Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Apríl , 2024, 10:00:09
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: James Hetfield  (Prečítané 13402 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #15 kedy: 05. November , 2005, 22:42:01 »

inak james je mi ako ""hudobny otec"" :) ...paci sa mi vsetko co urobil....take ze ""god that failed"",carpe diem baby,a vela ostatnych-fajnove veci s dokonalou atmosferou,dokonale sa da ponorit do jeho pesniciek...
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #16 kedy: 06. November , 2005, 13:33:19 »

james je fuckt borec...pise skvele texty a jeho obcasne sola maju gule,co sa o niektorych kirkovych povedat neda...a ten downstroke s gitarov na kolenach vyraza dych,ked si este predstavim ze pri tom spieva...no je to skratka borec
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #17 kedy: 15. November , 2005, 20:25:13 »

Tak s tym suhlasim, napr. amesovo solo na klasike Nothing Else Matters, aj ked je kratke, je dost precitene.Tento clovek je plnohodnotny spevak aj gitarista.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #18 kedy: 18. November , 2005, 15:17:16 »

Spravny postreh gazda.Ta pesnicka sa mi dost uh obohrala v usoch ale to solo si vzdy rad vypocujem. Celkovo James sa mi paci tim ze vie dat aj rychle do vypalovakov ale zaroven aj pekne lahodne do usi zapadajuce solo v sladakoch. Su to vsetci spickovy muzikanti o tom nietco co pochybovat.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 18. November , 2005, 15:22:36 »

jednoducho povedane su to profesionali
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 20. November , 2005, 21:29:57 »

Profesionali su ale James je najlepsi vsetko to zacal (ok,aj s Larsom) a perfektne sklada,spieva, hra a aj na koncerte vie zaujat pohybom,je to genius.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #21 kedy: 20. November , 2005, 21:34:19 »

Nieco na tom bude.Charizma je jeho silna stranka.
Zaznamenané

Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 22. November , 2005, 15:06:42 »

Skoda ze sa pred cca 10 rokmi ostrihal. Vyzeral lepsie. Velmi sa mi na nom paci, ze dokaze spievat a zaroven na gitare hrat rytmicky narocne casti
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 22. November , 2005, 19:26:11 »

jj,jamez je borec, skvele hra sklada aj spieva, pre mna jeden z top-5 hudobnych osobnosti a solo na NEM je skvele, tiez ho mam velmi rad. ale chcel by som pocut ako by to znelo keby ho povodne hral kirk...mohlo by byt zaujimave, aj ked si myslim ze kirkovi chyba ten jedinecny jaymzov feeling...
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #24 kedy: 22. November , 2005, 19:57:44 »

Niekedy mam pocit ze Hammetovi chyba akykolvek feeling
Zaznamenané
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 23. November , 2005, 15:46:14 »

Ja mam Kirka velmi rad. Dovolil by som si tvrdit, ze je lepsi gitarista ako James, minimalne co sa tyka solovania. Skus napr. porovnat Fade to black s NEM. Obe pesnicky patria medzi moje najoblubenejsie vobec, ale Kirkove casti ma jednoducho viac chytaju...
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #26 kedy: 23. November , 2005, 17:27:35 »

Tak bracho, o tom nepochybuj, ze Kirk je lepsi, iba mam pocit ze mu niekedy chyba cit.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #27 kedy: 23. November , 2005, 21:10:55 »

kirk je dobry,ale niekedy mi pripada ze je mimo a tak trochu onanuje...bez citu...este ma serie,ze vsade tlaci kvakadlo...ale inac ho mam rad :) dobre solko je napr. v The Four Horsemen...no neviem ci je kikrovo...nemal v tom prsty este Mustaine??
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #28 kedy: 24. November , 2005, 00:24:12 »

neskladal hetfield niektore sola Hammetovi? :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #29 kedy: 28. December , 2005, 12:46:16 »

Hetfield je pre mna PAN HUDOBNIK. Je fakt vyborny skladatel, spevak, gitarista. Ma skvely feeling. Je to moj najvacsi hudobny vzor.  Inak, co hovorite na jeho solo v Master Of Puppets. Podla mna super.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.