Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 09:01:10
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: James Hetfield  (Prečítané 13406 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 16. Marec , 2005, 13:30:55 »

Ako tak pozeram,nikde tu neni nic o Jamesovi.Co vy tu nanho hovorite?Predpokladam ze nic moc.Ja osobne ho mam rad.Tie napady,texty,rychlost.Je to hlava na skladanie.A tu gitaru ako ma nizko.Som skusal tak hrat ale ani prd.Je velka osobnost a je vzorom pre vela ludi.Aj ked nehra ako satriani ale ludia ho doslova zeruuu.Proste pan hudobnik.Co vsetko zazil a drzi sa az doteraz.Zomrel im basak,zhorel,mal zlomenu ruku,prepadol chlastu a vsetko zvladol.Fakt velky clovek,velke srdce ale velke.A pisat take veci aby mi to ludia zrali 20 rokov je umenia.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Marec , 2005, 14:50:57 »

Nie som žiaden vežký fanúšik Metallicy, ale Hetfieldove sóla, aj keď nie také časté, sú pre mňa zaujímavejšie, má krajší tón. Sólo v Nothing.. je vežmi fajn urobené.
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #2 kedy: 16. Marec , 2005, 15:12:53 »

no ked prepadol chlastu tak asi tazko vsetko zvladol. skor naopak. a zhorel ? to som nepocul - napiste detaily.
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #3 kedy: 16. Marec , 2005, 15:23:13 »

na koncerte tusim v Montreale pri turne ku Black albumu, niekedy tusim v `93 nejaka pyrotechnicka sranda bludne vybuchla a spalila Jamesovi ruku a tvar, ruku vraj na kost. Fanusici ako odpoved na zruseny koncert rozmarovali stadion. Sa mi zda ze pre to sa vsetci ostrihali
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 16. Marec , 2005, 15:50:30 »

To ze prepadol chlastu nie je fakt nic moc,ale ked si uvedomil,ze co dokazal,tak asi by som sa aj ja ozral.Skus sa vzit do jeho koze.On brnkne po gitare a 100 000 ludi nemozes utisit.Mna to strasne fascinuje ako dokazal doslova zmanipulovat ludi.Sice hra so super hudobnikmi ale on je to jadro. Proste bez Jamesa by to nebola metla. A sa mi zda, ze je je na jedno ucho hluchy. Keby som si mohol s niekym podat ruku, tak snim. Sice Kirk je taky moj vzor ale James je fakt clovek.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 16. Marec , 2005, 21:50:06 »

Zaujimavost: v Metallice hraju bicie podla Jamesa, nie kapela podla bicich. :D
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 16. Marec , 2005, 22:13:06 »

""Fanusici ako odpoved na zruseny koncert rozmarovali stadion."" tak toto nie je dobra vizitka pre fans metallici :)
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 16. Marec , 2005, 22:21:03 »

Pokial viem tak tam mali hrat aj Guns a tusim kvoli Axlovi sa nehralo tak, ako sa malo a to bolo myslim tym hlavnym spustacom. Metallica pre nich zahrala neskor koncert ""zadarmo"". Par koncertov Hetfield iba spieval a na gitaru hral Jim Marshall (Metal Church, inak celkom pohodova kapelka). Neskor hraval so specialnou rukavocu na ruke a ze vraj to bolo dost bolestive.
Zaznamenané

A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #8 kedy: 17. Marec , 2005, 22:20:13 »

James je podla mna dost vkusny doprovodny gitarista..jak vravel Pitu,solo na Nothing else matters je dodnes kultovym solom.alebo whiskey in the jar. Perfektny feeling. Na woodstocku 99 sa mi velmi pacil v king nothing na konci v tej jam session sekcii. Mam ho radsej ako Hammeta. A ma charizmaticky hlas. bez neho by metallica nebola metallicou
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #9 kedy: 18. Marec , 2005, 00:19:06 »

mam ho fest velmi rad...je super...teraz uz tie nove moc nemusim..ale ked bol mladsi tak to bol riadny metlos a tvrdas ako sa patri
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 24. Marec , 2005, 11:22:06 »

Teraz nedavno som videl dokument o metallice-aky zostarnuty ujovia,sranda.James vravel ze uz je vyzrety-az teraz.Dobre coo.A ten ich novy basaaaak-ty kokso,nechaaapem...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 22. Október , 2005, 12:51:43 »

Fx-Uz ta drbaly dost-hoci pravom-lebo povedat o muzikantovi kt.hraval spolu s takym gitaristom ako Zac Wilde a menom ako ma Ozzy ze je smejd,ci co si to napisal,je dost opovazlive. Mimochodom je to jeden z najtechnickejsich basakov vobec. Videl som minuly rok Metallicu vo Viedni aj s Trujillom a boli dobri.Hoci Motorhead boli mozno lepsi
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 23. Október , 2005, 19:50:38 »

Fx: narazal som na tvoju neznalost zostavy a taktiez na tvrdenie o robovi. nemyslim si ze bola moja reakcia nejako nevhodna,opravil si sa a ja som ti napisal ze {do buducnosti} je lepsie mat overene fakty ked uz nieco tvrdis.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 25. Október , 2005, 08:47:51 »

OK, mas pravdu, nabuduce si na take veci dam pozor :) promise...
Zaznamenané
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 04. November , 2005, 23:54:51 »

rob je uzasny basak s perfektnou prstovou technikou... ale nepiseme nahodou v teme o jamesovi???
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.