Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:20:17
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: James Hetfield  (Prečítané 13380 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #30 kedy: 28. December , 2005, 13:39:10 »

No tu solovku vo Four Horsemen naozaj zlozil Mustaine, ona ta pesnicka je vraj z väcsej casti jeho, aj ju dal na prvy album Megadeath. A pochybujem ze Heto mu skladal sola, to skor by ich zahral sam ako v NEM, Masterovi,Whiskey...myslim ze skor ho len usmernoval, popripade mu hovoril ze toto moze toto nemoze...preto si VAZNE myslim ze Kirk sa v Metallice nikdy nemohol naplno prejavit...ale Hetfield ma jednoznacne obrovsku charizmu a je svelym frontmanom
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #31 kedy: 28. December , 2005, 16:44:22 »

tak predsa...to solko v four horsemen je genialne a uplne sa mi vymykalo beznym kirkovym solam...
no mozno keby nebol mustaine tolko xlastal (ci preco ho to vlasne vyjebali) tak tu mame uplne inu kapelu...

dnes som cumel DVD counting stunts a james tam robi sou ako sa patri...ma charizmu a fanuskovia ho zeru...
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #32 kedy: 28. December , 2005, 16:58:00 »

on ma v sebe tu silu...ked som bol na Metle v Prahe tak bola sice slabsia show ale jednoznacne drzal kontakt s publikom a posobil stale takym nenutenym dojmom...no a Mustain letel hlavne preto, lebo Hetfield ho dost v tom case neznasal..ze stale chcel byt stredobodom, na javisku sa pchal do stredu a dopredu...no a vtedy si Hetfield \"formoval vodcovske postavenie\"  :)   takze alkohol bola uz len taka vyhovorka lebo oni v tom case chlastali setci jak dogy  Beeee
Zaznamenané
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 28. December , 2005, 21:17:11 »

vymyka? a v com?..podlas mna je rovnake ako ostatne sola an kill ´em all..porovnajte solo v the mechanix(mustaineova verzia four horsemen) a vo four horsemen..podla mna si z toho povodneho hammet zobral daco,ale zahral to po svojom..
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #34 kedy: 28. December , 2005, 22:27:44 »

tak som si stiahol toho mechanixa...je to ocosi rychlejsie ako horsemen,ale to je jedno...aj tato verzia je dobra

no myslel som na to solko v strede skladby,nie to na konci...vo verzii od megadeath tam solo v strede nieje (dufam ze som nestiahol daku neuplnu verziu...ale pochybujem)

kill\'em all mam napocuvany dost a pripada mi to solo skratka ine...(ako minonky  :side: ) mam ho najradsej z celeho albumu
Zaznamenané
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 28. December , 2005, 23:23:35 »

no hej to stredne je hammetova pracaB) a vlastne cela stredna cast je tam zlozena az dodatocne...
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #36 kedy: 29. December , 2005, 12:51:49 »

Hej a som si vsimol ze Metla tu pesnicku hrava nazivo bez tej strednej casti, teda zatial na vsetkych koncertoch ktore som videl a pocul...neviete preco?Huh!
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #37 kedy: 29. December , 2005, 13:01:34 »

Pozrite sa na http://demos.metpage.org/, su tam stare demo nahravky, kde hral este Mustaine a tie sola su dost zaujimave. Skuste napr. Jump In The Fire alebo Hit The Lights. Ma to uplne iny charakter.
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #38 kedy: 29. December , 2005, 13:23:43 »

ha ha, ten Metal Massacre vazne nema chybu  ha ha ha  to co spieva je naozaj Hetfield??  ja viem ze ano ale ako mu srandovne skace hlas :lol:   a ja som sa vzdy divil ze on od zaciatku moc nechcel spievať...teraz uz asi aj chapem ha ha ha
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #39 kedy: 29. December , 2005, 13:57:07 »

tailgunner: a co hovoris na tie Mustaineove sola? Podla mna celkom narez.
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #40 kedy: 29. December , 2005, 14:09:44 »

no narez....neviem su perfektne rychle a dynamicke...ale nejak mi v nich chyba nejaky cit pre melodickost a povedal by som ze ten chlap sa len ukazuje aky je rychly a sola su si dost podobne..ale tu rychlost mu zavidim...
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #41 kedy: 29. December , 2005, 16:18:15 »

ha ha ha ten spev nema chybu ha ha ha

ako keby to ani on nespieval  :dry:
Zaznamenané
@ntonios
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


Rock & Metal is not just a genre,it's a lifestyle.


WWW
« Odpoveď #42 kedy: 29. December , 2005, 17:36:46 »

Mustaine ma rychle sola ako povedal tail... ale oproti Kirkovi su take osuchane... proste metalove solo. Kirk hra sola trosku inym stylom... tiez su rychle ale maju taky nadych orientu :D mozno to znie smiesne... ale niekde to citit :) Vidno ze studoval aj Jazz. Mne osobne sa mustainove sola az tak nepacia. Ale prave som si vsimol ze kecame o niecom inom ako je Hetfield.Popiskujem si
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 29. December , 2005, 17:42:01 »

Nechcel som sa do takýchto debát pliesť, ale už mi to nedá. Pri ktorých Kirkových sólach máš pocit, že sú ovplyvnené jazzom a kde si zobral, že študoval jazz?? Fuuha zíram
Zaznamenané

cre0n
nováčik
*
Príspevkov: 40



« Odpoveď #44 kedy: 29. December , 2005, 17:50:01 »

Pokial viem Kirk akurat tak absolvoval par kurzov  u Satrianiho.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.