Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 08:32:07
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1389022 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #825 kedy: 01. Júl , 2007, 18:56:52 »

pridam od nej este jednu vec, ktora ma dostala spat ku klasike




pekná skladba :) ....aj ju vieš zahrať?
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #826 kedy: 01. Júl , 2007, 20:45:31 »

pridam od nej este jednu vec, ktora ma dostala spat ku klasike




pekná skladba :) ....aj ju vieš zahrať?

ta jak, sak to hra kazdy lepsi zaciatocnik  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #827 kedy: 01. Júl , 2007, 21:10:55 »

Tak to nahraj a fukni to sem, nech viem ako to znie pod rukami profíka :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #828 kedy: 01. Júl , 2007, 21:30:27 »

Tak to nahraj a fukni to sem, nech viem ako to znie pod rukami profíka :)

to je vyzva ? Ked bude mat cas nieco mozem nahrat aj do youtube, na video by som ale potreboval trocha viac miesta na HD. Dal som tam jedno video pred nejakym casom, aj to len preto, ze ma o to poziadal iny uzivatel, odvtedy to hodne zanedbavam. Hudba ale zas nie je sportova disciplina, ze sa predbiehame, kto co vie zahrat. Zatial len nieco od Vicenta Amiga. Su tam niektore bolave pasaze, ale cvicil som to len nejake 3 mesiace, a na nahravanie tiez treba volny cas, ktoreho zrovna teraz vela nemam  Smútim

Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #829 kedy: 01. Júl , 2007, 22:55:22 »

trosku pankaciny, od joy division, inac dost nedocenena kapelka co sa tyka originality

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #830 kedy: 02. Júl , 2007, 00:20:51 »

trosku pankaciny, od joy division, inac dost nedocenena kapelka co sa tyka originality



Hm, nafetovani Anglani, ktori nepocuju sami seba. Cim menej toho zahraju, tym lepsie. Plus sa treba tvarit trosku "out" a snad je uspech zaruceny. Zaciatok ery hudobnej degeneracie Velkej Britanie, ktora trva uspesne dodnes.
« Posledná zmena: 02. Júl , 2007, 00:21:07 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #831 kedy: 02. Júl , 2007, 18:33:13 »

nechcete niekto začať robiť takúto muziku?  Beeee  Bavím sa skvele ...dobré reperské vsuvky v zaujimavom jazyku  ha ha ha
http://www.soundclick.com/player/single_player.cfm?songid=4685632&q=hi&ref=1
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #832 kedy: 02. Júl , 2007, 18:54:32 »

Toto su satanisti Torr     a       /nie daky Page/  ha ha ha 

No jasne - Torr. Ten klip z Trianglu je k nahravke z roku 1988 (Si píš!!!), ktora vysla v ramci edicie Rockmapa vyse roka pred padom celeho sociku. Mal som 14 rokov a silene som to zral. Nahravalo sa to v Propasti u Petra Jandu a takto kupelnovo tam zneli aj vsetky ostatne nahravky (Arakain, Titanic, Vitacit, Motorband, Sapon, Kern... ... ). Ako som to teraz pocuval tak som hned asocioval spomienky na celu 8 triedu na zakladke :). Ta dalsia nahravka toho isteho k druhemu videu mi uz nehovori absolutne nic, ale zase tam aspon uz ako-tak hraju bicie. Ten typek (gitara, solo), co tam spieva po Henychovi (basa) uz neviem ako sa vola, ale casom z Torr odisiel a spoluzakladal kapelu Alkehol... Inak z odstupom casu kludne nahadzem Torr do jedneho ceskeho hospodskeho pytla s Danielom Landom a spustou dalsich kapel bezohladu na "zaner"... :)
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #833 kedy: 02. Júl , 2007, 19:05:41 »

