Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 20:18:24
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1389747 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #300 kedy: 15. Február , 2007, 10:16:41 »

Hudobny nastroj vyrobeny od chladneho kovoveho srdca tovarenskej masiny?
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #301 kedy: 15. Február , 2007, 10:24:18 »

Ale co pracovnik co ju zostrojil, alebo obsluhuje, vsetko je kus prace.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #302 kedy: 15. Február , 2007, 10:33:07 »

Zenska spieva Planta :)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
milosk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74



WWW
« Odpoveď #303 kedy: 15. Február , 2007, 10:57:08 »

Hudobny nastroj vyrobeny od chladneho kovoveho srdca tovarenskej masiny?

Stroj vyhodí len nejaký polotovar, ešte veľké percento sa doťahuje ručne.
Vždy za tým musí stáť nejaký človek, pre ktorého je to práca s ktorou si zarába na chlieb.

Nikomu by sa asi nepáčilo, keby jeho prácu niekto po tom čo ju spraví, zničil. A je to jedno či to je nejaký američan, európan či áziec. A to už nehovorím, za akých podmienok je ochotný nejaký číňan pracovať.

Považujem to za slabomyseľnosť ...     To co bolo? červená-von
« Posledná zmena: 15. Február , 2007, 10:58:10 od milosk » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #304 kedy: 15. Február , 2007, 11:02:51 »

Pointa bola ina, nie som si isty, ci to ti cinania ale aj necinania v masovej fabrike robia od srdca :)
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #305 kedy: 15. Február , 2007, 11:08:13 »

Tak ma napadlo, čo keď ten Blackmore tie gitary možno ani nechcel rozmlátiť. Prišiel za ním usporiadateľ resp. nejaký manažér, riekol mu že na koncerte je dosť ľudí nech spraví nejakú shov a na rozbíjanie gitár bola vyčlenená časť rozpočtu :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #306 kedy: 15. Február , 2007, 11:11:05 »

...neviem o koho sa jedna , ale pocul som ,ze ludia mu podavali na podium svoje gitary len preto,aby ich rozmlatil. Popiskujem si
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #307 kedy: 15. Február , 2007, 11:22:21 »

Pani,

ja samozrejme chapem vase rozhorcenie, taktiez si doma lestim svoju 13tisicovu gitarku a pred spanim jej zazelam dobru noc.
ALE!
Vztah umelec - nastroj.
Chapem vztah gitara - gitarista, bubon - bubnista atd.......
Este sa javi pochopitelny vztah sochar verzus jeho prve kvalitne, tisic krat brusene dlato.
Horsie sa uz predstavuje vztah klavesaka k syntezatoru aj ked je spiskovy (mozno este povodny moog alebo hymond)
A uz vobec si nevieme predstavit vztah super grafika k pocitacu - ako ho po rokoch opatruje.

Pohlad na tieto veci je asi dost osobny.
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #308 kedy: 15. Február , 2007, 11:33:07 »

Hlavne osobity.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
plichto
Hosť
« Odpoveď #309 kedy: 15. Február , 2007, 13:54:34 »

ked rozbijal gitary kurt cobain, tak mi to prislo take prirodzenejsie ,  lebo to bol dofetovany kkt a bolo z jeho prejavu citit agresivitu

ked blackmore tak to vyzeralo ako keby unaveny znudeny robotnik pribijal klince
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #310 kedy: 15. Február , 2007, 14:08:10 »

Priať niekomu niečo zlé sa naozaj nerobí, ale to že niekto rozmláti gitaru ?...Veď gitara je pre niekoho ako žena.  Popiskujem si
A predsa sa vraví že ženu ani kvetinou neudrieš  Zdravíčko

Presne tak.Niekto sa na tej gitarke namakal.A on ju proste roztrieska.Si neviem predstavit, ze ma niekto dostatocne dobry dovod na to, aby nicil veci, co niekto iny vyrobil (o to viac, ked si uvedomim, ze ide o hud. nastroj, kt. bol robeny od srdca).Vidno, ze si cenil len sam seba a ostatne mu bolo suma-fuk.
  Ja nemam romanticke nazory,co se tyče nastroju-je to proste drevo,jen o neco vic užitečnejši,než cokoliv jineho... /Pete Townshend-The Who/
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #311 kedy: 15. Február , 2007, 14:55:49 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo

pekne  Bravooo len ked taketo nieco vidim chyta ma komplex menejcennosti a mam pocit, ze moja snaha o hranie na gitaru je zbytocna  No hanbím sa..
Zaznamenané
plichto
Hosť
« Odpoveď #312 kedy: 15. Február , 2007, 14:59:46 »

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #313 kedy: 15. Február , 2007, 15:39:38 »

Pointa bola ina, nie som si isty, ci to ti cinania ale aj necinania v masovej fabrike robia od srdca :)

Tak si s chladnym srdcom rozbi LP. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #314 kedy: 15. Február , 2007, 21:23:25 »

Tak tohto si urcite pozrite.Ex-Ziak Kika Loureira.A ty co pozeraju videa len, ked ich zaujme pokec k videu tu na fore, si to kuknite tiez urcite.
Ked toto je cele improvizacia, tak Fuuha zíram



 Bravooo
Dobry for v 0:35.



vypadá to na flamencové rasgueado :) ...ale je to fakt maník, treba uznať :) ...kto vie, koľko % ľudí vie tak hrať tunák na fóre :)  ...a pri arpegiách nakláňa trsáto, Malmsteen nenakláňa, napr. Griglák hej...ktovie aký tam je rozdiel :)
« Posledná zmena: 15. Február , 2007, 21:25:57 od brmbolec » Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 23 otázok.