Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 13:17:20
Strán: [1] 2 3 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basove struny  (Prečítané 87232 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« kedy: 16. Marec , 2005, 15:21:48 »

kupil som si struny daddario v expose,699,- sk. vnutri bolo cedecko s roznymi ukazkami instrumentalnych skladieb kde vynikala nejaka virtuozna basgitara. celkom dobra kupa. kalslat na cd - to som si pustil akurat pri vymienani strun. ale aj ta cena je fajn k danej kvalite.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 20. Marec , 2005, 17:44:52 »

Ja som sice novacik a v strunach sa moc nevyznam. Zatial som mal originalne struny k basse(asi dake yamahy, kedze je to yamaha bassa), potom Fendery, a teraz mam Rotosoundy Steve Harris Signature Set(hladke, hrubka 110). Netusil som, ze struny vedia az tak ovplivnit zvuk.
Zaznamenané
esopeso
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #2 kedy: 08. December , 2005, 16:43:24 »

viktor ak myslis eps 165 tak je to dobra kupa jedine po financnej stranke. kupil som ich cca 3-4 mesiace dozadu. 2 mesiace vydrzal zvuk vcelku obstojny no ide to dolu vodou. ladenie drzia vyborne.
Zaznamenané

Toto čo toto?
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 08. December , 2005, 17:05:20 »

esopeso, ale bolo k tomu cédo, to bych si vcelku rad vypocul. ja pouzivam Rotosound swing bass RS66LD, je pravda ze sa moc nevyznam, ale ladenie drzia paradne, a zvukovo, ked boli fungl nove, tak to bol desny kov, teraz je to uz v pohode. su fajnovo hrube, co mne vyhovuje, bo ja radsej hutny zvuk mam
Zaznamenané
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #4 kedy: 10. December , 2005, 15:13:06 »

Ked sme pri tych strunach.....nemohol by mi niekto poradit nejake dobre struny,lebo ja sa moc nevyznam a co som si kupil Daddario EXL170-5.... a vobec sa mi nepacil zvuk...:sick:
vedel by mi niekto nejake poradit??? diky
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #5 kedy: 10. December , 2005, 15:19:16 »

zalezi od toho co hras, aky mas rad zvuk...

ja mam teraz nejaky ten piatok natiahnute d´addario XL prosteels. znesitelne kable. musim sa uz prekonat a objednat si la bella hard rockin steel od sivcaka. vela ludi ich ospevuje a rad by som ich vyskusal.
Zaznamenané

o-yep sro
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #6 kedy: 10. December , 2005, 15:30:09 »

to pista58......hram Metallicu...som sa chcel spytat ci niekto nevie co si kupit aby ten zvuk bol taky aky ma byt....ja sa v strunach nevyznam a nechcem si zas kupit nejaku blbost...B)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 10. December , 2005, 15:52:11 »

fuha,no metallica mala na kazdom albume zvuk basy iny:-) na justice ju ani pocut nebolo.
hm, asi by si chcel pekny metlacky cengac, ako ked jebes kladivom na nakovu. tiez som ten zvuk dlho hladal, akurat ze to nieje celkom o strunach ale vo velkej miere aj o tom, ako mas nastavene EQ. v kazdom pripade su na tieto zvuky lepsie steel struny, maju surovsi zvuk ako napr. niklove. urcite si nekup kombinaciu ze niklove a flatwound. popozeraj sa po ocelovych a roundwoodoch (ono flaty sa ani velmi nepredavaju). jason pouzival dlllhu dobu la bella, takze asi by stali za pokus.
Zaznamenané

o-yep sro
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #8 kedy: 10. December , 2005, 18:25:58 »

ok...dik za radu..pokukam
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 10. December , 2005, 19:24:15 »

ja tiez viacmenej hladam, tieto co mam teraz sa daju.chcem este vyskusat rotosoundy a tie la belly.
Zaznamenané

o-yep sro
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #10 kedy: 12. December , 2005, 19:10:31 »

a ake rotosoundy chces skusit??
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 12. December , 2005, 21:41:20 »

urcite raz signature steva harrisa.
Zaznamenané

o-yep sro
Anula666
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #12 kedy: 03. Marec , 2006, 09:43:40 »

Harrisovky  si chcem aj ja kupovat....su sice drahsie o dost ale ja zas tak rychlo nederiem a kedze som zena mam aj zenske paprce a to ze su uplne hladke mi vyhovuje.....
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 03. Marec , 2006, 13:12:14 »

nejde o dratie ani tak velmi ako o to (ak sa ti potia pri hrani prsty) ze tie struny sa proste zaseru. stastni a bohati su ludia ktorym sa nepotia ruky.
Zaznamenané

o-yep sro
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 04. Marec , 2006, 12:14:52 »

bavite sa tu furt o brutalne drahich strunach... nieje lepsie kupit warwicky cervene ocelove za tri stofky a menit castejsie?

pista: volaktore struny od sivcaka som mal, neviem, ci nie aj tie, co si spominal, ale mal som asi nejaku divnu sadu, pretoze chlpy na lakti sa mi pri slape zasekavali do vinutia horneho ecka... A struna vobec nehrala(to akurat bola nova basa a ja som sa bal, ze to je tou basou...)... Decko bolo v norme a gecko som rozdrapil hnet... asi mi viac vyhovuju warwicky...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: [1] 2 3 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.