam spieva ... :)

tak potom zacni podozrievat RTL v rannej reportazi, ze nabadaju na utok na polsky satelit, tak ako tomu bolo v roku 39, lebo tiez im de facto nerozumies a nemozes si byt isty, ci to nahodou neklame pohladom
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4629 kedy: 29. Jún , 2010, 13:21:08 »

na zaklade deti so samopalmi v tom videu?

este raz opakujem.. kebyze ti izraeliti vystrielaju pol rodiny len preto lebo izmajl sa rano zobudil a povedal si ze ok, dnes faycalovi postrielam pol rodiny aj ked za konfilkt nemoze tak tiez natocis video kde ukazujes ako ti zabijaju bratov a sestry.. pointa je ze 'oni prisli a oni zabijaju nase deti' nie ze 'my zabijame svoje deti' .. to je podstatny rozdiel.. a znova opakujem.. krestanstvo ma podobne pesnicky vpodobnom duchu len nemame dovody natacat video o tom ako nam zabijaju cudzi ludia deti.. zatial
« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:23:54 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4630 kedy: 29. Jún , 2010, 13:22:49 »

este raz teda. hovorim, ze tomu neverim. nie ze som o tom presvedceny. to ze niekto otitulkuje nieco comu nerozumiem vobec nedokazuje ze to otitulkoval s cielom osvietit ma aby som pochopil zakonitosti sveta. kludne to mohol otitulkovat nejaky humorista, zaskodnit, ktokolvek. keby som to otitulkoval jha a dal by som tam navod na vyrobu jogurtu tak tomu logicky uveris, lebo ved to tam je napisane. ci? co teba tak utvrdzuje v tom ze je to naozaj ten text? takto si veril aj programom jednotlivych stran pri volbach? ze to tam bolo napisane pre to aby nam vysvetlili co nazozaj spravia?  Bavím sa skvele

nehovorim ze sa nemylim, ale kym niecomu uverim, tak si to velmi dobre rozmyslim.

presne tak.. lebo prva reakcia na toto video bola ze - tym islamistom vsetkym jebe.. :) keby islo o propagandu tak je tam sto pro hlavicka hisballahu oni su taki showinisti ze si to daju radi vsade a tu to nevidim :)
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #4631 kedy: 29. Jún , 2010, 13:23:23 »

?!?!?!?!?!? ste vyhulili marianku spolu? :D sak som dal padny argument - krestanstvo ma rovnako militantne odnoze.. 

zatial som mal viac argumentov nez vy dvaja co sa rozplyvate nad textom o ktorom nikto z nas nevie povedat na 100%ci je korektny.. a vravim ze islam nie su len sami teroristi

takze nabozensky fanatizmus v europe a islamskych krajinach je akoze rovnaky? si pozri co vyhalsuje pravidelne papez alebo iny reprezentativny predstavitelia o nepokojoch na blizkom vychode a pozri si potom nejakych predstaviteloch islamu ako vyhlasuju Jihad krestanom atd atd
« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:26:41 od zakky » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #4632 kedy: 29. Jún , 2010, 13:24:44 »

este raz opakujem.. kebyze ti izraeliti vystrielaju pol rodiny len preto lebo izmajl sa rano zobudil a povedal si ze ok, dnes faycalovi postrielam pol rodiny aj ked za konfilkt nemoze tak tiez natocis video kde ukazujes ako ti zabijaju bratov a sestry.. pointa je ze 'oni prisli a oni zabijaju nase deti' nie ze 'my zabijame svoje deti' .. to je podstatny rozdiel.. a znova opakujem.. krestanstvo ma podobne pesnicky vpodobnom duchu len nemame dovody natacat video o tom ako nam zabijaju cudzi ludia deti.. zatial

videl si izraelske deti so samopalmi? ja nie
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4633 kedy: 29. Jún , 2010, 13:25:26 »

?!?!?!?!?!? ste vyhulili marianku spolu? :D sak som dal padny argument - krestanstvo ma rovnako militantne odnoze..  

zatial som mal viac argumentov nez vy dvaja co sa rozplyvate nad textom o ktorom nikto z nas nevie povedat na 100%ci je korektny.. a vravim ze islam nie su len sami teroristi

radsej by som sa dal popravdu vyhulit ja Mariane  :)

Co tu motas krestanstvo a ake argumenty. Je tam skladba od progyho, ktora posobi ako posobi a zrazu ste vy dvaja spochybnili. Pytam sa preco ? To spochybnujes 3/4 videii na YT, len preto, ze im nerozumies. Totiz neviem, preco by to nemala byt pravda. Pozri sa na ten kanal, ktory ho zdiela. "Zaobera" sa terorizmom a konfliktami blizkeho vychodu, nevidim proste dovod, preco by to mal byt fake. Keby jeden z vas ovladal Arabcinu a namietal by, ze ten preklad nie je okay, nepoviem ani slova a staihnem sa, ale cudujem sa kde ste nabrali presvedcenie, ze to nie je tak ako sa to preklada, hlavne v pripade, ze video ma content aky ma
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4634 kedy: 29. Jún , 2010, 13:25:49 »

takze nabozensky fanatizmus v europe a islamskych krajinach je akoze rovnaky? si pozri co vyhalsuje pravidelne papez o nepokojoch na blizkom vychode a pozri si potom nejakych predstaviteloch islamu ako vyhlasuju Jihad krestanom atd atd

tych predstavitelov islamu co vidis tak myslis koho? resp vidis do hierarchie ich nabozenstva tak aby si povedal ze ano - tento clovek je duchovny predstavitel a ma k tomu co povedat, alebo ti ukazu vodcu hisballahu jak vykrikuje veci vytrhnute z kontextu? :)  oni maju vela odnozi totizto..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 23 otázok.