Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 14:29:13
Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1389131 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #720 kedy: 01. Jún , 2007, 16:38:45 »

Ja by som ju mozno aj pretiahol (neviem, nie som si uplne isty). Hrat s nou nepotrebujem, staci sa mi na nu pozerat. Tu jej to celkom sekne:

[img width= height=]http://a432.ac-images.myspacecdn.com/images01/36/l_fb3a22f3596e7b5f4e5eaa9133108987.jpg[/img]
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #721 kedy: 01. Jún , 2007, 16:47:30 »

Ale co tak ysabellabrave?

MartinLM, ani by ma nenapadlo, že teba nadchne niečo takéto. Ale aj táto holka je vynikajúca, parádny ležérny, driveový aj veselý prejav a perfektne zaspievané.  Bravooo
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #722 kedy: 01. Jún , 2007, 17:14:08 »


Ale co tak ysabellabrave?

Moc vyzaruje na moj vkus. Vsetkeho trochu menej a u mna dobre :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #723 kedy: 01. Jún , 2007, 17:17:44 »

menej afektu a potom by mi na monitore nevadila.
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #724 kedy: 01. Jún , 2007, 17:29:47 »

pozeral som trochu do historie ale toto som tam nenasiel:
najlepsie su tie nazvy kapiel v ktorych jednotlivi spevaci spievaju... mne sa najviac lubil spevak z Brutal God... Bavím sa skvele
niektori sa este daju ale ja som sa na tom dost sulal... odporucam pozriet cele  Na zdravie!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #725 kedy: 01. Jún , 2007, 17:35:13 »

Ale co tak ysabellabrave?

MartinLM, ani by ma nenapadlo, že teba nadchne niečo takéto. Ale aj táto holka je vynikajúca, parádny ležérny, driveový aj veselý prejav a perfektne zaspievané.  Bravooo
pozri si ostatne videa, ja ju zeriem uz niekolko mesiacov. Martin ju pozna cezo mna!  ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #726 kedy: 01. Jún , 2007, 17:47:21 »

pozeral som trochu do historie ale toto som tam nenasiel:
najlepsie su tie nazvy kapiel v ktorych jednotlivi spevaci spievaju... mne sa najviac lubil spevak z Brutal God... Bavím sa skvele
niektori sa este daju ale ja som sa na tom dost sulal... odporucam pozriet cele  Na zdravie!
to je dost haluz, jeden lepsi ako druhy, a ten z Brutal God bol teda jasny... ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #727 kedy: 01. Jún , 2007, 18:06:13 »

pozeral som trochu do historie ale toto som tam nenasiel:
najlepsie su tie nazvy kapiel v ktorych jednotlivi spevaci spievaju... mne sa najviac lubil spevak z Brutal God... Bavím sa skvele
niektori sa este daju ale ja som sa na tom dost sulal... odporucam pozriet cele  Na zdravie!

pohodova particka slusne vyzerajucich triezvich pocitam podnikatelov ;Dmohli by sme sa aj my vsetci z fora stretnut a fajnovo si zabekat Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #728 kedy: 01. Jún , 2007, 18:09:11 »

pozeral som trochu do historie ale toto som tam nenasiel:
najlepsie su tie nazvy kapiel v ktorych jednotlivi spevaci spievaju... mne sa najviac lubil spevak z Brutal God... Bavím sa skvele
niektori sa este daju ale ja som sa na tom dost sulal... odporucam pozriet cele  Na zdravie!
no neviem ale mne sa fakt ten z brutal god pacil asi najviac z tych vsetkych.H Na zdravie!
« Posledná zmena: 01. Jún , 2007, 18:09:27 od metalhead » Zaznamenané

I hate commercion
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #729 kedy: 02. Jún , 2007, 10:12:52 »

pozeral som trochu do historie ale toto som tam nenasiel:
najlepsie su tie nazvy kapiel v ktorych jednotlivi spevaci spievaju... mne sa najviac lubil spevak z Brutal God... Bavím sa skvele
niektori sa este daju ale ja som sa na tom dost sulal... odporucam pozriet cele  Na zdravie!

pohodova particka slusne vyzerajucich triezvich pocitam podnikatelov ;Dmohli by sme sa aj my vsetci z fora stretnut a fajnovo si zabekat Bavím sa skvele Na zdravie!

mohlo by to byt sucastou nejakeho jam sessionu... len to by sme museli byt asi riadne nadraty aby to tak vyzeralo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ramon_esteves
Hosť
« Odpoveď #730 kedy: 02. Jún , 2007, 19:29:53 »

uu nevedel som ze lydia tak zaujme. dufam ze to nebude moc sexisticke, ale mna zaujalo jej prso, co mala polozene na okraji basy  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #731 kedy: 02. Jún , 2007, 20:08:19 »

uu nevedel som ze lydia tak zaujme. dufam ze to nebude moc sexisticke, ale mna zaujalo jej prso, co mala polozene na okraji basy  Nechajte ma vydýchať
mozno to bol ten dovod preco tak zaujala...ale podla mna hra dost dobre, s nou by som si rad zahral Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #732 kedy: 02. Jún , 2007, 22:35:07 »

mna zaujal slap a spev dokopy..pre mna nemyslitelne..axh, fajnovy zensky mozog...:D:D:D
« Posledná zmena: 02. Jún , 2007, 22:38:09 od brianlover » Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #733 kedy: 05. Jún , 2007, 07:20:02 »

Canon D v rockovej uprave,ale nie ta notoricky znama verzia. Hra to nejaky adolescent,ale je fakt dost dobry  Popiskujem si

Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #734 kedy: 05. Jún , 2007, 10:00:16 »

Canon D v rockovej uprave,ale nie ta notoricky znama verzia. Hra to nejaky adolescent,ale je fakt dost dobry  Popiskujem si


Hello!I'm french,I'm 16 years old and I play the guitar since the age of 7.
I play all styles:
Shred,funk,country,metal,pop rock,progressive,
jazz and classical.
na myspace ma dost dobre vlastne nahravky,ci uz videa,alebo skladby.akoze ...  Zdravíčko
« Posledná zmena: 05. Jún , 2007, 10:03:59 od BrokenWings » Zaznamenané
Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.431 sekund, 23 otázok.