Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Október , 2024, 13:22:51
Strán: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1395094 krát)
0 užívateľov a 25 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4890 kedy: 05. August , 2010, 10:05:53 »



Paci sa mi to. :) Dobry napad, vlastne aj slova maju svoj vyznam.  Bacha na vec kamo!

 Na zdravie!

co to je ? nejaky socialny protest ? ci na co tentoraz nadava ? a preco to robi ? komu hentake baby vadia ? kto z beznych ludi s nimi prichadza do kontaktu ? poza, klise, nic viac z toho na mna nejde. okolo neho sa mozno take motaju. takze si takto riesi jeho problem s nimi ?

asi sa moc zamyslam... ale kedysi sem niekto dal nejaky jeho text... mrmlal tam vtedy o nejakej tusim ciganskej dievcine, ktoru ktosi zbuchol, a cela spolocnost sa proti nej obratila, este aj rodina... to mi prislo, ze to ma svoju hlbku a veril som, ze to dava ako posolstvo ci co... toto o tych zlatokopkach je uplne o hovne, klip takisto, ale vidno tam za tym vela prachov, aspon nieco...
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #4891 kedy: 05. August , 2010, 10:16:05 »

ja akurat obdivujem tu cesku, co tam hra tu stetku, to musela asi dost prachov za to dostat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #4892 kedy: 05. August , 2010, 10:24:05 »

ja akurat obdivujem tu cesku, co tam hra tu stetku, to musela asi dost prachov za to dostat  Bavím sa skvele
Ta ceska sa vola agata hanychova, staci si gugl spustit a pochopis preco tam hra  :)

Inac tiez nechapem, aky novy rozmer to dostalo s klipom? Podla mna je to hrozna hovadina, ci s klipom alebo bez neho.
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4893 kedy: 05. August , 2010, 11:38:07 »

http://www.expres.sk/videoplayer/7498/corner-stone-roots-horehronie.html

Feelingu pokkt Si píš!!!  Zdravíčko
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #4894 kedy: 05. August , 2010, 11:53:44 »


a kde tam je ten feeling? myslis v speve? lebo takto to zaspieva bazjaky cigan podla mna  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yeah
Hosť
« Odpoveď #4895 kedy: 05. August , 2010, 13:04:16 »

Po spusteni google som zistil tak max. toto
http://www.topky.sk/cl/15/775660/Drsne-VIDEO-Rytmus-Hanychovej-Si-vy--bana-zlatokopka-A-ona-sa-zrutila-
Tento "clanok"... facepalm Ja uz nemam slov, kde este mozu "novinari" klesnut?

Btw. ja by som prilis v tejto teme nevidel nic specialne, ako naopak Rasto tvrdi. Ze je to socialny protest. Pesnicky vznikaju o comkolvek a dneska je najdolezitejsie provokovat ludi ak chces aby si tvoj klip posielali cez facebook atd. Ale provokovat sa da aj s nejakym kvazi odkazom, co podla mna ten klip splna do bodky.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4896 kedy: 05. August , 2010, 13:08:47 »

Topky su uplny hnoj.  Bleee
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4897 kedy: 05. August , 2010, 13:13:25 »

...

Btw. ja by som prilis v tejto teme nevidel nic specialne, ako naopak Rasto tvrdi. Ze je to socialny protest. Pesnicky vznikaju o comkolvek a dneska je najdolezitejsie provokovat ludi ak chces aby si tvoj klip posielali cez facebook atd. Ale provokovat sa da aj s nejakym kvazi odkazom, co podla mna ten klip splna do bodky.

no len ze on to tak podava, akoby islo o nieco vazne a pritom nejde. ked mal ten sebaironicky song, jak sa nezavdaci vsetkym, veril som tomu. zlatokopky su uplne prazdne, ale tvaria sa ako nieco viac. pisem, jak to vidim ja, aj ked je to uplne jedno zamyslat sa nad tym...
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #4898 kedy: 05. August , 2010, 13:19:59 »

no len ze on to tak podava, akoby islo o nieco vazne a pritom nejde. ked mal ten sebaironicky song, jak sa nezavdaci vsetkym, veril som tomu. zlatokopky su uplne prazdne, ale tvaria sa ako nieco viac. pisem, jak to vidim ja, aj ked je to uplne jedno zamyslat sa nad tym...
Az take prazdne nebudu, ked je take oblubene medzi mladymi  :) resp. chcem tym povedat, ze pointa utoci na osobnost ludi nejakym sposobom, je to pre nich atraktivne a nemyslim si, ze to je len preto lebo sa tam nadava, to urcite nie. O tom nakolko opravnene utoci na zeny podobneho typu by sa dalo polemizovat.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #4899 kedy: 05. August , 2010, 13:24:17 »

vcera v totm klube na premiere vyzerali vsetky baby tak ako ta henychova v klipe  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #4900 kedy: 05. August , 2010, 13:32:20 »

vcera v totm klube na premiere vyzerali vsetky baby tak ako ta henychova v klipe  Bavím sa skvele
Prave preto je to mozno take popularne, lebo myslienky vacsiny ludi sa uberaju tym smerom ako si teraz naznacil. Je tazke spoznat rozdiel medzi tvrdym zlatokopectvom a ked je to este o normalnom vztahu kde ma ekonomicky navrch muz :) A samozrejme pre sedlakov je kazda lepsie oblecena holka so sposobmi kur*a, takze aj takemuto typu ludi ta pesnicka moze pochlebovat  Na zdravie!
« Posledná zmena: 05. August , 2010, 13:33:46 od Pablo Woozy » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4901 kedy: 05. August , 2010, 13:33:51 »

Od praveku az po sucasnost sa samice tocia v priemere viac okolo schopnejsich samcov s viac peniazmi a vacsim vplyvom. Tak co vlastne riesite? ?§!.

Ci tam je alebo nie je odkaz je jedno, Rytmus zaujal, moralisti zas mozu blabolit a zrejme o to mu islo...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #4902 kedy: 05. August , 2010, 13:36:38 »

Od praveku az po sucasnost sa samice tocia v priemere viac okolo schopnejsich samcov s viac peniazmi a vacsim vplyvom. Tak co vlastne riesite? ?§!.

Ci tam je alebo nie je odkaz je jedno, Rytmus zaujal, moralisti zas mozu blabolit a zrejme o to mu islo...

Nic sa specialne sa neriesilo, kym si nedosiel ty. Zase si otvoril inu temu  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #4903 kedy: 05. August , 2010, 16:23:19 »

Po spusteni google som zistil tak max. toto
http://www.topky.sk/cl/15/775660/Drsne-VIDEO-Rytmus-Hanychovej-Si-vy--bana-zlatokopka-A-ona-sa-zrutila-
Tento "clanok"... facepalm Ja uz nemam slov, kde este mozu "novinari" klesnut?...

http://www.cas.sk/clanok/175951/rytmusov-drzy-odkaz-modelke-hanychovej-si-ku-a.html

zaujimave, bol som v tom, ze topky su takisto novy cas, iny server, ale s rovnakym obsahom....
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #4904 kedy: 05. August , 2010, 16:59:45 »


Ci tam je alebo nie je odkaz je jedno, Rytmus zaujal, moralisti zas mozu blabolit a zrejme o to mu islo...

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Strán: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.