Tak to nahraj a fukni to sem, nech viem ako to znie pod rukami profíka :)

to je vyzva ? Ked bude mat cas nieco mozem nahrat aj do youtube, na video by som ale potreboval trocha viac miesta na HD. Dal som tam jedno video pred nejakym casom, aj to len preto, ze ma o to poziadal iny uzivatel, odvtedy to hodne zanedbavam. Hudba ale zas nie je sportova disciplina, ze sa predbiehame, kto co vie zahrat. Zatial len nieco od Vicenta Amiga. Su tam niektore bolave pasaze, ale cvicil som to len nejake 3 mesiace, a na nahravanie tiez treba volny cas, ktoreho zrovna teraz vela nemam  Smútim




vcelku v poho zahraté, to tremolo trochu ušlo. Ku koncu si vynašiel new flamenco techniku, jednoprstové picado  :)  Tak Vicente tam valí, by človek musel makať aby to zmákol, veď je to pán gitarista. Som si všimol že si občas rýchle behy zahral legatom.  Ale bolo to vcelku fajn, som si pustil aj originál, bolo tam také chrámové echo :) Z čoho si čerpal ako sa to hrá? ...Som tuším videl súbor na guitar pro.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #834 kedy: 02. Júl , 2007, 19:20:33 »

Toor o sebe tvrdili v nejakom rozhovore že vraj nie su satanisti, vraj symboly používali len kôli komerčným účelom... Dobré magorstvo. Ale na Jiřího Big bossa a  root sa nechytali, to už je iný magor...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #835 kedy: 02. Júl , 2007, 20:23:30 »


vcelku v poho zahraté, to tremolo trochu ušlo. Ku koncu si vynašiel new flamenco techniku, jednoprstové picado  :)  Tak Vicente tam valí, by človek musel makať aby to zmákol, veď je to pán gitarista. Som si všimol že si občas rýchle behy zahral legatom.  Ale bolo to vcelku fajn, som si pustil aj originál, bolo tam také chrámové echo :) Z čoho si čerpal ako sa to hrá? ...Som tuším videl súbor na guitar pro.

Hram to podla seba ako som odpocuval z Audacity. To picado este zdokonalim a potom si to dam patentovat  Beeee
Pravda, ze si vela veci jeden vsimne az ked sa sam natoci, odvtedy som to trocha zlepsil. Na guitar pro som nasiel akurat Tio Arango aj to s chybami, na zaciatok to staci, niektore pasaze treba este dobrusit podla sluchu.
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #836 kedy: 02. Júl , 2007, 20:52:02 »

Prasito, odpoveď som fukol do temy flamenco
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #837 kedy: 03. Júl , 2007, 23:19:50 »

Toto su satanisti Torr     a       /nie daky Page/  ha ha ha 

No jasne - Torr. Ten klip z Trianglu je k nahravke z roku 1988 (Si píš!!!), ktora vysla v ramci edicie Rockmapa vyse roka pred padom celeho sociku. Mal som 14 rokov a silene som to zral. Nahravalo sa to v Propasti u Petra Jandu a takto kupelnovo tam zneli aj vsetky ostatne nahravky (Arakain, Titanic, Vitacit, Motorband, Sapon, Kern... ... ). Ako som to teraz pocuval tak som hned asocioval spomienky na celu 8 triedu na zakladke :). Ta dalsia nahravka toho isteho k druhemu videu mi uz nehovori absolutne nic, ale zase tam aspon uz ako-tak hraju bicie. Ten typek (gitara, solo), co tam spieva po Henychovi (basa) uz neviem ako sa vola, ale casom z Torr odisiel a spoluzakladal kapelu Alkehol... Inak z odstupom casu kludne nahadzem Torr do jedneho ceskeho hospodskeho pytla s Danielom Landom a spustou dalsich kapel bezohladu na "zaner"... :)

A ja si aj dnes pustim Masters Hammer ci Torr aj stary Root.
Bola to taka doba tejto hudby, ale ja som to pocul neskor no pre mna to bola mlada doba.
Masters Hammer, poznate?

Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #838 kedy: 11. Júl , 2007, 20:06:59 »

Zakk Wylde a "In This River" trochu inak:

Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #839 kedy: 11. Júl , 2007, 20:11:28 »

LOL
aj takto sa da spravit klip/text/skladba :D
Zaznamenané

Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.