Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 22:24:01
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1389789 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #285 kedy: 14. Február , 2007, 20:53:19 »

no neviem,ja sa divim ze to s nim spoluhraci tak dlho vladali pocas toho rozbijania tahat.
Zaznamenané

o-yep sro
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #286 kedy: 14. Február , 2007, 22:27:52 »

A dalsi Ritchie Blackmore:



Aj sa musel celkom unavit, kym to "poznasal" z podia :)

Kriste ten Blackmore bol az taky K*K*T?          To co bolo? červená-von
Zacinam ho neznasat.Bodaj by sa mu nieco zle prihodilo.
« Posledná zmena: 14. Február , 2007, 22:28:15 od Misko » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #287 kedy: 14. Február , 2007, 22:48:02 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo
Zaznamenané
BlackJack
nováčik
*
Príspevkov: 10


WWW
« Odpoveď #288 kedy: 14. Február , 2007, 22:54:40 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo

Uz aj keby to nebola improvizacia, tak je to huste, ale ak to improvizacia je tak total respect tomu chlapikovi Fuuha zíram Bravooo.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #289 kedy: 14. Február , 2007, 23:23:21 »


Zacinam ho neznasat.Bodaj by sa mu nieco zle prihodilo.

To co ty uz davas ? Vsak to je snad jeho vec, co robil s vlastnymi gitarami. Bodaj by sa nieco zle stalo ludom, co hadzu papiere vonku po zemi, ti ma uprimne viacej seru, ako to ze nejaky typek pred 23 rokmi rozmlatil 4 gitary na jednom koncerte...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #290 kedy: 14. Február , 2007, 23:29:05 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo
Dobry for v 0:35.
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #291 kedy: 14. Február , 2007, 23:35:27 »

Ritchie Blackmore nebol jediný čo rozbíjal,rozbíjali aj The Who aj Hendrix a mnoho iných,sedemdesiate roky boli už také,
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #292 kedy: 15. Február , 2007, 00:14:30 »


Zacinam ho neznasat.Bodaj by sa mu nieco zle prihodilo.

To co ty uz davas ? Vsak to je snad jeho vec, co robil s vlastnymi gitarami. Bodaj by sa nieco zle stalo ludom, co hadzu papiere vonku po zemi, ti ma uprimne viacej seru, ako to ze nejaky typek pred 23 rokmi rozmlatil 4 gitary na jednom koncerte...

Presne tak Rasťo, až ma zabolelo, keď som si prečítal tú miskovu hlášku.  Nechajte ma vydýchať

Citácia
Ritchie Blackmore nebol jediný čo rozbíjal,rozbíjali aj The Who aj Hendrix a mnoho iných,sedemdesiate roky boli už také,

Hendrix, keď spravil divadielko so zapálením a rozbitím gitary o 7 ráno na Woodstocku pred pár stovkami opitých ľudí, čo ešte vládali byť hore, len preto, lebo ho snímali kamery..  Popiskujem si
A Who rozbili toľko aparátu, čo by Blackmore musel rozbíjať niekoľko životov.  ha ha ha
« Posledná zmena: 15. Február , 2007, 00:22:05 od Pitu » Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #293 kedy: 15. Február , 2007, 00:17:24 »

Možno rozbíjal nejaké gitary z Ázie za 12 dolárov he he he he,jak Ďurinda Irisku lebo čo to bolo, Bravooo
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #294 kedy: 15. Február , 2007, 00:20:57 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo

Veľmi pekná, ladná hra. Super technika aj nadhľad. To sa dobre počúva aj pozerá.  Bravooo
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #295 kedy: 15. Február , 2007, 01:09:53 »


Citácia
Ritchie Blackmore nebol jediný čo rozbíjal,rozbíjali aj The Who aj Hendrix a mnoho iných,sedemdesiate roky boli už také,

Hendrix, keď spravil divadielko so zapálením a rozbitím gitary o 7 ráno na Woodstocku pred pár stovkami opitých ľudí, čo ešte vládali byť hore, len preto, lebo ho snímali kamery..  Popiskujem si
A Who rozbili toľko aparátu, čo by Blackmore musel rozbíjať niekoľko životov.  ha ha ha

...Piťu...a koľko gitár si rozbil ty? :)

Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
milosk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74



WWW
« Odpoveď #296 kedy: 15. Február , 2007, 06:10:42 »


Zacinam ho neznasat.Bodaj by sa mu nieco zle prihodilo.

To co ty uz davas ? Vsak to je snad jeho vec, co robil s vlastnymi gitarami. Bodaj by sa nieco zle stalo ludom, co hadzu papiere vonku po zemi, ti ma uprimne viacej seru, ako to ze nejaky typek pred 23 rokmi rozmlatil 4 gitary na jednom koncerte...

Presne tak Rasťo, až ma zabolelo, keď som si prečítal tú miskovu hlášku.  Nechajte ma vydýchať

Citácia
Ritchie Blackmore nebol jediný čo rozbíjal,rozbíjali aj The Who aj Hendrix a mnoho iných,sedemdesiate roky boli už také,

Hendrix, keď spravil divadielko so zapálením a rozbitím gitary o 7 ráno na Woodstocku pred pár stovkami opitých ľudí, čo ešte vládali byť hore, len preto, lebo ho snímali kamery..  Popiskujem si
A Who rozbili toľko aparátu, čo by Blackmore musel rozbíjať niekoľko životov.  ha ha ha

Priať niekomu niečo zlé sa naozaj nerobí, ale to že niekto rozmláti gitaru ?...Veď gitara je pre niekoho ako žena.  Popiskujem si
A predsa sa vraví že ženu ani kvetinou neudrieš  Zdravíčko
Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #297 kedy: 15. Február , 2007, 06:54:12 »


.... by sa nieco zle stalo ludom, co hadzu papiere vonku po zemi, ti ma uprimne viacej seru, ako to ze nejaky typek pred 23 rokmi rozmlatil 4 gitary na jednom koncerte...

:D
Bravooo
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #298 kedy: 15. Február , 2007, 09:38:01 »

...iny pyroman  ha ha ha Ale aby sme len neohovarali ,tak tu je zopar peknotin Som frajer      
« Posledná zmena: 15. Február , 2007, 09:44:10 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #299 kedy: 15. Február , 2007, 10:01:15 »

Priať niekomu niečo zlé sa naozaj nerobí, ale to že niekto rozmláti gitaru ?...Veď gitara je pre niekoho ako žena.  Popiskujem si
A predsa sa vraví že ženu ani kvetinou neudrieš  Zdravíčko

Presne tak.Niekto sa na tej gitarke namakal.A on ju proste roztrieska.Si neviem predstavit, ze ma niekto dostatocne dobry dovod na to, aby nicil veci, co niekto iny vyrobil (o to viac, ked si uvedomim, ze ide o hud. nastroj, kt. bol robeny od srdca).Vidno, ze si cenil len sam seba a ostatne mu bolo suma-fuk.
« Posledná zmena: 15. Február , 2007, 10:01:54 od Misko » Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 23 otázok.