Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 22:40:06
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basove struny  (Prečítané 87195 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #165 kedy: 17. Február , 2009, 14:21:27 »

 Zdravíčko

este dodam ze s tenkymi strunami sa hra dost zle co sa discipliny tyka, ked sa clovek do toho viacej oprie tak to moc lieta, naraza o prazce, snimace atd. sak to pozname  Bavím sa skvele pricom pri hrubsich strunach si clovek moze dovolit sa do toho trosku viac opriet
Zaznamenané
Bonifac
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


Bassgitarový mág


« Odpoveď #166 kedy: 17. Február , 2009, 15:15:10 »

čiže z celkového hladiska sú 45. mäkké alebo tvrdé struny?? Popiskujem si
Zaznamenané

endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #167 kedy: 17. Február , 2009, 16:05:47 »

čiže z celkového hladiska sú 45. mäkké alebo tvrdé struny?? Popiskujem si

mediumy, cize stred, ale zavisi aj od vyrobcu lebo kazdy ma svoje mierky, aspon myslim, ze je to tak, nemam to moc nastudovane, ale standartne mediumy su 45 65 85 105. potom hybridy, napriklad medium light, 45 65 80 100, alebo light medium 40 60 85 105. dalej niklove struny su maksie, cize nielen hrubka zavisi.
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #168 kedy: 18. Február , 2009, 11:01:37 »

mozno kebyze mas trosku lepsiu basu tak by si zistil ze Dadaria zas az take sracky nejsu Žmurk    ...ale mas pravdu ze Rotosound je vela muziky za malo penazi

Nie je to vseobecne zname ze bassgitarove daddaria su na picu Popiskujem si
Zaznamenané

Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #169 kedy: 18. Február , 2009, 11:24:46 »

Nie je to vseobecne zname ze bassgitarove daddaria su na picu Popiskujem si

vseobecne zname......... to znamena nieco ako ze je to svata pravda? Žmurk  Dadaria niesu nejake svetaborne strune ale niesu ani napicu uplne.
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #170 kedy: 18. Február , 2009, 11:36:53 »

vseobecne zname......... to znamena nieco ako ze je to svata pravda? Žmurk  Dadaria niesu nejake svetaborne strune ale niesu ani napicu uplne.

Hovorim to na zaklade skusenosti mojich a skuenosti viacerych basgitaristov roznych zanrov ktorych poznam....
Ako zvuk maju dobry ale podpriemerne kratko vydrzia ..
« Posledná zmena: 18. Február , 2009, 11:37:24 od omen » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #171 kedy: 18. Február , 2009, 14:00:39 »

Hovorim to na zaklade skusenosti mojich a skuenosti viacerych basgitaristov roznych zanrov ktorych poznam....
Ako zvuk maju dobry ale podpriemerne kratko vydrzia ..

no vidis a ja tvrdim opak  :)
Zaznamenané

o-yep sro
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #172 kedy: 18. Február , 2009, 15:15:45 »

Hovorim to na zaklade skusenosti mojich a skuenosti viacerych basgitaristov roznych zanrov ktorych poznam....
Ako zvuk maju dobry ale podpriemerne kratko vydrzia ..

a nechutne spracovanie, smirgel na prsty
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #173 kedy: 18. Február , 2009, 15:57:35 »

a nechutne spracovanie, smirgel na prsty

hm...to si zas nemyslim....podla mna su celkom hratelne.....vydrzia sice kratsie ako Rotosound.......ale zas ze by nejako extra smirglovali........
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #174 kedy: 19. Február , 2009, 11:21:18 »

chlapci vy ste kde kupili tie daddaria? mal som X sad a vsetky bez problemov...ziaden smirgel, v pohode vydrz. asi sa pre mna a mnohych dalsich co su s nimi spokojni vyrabaju specialne sady  :)
Zaznamenané

o-yep sro
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #175 kedy: 20. Február , 2009, 13:30:49 »

chlapci vy ste kde kupili tie daddaria? mal som X sad a vsetky bez problemov...ziaden smirgel, v pohode vydrz. asi sa pre mna a mnohych dalsich co su s nimi spokojni vyrabaju specialne sady  :)

v muzikári, mal som ich 2x mal som ernie bally predtym a som plakal ze aku kokotinu som kupil. daddario uz nikdy v zivote
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #176 kedy: 20. Február , 2009, 15:02:03 »

v muzikári, mal som ich 2x mal som ernie bally predtym a som plakal ze aku kokotinu som kupil. daddario uz nikdy v zivote

to iste som si hovoril aj o borovicke.....a ani som sa nenazdal a chuti mi znova :)  Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #177 kedy: 20. Február , 2009, 15:39:21 »

......nejaké tri roky som frčal na Rotosoundoch.....potom som niekoho počúvol že dadárka sú najsamfasa......no podľa mňa sú to najhoršie struny aké som kedy mal, ešte som im dal druhú šancu že nie tie ale oné ale boli rovnako na oné......potom už len Dunlop, potom nejaké dva roky som frčal na GHS Supersteels.....a nejaký rok a pól som na nickákoch od EBS......sú fajn, keď chcem metal metalujú, keď RnR tak rokenrolujú, keď punk tak pankujú.....a keď slap tak slapujú......len to moje slapovanie nie je bohviečo......  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #178 kedy: 23. Február , 2009, 15:00:52 »

......nejaké tri roky som frčal na Rotosoundoch.....potom som niekoho počúvol že dadárka sú najsamfasa......no podľa mňa sú to najhoršie struny aké som kedy mal, ešte som im dal druhú šancu že nie tie ale oné ale boli rovnako na oné......potom už len Dunlop, potom nejaké dva roky som frčal na GHS Supersteels.....a nejaký rok a pól som na nickákoch od EBS......sú fajn, keď chcem metal metalujú, keď RnR tak rokenrolujú, keď punk tak pankujú.....a keď slap tak slapujú......len to moje slapovanie nie je bohviečo......  Bavím sa skvele

akurat si idem menit struny a ked tak pekne hovoris o tych EBS tak si hovorim ze ich vyskusam..... len pozeram ze ich nemaju ani na muziker.sk ani na kytary.cz ... kde ich kupujes?  ...asi budem musiet osobne pobehat shopy v BA
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #179 kedy: 23. Február , 2009, 16:16:44 »

.....ja veď tu v Leviciach.....  Beeee ....jaj a nickláky EBS boli na 4ku naposledy len 510,- SK po novom 16.92 Eur a na 5ku 780,- SK po novom 25.89 Eur.....
« Posledná zmena: 23. Február , 2009, 16:18:43 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.