Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:04:47
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basove struny  (Prečítané 87247 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 13. Marec , 2006, 20:20:49 »

Ja myslim ze treba kupit tak optimalne drahe a cistit ich po koncerte.. 4 krat za rok kupit  a malo by to byt ok. MNe sa prsty az tak nepotia takze nemam s tym problem ale na koncerte trosku ano.. mam so sebou uterak :) a klzat na hmatniku to by som teda nechcel..
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 14. Marec , 2006, 15:52:46 »

ja chcel... nemam rad, ked tie slidy idu tazko... mam rad, ked sa pri hre na basu moc nenadrem...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Anula666
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #32 kedy: 06. Jún , 2006, 10:22:57 »

no tak tie harrisovky mam uz tri mesiace a stale su ako nove...akurat to zaciatocne drncanie uz pominulo a teraz sa na nich hra jedna radost :-)

p.s. ruky sa mi vobec nepotia tak mi vydrzia dlho dlho  Beeee
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #33 kedy: 06. Jún , 2006, 10:40:54 »

Anula666 napísal:
Citácia
no tak tie harrisovky mam uz tri mesiace a stale su ako nove...akurat to zaciatocne drncanie uz pominulo a teraz sa na nich hra jedna radost :-)

p.s. ruky sa mi vobec nepotia tak mi vydrzia dlho dlho  Beeee


tak to by ma zaujimalo ako teda zneju- ono totiz to plechove drncanie je charakteristicke pre nove struny a v momente ked zacne odchadzat, tak pre mna struny stracaju status \"novych\" strun. ale to samozrejme v ziadnom pripade neznamena ze ze tie struny potom hraju horsie. zalezi od vkusu. ja mam teraz na base D´Addario Pro Steels a som spokojny, lebo aj ked stratia pociatocny plechovy zvuk, tak im trva dost dlho, kym sa z nich stane nekonkretne blato.
Zaznamenané

o-yep sro
Anula666
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #34 kedy: 06. Jún , 2006, 11:44:57 »

no zneju velmi dobre ....to s tym drncanim je asi pravda ze ked prestane uz struny nie su nove ale mne sa prave vtedy zacal ten zvuk pacit je taky uhladenejsi Žmurk   ja mam toto len druhe struny, hram kratko a dost mi vyhovuje ze su take hladke lebo tym ze nehram dlho este nemam take stvrdnute prsty a stare struny mi dost drali drali kozu....tieto vobec nie takze mozem dlhsie cvicit bez toho aby ma to bolelo ...ale hlavne ten zvuk je lepsi ako predtym Popiskujem si
Zaznamenané
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 06. Jún , 2006, 12:23:51 »

Ja som používal D´Addario Prism a teraz keď už niesú používam ProSteels. Myslím že to je fajn zvuk. Práve ten klavírový cinkot na začiatku ma baví a keď ho stratia je to dôvod na zakúpenie nových strún. Na čistenie som používal fast freet ale stačí aj klasické WD-40. Očistí struny a konzervuje. Mám rád starý klasický zvuka hudbu kde je ten klavírový cinkot nutný.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 06. Jún , 2006, 12:40:19 »

klavir je shit, oproti base... basa ma ovela silnejsi a jasnejsi cinkot pri novich strunach... neviem, preco to porovnavate s klavirom...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 06. Jún , 2006, 12:46:25 »

Porovnávam to asi preto že trúba sa nehodí. Klavír predsa často supluje basové party lebo mu to umožňuje rozsah.
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 19. Jún , 2006, 23:15:56 »

pista58 napísal:
Citácia
Anula666 napísal:
Citácia
no tak tie harrisovky mam uz tri mesiace a stale su ako nove...akurat to zaciatocne drncanie uz pominulo a teraz sa na nich hra jedna radost :-)

p.s. ruky sa mi vobec nepotia tak mi vydrzia dlho dlho  Beeee


tak to by ma zaujimalo ako teda zneju- ono totiz to plechove drncanie je charakteristicke pre nove struny a v momente ked zacne odchadzat, tak pre mna struny stracaju status \"novych\" strun. ale to samozrejme v ziadnom pripade neznamena ze ze tie struny potom hraju horsie. zalezi od vkusu. ja mam teraz na base D´Addario Pro Steels a som spokojny, lebo aj ked stratia pociatocny plechovy zvuk, tak im trva dost dlho, kym sa z nich stane nekonkretne blato.


Skvele cinkanie dosiahnete Bednami hartke aluminum :)  a preamp SansAmp od Tech 21 R.B.I  to cinka v kuse .. Pouziva niekto stuny Elixir?
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 20. Jún , 2006, 09:40:21 »

hm... moja osobna skusenost s plechovimi reprakmi hartke je negativna. papierove su podla mna silnejsie...
normalne na papierovich vytocim zosik na 95% a ma to jemny nabeh na skreslenie, ale plechy som vykrucal na 80 a uz to skreslovalo. a nemalo to ziaden tlak... na plech treba asi fullstack, ale to je halusss... ale to cinkanie by snad mohlo byt, no ja som vtedy nebol nadseny z toho...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #40 kedy: 28. Jún , 2006, 20:48:38 »

Mr.Lado napísal:
Citácia
Pouziva niekto stuny Elixir?


tiez by ma zaujimali,ale nemam uz dlhsiu dobu peniaze,ale od skusenych hracov som na ne pocul dost chvalu.
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 28. Jún , 2006, 21:03:59 »

Dr. coated strings su lepsie ako Elixiry. Udajne ovela lepsie.

A HLAVNE SU FAREBNEEE!! :D



Naposledy upravil magez, : 28.06.2006 o 22:04
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #42 kedy: 28. Jún , 2006, 21:20:03 »

ta farebnost mi lezie na city:P
predava to niekto v BA? orientacna cena?...asi pogooglim ze z coho akoze su robene.
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 28. Jún , 2006, 21:22:44 »

DR maju myslim v Made, ale dlho som tam nebol, tak neviem. :)

Farby su mylim 3 - cierna, cervena a modra. Cierne som cchel na mojho Specotra. Jedneho dna mozno. :D

Inak:

http://saitenkatalog.de/
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 28. Jún , 2006, 22:50:18 »

Kamos zhanal farebne gitarove DR. cez kolegu v USA, ale nezohnal. Ak sa nemylim, lebo dnes si nie som nicim isty.
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.