Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 11:56:33
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CHARVEL gitary  (Prečítané 12918 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #30 kedy: 08. Jún , 2013, 20:19:10 »

Podobnou kytaru jsem měl jeden čas doma, jen v modrém.
Je to limitovaná série vyráběná u Jackson Custom Shop, 75 kusů v modrém a 75 v červené. Byla to zakázka pro Evropu, jinde nebyla k prodeji. Původní cena byla přes 3300DM, ale je to už dávno. Ta moje byla pekelně těžká, pořádný kus jasanu, ale hrála jak dábel. Mimochodem má ji ode mě někdo na Slovensku....

Tak mrkni na foto. Není ti tá modrá povedomá ? Jasne, kúpil som ju od teba. A vitaj na fore Krasty.


* 070820115674.jpg (148.21 KB, 1037x778 - prehliadnuté 499 krát.)
Zaznamenané
Krasty
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #31 kedy: 08. Jún , 2013, 20:26:33 »

Děkuji za uvítání!
Tak to je ona. A protože ji ještě máš, tak můžeš potvrdit, že je to výborný kousek. Dodnes se slzou v oku vzpomínám na úžasný zvuk krkovýho singu - kulatý, plný, táhnoucí se jak med....
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #32 kedy: 08. Jún , 2013, 20:37:54 »

Všetko je jak píšeš Krasty, i ten zvuk krkového singla (nespomenieš si na typ tých SD singlov??) Humbucker som potom  osadil SD EVH Custom shop a do plexi 1959 to hrá fakt brutálne. Po kúpe tvojej gitary som značke Charvel  uplne prepadol a momentálne mám 3 ks, okrem tých na fotke ešte japonca SO-CAL  white, všecky tri sú skvelé. 
Zaznamenané
Krasty
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #33 kedy: 08. Jún , 2013, 20:47:59 »

Už si to moc nepamatuji, ale pořád mi něco říká, že to byl Quarter Pound Flat SSL-4. Koukni na fotky u Duncanů na webu, myslím, že by to měl být on. Podle velikosti pólů bys to měl poznat.
Nedávno jsem měl možnost pár dní hrát na Charvel 25th anniversary s SD EVH a musel jsem si tenhle snímač objednat. Pro mě top snímač.

Edit: Co se týká Charvelů, mám k nim důvěru. Prošli mi rukama zástupy kytar, ale u Charvelů jsem se nikdy nezklamal. Ten Anniversary patří k těm nejlepším kytarám, co jsem kdy měl možnost pořádně vyzkoušet!
« Posledná zmena: 08. Jún , 2013, 20:52:45 od Krasty » Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #34 kedy: 08. Jún , 2013, 20:52:36 »

Už si to moc nepamatuji, ale pořád mi něco říká, že to byl Quarter Pound Flat SSL-4. Koukni na fotky u Duncanů na webu, myslím, že by to měl být on. Podle velikosti pólů bys to měl poznat.
Nedávno jsem měl možnost pár dní hrát na Charvel 25th anniversary s SD EVH a musel jsem si tenhle snímač objednat. Pro mě top snímač.

Dík, mrknem na to. Inak na tej červenej SO-CAL Charvel mám  sadu Bare knuckle VH II, tiež fantastické snímače.
Zaznamenané
Krasty
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #35 kedy: 08. Jún , 2013, 21:14:35 »

Dohledal jsem to v archívu, jsou to Seymour Duncan Quarter Pound Flat SSL-4.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #36 kedy: 08. Jún , 2013, 21:22:57 »

Dohledal jsem to v archívu, jsou to Seymour Duncan Quarter Pound Flat SSL-4.

Dík moc za info Krasty! Na zdravie!
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #37 kedy: 30. December , 2017, 12:03:10 »

Cavte skusal niekto ?
 SAN DIMAS : http://www.charvel.com/guitars/pro-mod/pro-mod-san-dimas-style-1-hh-fr-maple-fingerboard-black-burst/
SO CAL : http://www.charvel.com/guitars/pro-mod/pro-mod-so-cal-style-1-hh-fr-maple-fingerboard-snow-white/

Obe gitary ma velmi lakajú mam chut si kupit taky strat na "steroidoch" Hral niekto natom ? Vsade citam velmi dobre hodnotenia. a oba modely su podstate totozne akurat jeden ma pickguard a iné snimače. Zatial len pokukujem realne budem kupovat niekedy v Máji (jedine ak by sa objavila dobra bazárovka )
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #38 kedy: 30. December , 2017, 12:13:37 »

A ešte jedna vec. Pozná niekto aspoň rozdiel (zo skúsenosti) aký je zvukový rozdiel vtých snímačoch ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 30. December , 2017, 13:05:51 »

Ja som hral na tej bez FR, ale mala HB a SC. Vyborny nastroj za (vtedajsich) 600e. Mam taky pocit, ze existuju aj fotky z koncertov, ked Govan hraval prave na tieto hardtail-ove gity pred svojim signature modelom.
Zaznamenané

futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #40 kedy: 31. December , 2017, 01:05:08 »

Signature model bude asi trosku ina liga no toe su uz USA aspon myslím. Skoda ze ich nikde na predajnach tu nemajú aspoň na vyskusanie
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #41 kedy: 31. December , 2017, 08:13:50 »

Made in USA boli tie prve, ked sa pred par rokmi Fender ozivil tuto znacku. Tieto modely su made in mexico / made in Japan - co samozrejme neznamena nic zle.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 24 otázok.