Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 06:30:00
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: David Grohl  (Prečítané 4285 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 12. September , 2006, 16:07:29 »

...toto som uz davno pocul ale neviem ci tu uz bolo aj video... kazdopadne ma to nasralo:

http://youtube.com/watch?v=FVKh-pVNDAM

...robit si srandu z najvacsej rockovej balady je vrcholne trapne od cloveka co autorom piesne nesiaha ani po paty...
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #1 kedy: 12. September , 2006, 16:10:33 »

Nahodou Dave je perfektny bubenik a gitarista je tiez fajn, a mne to neprijde ze by si robil srandu, z stairway to heaven..on je proste srandista ..mne sa to nahodou pacilo..som sa pobavil...

check :  http://youtube.com/watch?v=OtaXuzZ2Cgo

Naposledy upravil Golev, : 12.09.2006 o 17:19
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 12. September , 2006, 16:23:22 »

...ja netvrdim ze je zly muzikant (niektore jeho songy mam uprimne rad) no tymto sposobom si robit srandu z velikanov sa mi vobec nelubi... :) ...ved to si nedovoli ani Deep Purple a ti by na to aj mohli mat pravo...

...lubi sa mi len tomto recesistickom klipe od Tenacious D (hra tam Satana) ha ha ha
...inak ten song je o Stairwayi...:)

http://youtube.com/watch?v=grdlAPpGeSc
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #3 kedy: 12. September , 2006, 20:00:23 »

tak k tomuto sa tazko vyjadrit.viete lahko sa da zosmiesnit nieco co by tento clovek vzivote nevymyslel.skutocne netusim co tym autor chcel vyjadrit ale vyznieva to dost trapne.To akoby som chcel zosmiesnovat claptonovu laylu alebo smoke on the water od deepov.je to prinajmensom na zamyslenie.arogantnost niektorych muzkantov je skutocne obrovska. viete recesia je v poriadku ale existuju hranice a existuje ucta keby nebolo zeppelinu foofighters by an nevedeli co je elektricka gitara, prepana sak su to ucitelia rocku.uprimne ma to nahnevalo.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #4 kedy: 12. September , 2006, 20:07:33 »

tomino napísal:
Citácia
tak k tomuto sa tazko vyjadrit.viete lahko sa da zosmiesnit nieco co by tento clovek vzivote nevymyslel.skutocne netusim co tym autor chcel vyjadrit ale vyznieva to dost trapne.To akoby som chcel zosmiesnovat claptonovu laylu alebo smoke on the water od deepov.je to prinajmensom na zamyslenie.arogantnost niektorych muzkantov je skutocne obrovska. viete recesia je v poriadku ale existuju hranice a existuje ucta keby nebolo zeppelinu foofighters by an nevedeli co je elektricka gitara, prepana sak su to ucitelia rocku.uprimne ma to nahnevalo.


OOh god.... sak o nic nejde predsa..neviem ci sa tu da hovorit o arogantnosti... ha ha ha
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 12. September , 2006, 21:56:12 »

Nechcel som reagovat, ale pocet reakcii ma presvedcil - zbezne som to pozrel a nic z toho, co som videl a pocul vo mne nezanechalo dojem, ze niekto niekoho nejak zvlast zosmiesnuje. Nuz ale ak sa chcete pohorsovat, tak sa pohorsujte :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 12. September , 2006, 22:03:58 »

Klasika - Tomino a Dugo a ich led zepelinovsky fundamentalizmus ha ha ha Nic nove...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 12. September , 2006, 22:25:55 »

Som si to pozrel. Dobre som sa pobavil a velmi sa mi to lubilo. O ziadnom zosmiesnovani nemoze byt reci. Typci to zahrali dost dobre a s perfektnym drive...

Okrem toho kto chce komu brat pravo kohokolvek zosmiesnovat Huh! Ked sa naserem, budem chodit po svete a kydat najvacsi hnoj na koho chcem. Budem sice za debila, ale ten, koho to bude nasierat, bude taky isty debil, ako ja Si píš!!! Okrem obete mojo kydania - ta ma pravo za to ma dobre prefackat :).
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. September , 2006, 22:43:51 »

Mne sa to tiez pacilo.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 13. September , 2006, 06:56:22 »

tiez nechapem ludi,co sa pohorsuju nad takymito vecami..napr.ja mam rad Satrianiho,ale vobec by ma nenasralo,keby si z neho urobil niekto srandu. Suhlasim s rastisom.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #10 kedy: 13. September , 2006, 09:28:13 »

a co sa vam na to nepacilo? ved aj David Gilmour si vyspevuje sola, tak co ha ha ha

ako ozivenie koncertu to mohlo byt celkom dobre :silly:
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 13. September , 2006, 12:37:00 »

Vy a Vas \"objektivny\" pohlad na vec... my chcete tvrdit ze ste nikdy nemali oblubenu kapelu? naku co Vas zasiahla do srdca a neopustila? proste raz je pre mna nieco jednicka a nic to uz nezmeni, a pritom pocuvam mrte roznorodej muziky, co je na tom sakra zle??? :dry:

keby tu niekto zosmiesnoval Vase kapely tiez by vam to nebolo jedno.... :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 13. September , 2006, 12:58:40 »

na tom ze mas oblubenu kapelu a pocuvas aj ine nieje zle nic.je naopak dobre ze nezostavas len pri jednej.ale pohlad na to co je zosmiesnovanie a co nie mas typicky pre fanatickeho fanusika.
mam oblubene kapely,ale snazim sa na ne hladiet objektivne a netrpiet paranoiou ze vsetci naokolo su zli a snazia sa tu moju jednicku zosmiesnit a cojaviem co.
ved ak by som sa mal riadit podla toho ako rozpravas, tak uz mam na svedomi neviemkolko mrtvych za vsetky tie vtipy a kydy na adresu metallici ktore koluju po celom vesmire. este aj vlastneho fotra by som musel utlct za tie pripomienky na marcusa millera ci primus. o tom co rozprava ked si pustim sepulturu ani nehovorim.

tiez suhlas s rastom.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 13. September , 2006, 13:22:26 »

...ja viem mas pravdu, ved ani ja uz tak na LZ nekukam jak napr. pred rokom no stale je to pre mna uplna spicka, chapes... tak len preto mi to vadi a Grohla povazujem za namysleneho typka co chcel nejak zaujat publikum znudene jeho muzikou...
...je to divne ved Nirvana na koncertoch presda hravala aj covery od Zeppov...:blink:
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #14 kedy: 13. September , 2006, 13:47:30 »

Dugo napísal:
Citácia
...Grohla povazujem za namysleneho typka co chcel nejak zaujat publikum znudene jeho muzikou...  



toto vyhlasenie mi prijde trochu zbytocne tvrde a prehnanee. :blink:
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 14. September , 2006, 10:32:43 »

Dosť to bolo trápne od nich. Ale prvýkrát som aspoň počul, že Grohl má naozaj slušný hlas. Škoda, že nemá také skladby, z ktorých si robí prdel.
Zaznamenané

Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.