Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 12:01:13
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: basove struny  (Prečítané 87227 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #45 kedy: 28. Jún , 2006, 22:55:32 »

martinlm napísal:
Citácia
lebo dnes si nie som nicim isty.


Nova vlada? Žmurk :S
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
esopeso
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #46 kedy: 29. Jún , 2006, 11:17:54 »

ja pouzivam niklove daddaria, skusal som aj pro steel ale niklove vydrzia dlhsie(staci utriet suchou handrou po hrani a nemaju sancu chytit povlak dokial nedohraju) a maju taky vseobecnejsi zvuk.
Zaznamenané

Toto čo toto?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #47 kedy: 29. Jún , 2006, 11:19:37 »

mne prave niklove dadaria nesedeli,mam teraz ocelove a som s nimi omnoho spokojnejsi- pre to iste ako sa tebe pacia niklove:laugh:  mam pocit ze maju vseobecnejsi zvuk,ajked uz nezvonia,tak nehraju blatovo ako sa mi to stavalo pri niklovych.
Zaznamenané

o-yep sro
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 29. Jún , 2006, 13:40:28 »

Tak chalani moje poznatky zo strun Elixir..  Mam ich asik tyzden a pocas jedneho koncertu sa mi rozstrapkal ten material co akoze chrani struny pred znecistenim.. Takze moj poznatok je taky ze pokial hrate trsatkom.. tak za jeden koncert mate strapce so strun.. akoby boli chlpate ... Ak sa hra bez trsatka tak snad vydrzia dlhsie..   Ja pouzivam Ernie Ball a zvonia mi dost dlho. Ale vyskusam aj tie DR ale ta cena je dost vysoka a maju ich v  Made.Tusim ze sa usadim na Ernie ball a hotovo..
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 29. Jún , 2006, 13:43:05 »

a farebne struny su sice tazky image Žmurk  ale viem si predstavit aj pruser ked neuvidim na hmatnik pocas koncertu ktory je amatersky osvetleny..  Ale cervene by snat bolo vidno.. zlte kriklave xixixix  ale nie cierne mozu byt do pohody ale co ja viem neriskoval by som ze na ne nahodou neuvidim ked budem na nejakej \"super\" akcii ....

Naposledy upravil Mr.Lado, : 29.06.2006 o 14:45
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 29. Jún , 2006, 16:15:40 »

Tiez mam tu istu skusenost so znackou Elixir. Pri tej cene ma to dost nasr.... Ale teraz kupujem dadaria prosteels 45. Zneju fajn a dlho. Na medenej ich maju tusim za 660 Sk co je total super. Za jednu sadu Elixir mam 3 sady dadario.:)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 11. Júl , 2006, 20:50:45 »

Rozhodne Ernie Ball .45 B) Lepšie struny nepoznám
Zaznamenané
dustin
nováčik
*
Príspevkov: 25


« Odpoveď #52 kedy: 01. Máj , 2007, 21:08:40 »

noo, a ako casto menite struny? ja som menil iba raz, bo mam basu od juna 2006 a struny som menil na vianoce  Popiskujem si.
znacka yamaha steel za 555 sk. kovovy zvuk bol asi po 3 tyzdnoch fuc  Neser ma! .
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #53 kedy: 02. Máj , 2007, 08:36:06 »

ked az po troch tyzdnoch...mne tak po troch dnoch:D

hm a ako casto? momentalne hram iba doma, takze mi vystacia aj menej znejuce struny, ked uz je to uplne blato, tak vyperiem, zalezi to od pocitu. ked sa mi sem tam este mihol nejaky koncert, tak to som pred nim vzdy daval nove struny, vyprate stratia omnoho rychlejsie zvuk a je to peklo zacat koncert s plechacmi a dokoncit ho s blatom ?§!.
vymena (vypratie) sa vzdy deje ked mam pocit ze to uz nieje ono.
Zaznamenané

o-yep sro
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #54 kedy: 02. Máj , 2007, 11:10:25 »

Ja som kupoval DR pre Gail u MaTesa v Trencine. Hned som jej ich musel natiahnut namiesto este len par tyzdnov starych Rotorsoundov, a dost som protestoval ale ked som pocul zmenu zvuku tak som zavrel klapacku.  Zvuk bol poznatelne lepsi a silnejsi ale DR su dost hlucne (noisy), myslim hlucnost co maju vsetky nove struny par dni ale DR to evidentne neprechadza.
Vynikajuce recenzie maju Thomastik Infeld, zle sa zhanaju, mali by dorazit za par tyzdnov (pre basu aj GT) tak potom dam vediet.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #55 kedy: 30. Máj , 2007, 11:48:31 »

mam otazocku,kupil som ddadario pro steel.ked ich ale prebehnem fast fretom tak sa stane presny opak toho co by som chcel.prestanu smykat! Fuuha zíram,takto sa neda zahrat legato.je to tym ze su nove alebo ky fras?
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #56 kedy: 30. Máj , 2007, 12:16:34 »

fuha, tak to je zaujimave. ja som mal vdaka fast fretu nechutne klzisko a ten zvuk ktory tie struny vydavali po jeho naneseni Bleee

a ked ho tam nedas tak sa smykaju? urties struny handrickou po naneseni FF?
Zaznamenané

o-yep sro
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #57 kedy: 30. Máj , 2007, 13:43:52 »

na tych strunach predtym som to neutieral,lepsie klzali.tu som skusil aj utriet aj nie a lepia sa mi prsty o struny ako by som ich mal medom natrete.tak natieram prsty fast fretom Bavím sa skvele
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
Bonifac
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


Bassgitarový mág


« Odpoveď #58 kedy: 10. August , 2007, 12:45:20 »

ja pouzivam struny Yamaha H4030 asi uz pol roka
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 17. September , 2007, 17:58:27 »

zdravim . potreboval by som pomoct pri hladani  popripade aj kupou strun na headless basu hohner  .
nevje niekto kde maju?
diki
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.