Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 08:34:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robbie Wiliams v Milton Keynes UK  (Prečítané 4622 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« kedy: 24. September , 2006, 00:52:52 »

Tak chcem sa s vami podelit o perfektny zaitok z koncertu Robbieho Wiliamsa.



Je to sice komercny spevak ale moj obdiv mu teda patri. Clovek sa az tak casto nestretava s takou velkolepou show. O tom kolko stalo vstupne netreba hovorit. Bohuzial som sa dostal iba do sekcie ktora bola dost vzdialena od podia tak som ani poriadne nevidel na com hraju. Ale zato velkoplosne obrazovky fungovali. Dosli sme na koncert asik okolo 17.00 hoci vstup bol otvoreny uz od 14.00. pochvile cakania a dvoch predkapelach sa o pol deviatej  dostavil na podiu Robbie. Sice priletel na vrtulniku o dve hodiny skor ale to mal asik na zotavenie :)



Az tak Robbieho tvorbu neovladam ale hral v podstate same radiove single. V strede koncertu mal taku kulturnu vlozku .. Vykop lopty do hladiska ..  To preto ze to bol koncert v Anglicku. Mal som fotak tak som spravil par zaberov a potom som len tocil na fotak video. Mal som slabu baterku takze mi nevysiel natocit cely koncert ale mam okolo 900MB videa. Nejake male video okolo 120MB mozem poslat ak to vie niekto zmensit ..



Chcem povedat ze fotak ani z daleka neodfotil a nenatocil tu svetelnu show co bola real na vlastne oci. Muzikantov nemusim komentovat vsetko doslova bezchybne. Bol som dalej od podia cize mi to nerevalo do usi a pocul som vsetko velmi jasne. A to som ani nechlastal.  :) Vykon samotneho Robbieho ma prekvapil. Ked vezmem do uvahy ze koncertoval 5 dni po sebe v tom istom meste bolo citit ked rozpraval trosku zachrypnuty hlas. Ale v spev bol sto percenty. Ziadna intonacna chyba.. Ktora by mi aj tak nevadila. Sak sme ludia. Raz dokonca vyliezol respektive ho vyviezli az na vrch tej celej svetelnej rampy a potom ho spustili dole. Bolo tam asik okolo 80 000 tisic ludi.. Ludia tam boli uplne skvely. Zavidim mu ten pohlad z podia na taku masu ludi co si spieva vase skladby  Fuuha zíram   No sak co budem vypisovat kuknite fotos. ked budem mat trosku casu napisem aj mini reportaz Bon Joviho.



Naposledy upravil martinlm, : 25.09.2006 o 09:00
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 24. September , 2006, 14:04:54 »

Robbieho mam celkom rad a co som videl nejake live v TV, vzdy to bolo 100 %.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 24. September , 2006, 21:29:50 »

slubil som sam sebe ze na robbieho raz pojdem, nech mozem povedat ze som tu show videl nazivo.koncerty zo zaznamu co som videl mali vzdy super nasadenie, takze stat tam, no dovi dopo.je jeden z mala ktory ma uzasnu show,no nemam pocit ze bez nej by bol horsi.ja si napriklad neviem predstavit ze by madonna alebo b.spears (teraz neporovnavam kto ako spieva) mali koncert ciste iba s mikrofonom v ruke a kapelou, bez toho celeho divadla okolo a komplet nacvicenych krokov a gest.
80 000 ludi je uz brutalna davka, mne stacil plny inter na depeche mode.
Zaznamenané

o-yep sro
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 24. September , 2006, 21:53:19 »

V pondelok by mali nebuhnut aj fotky. Dalsia vec ktora bola brutalna opozdenie zvuku oproti obrazu.. bubenik slahol uder a ja som ho pocul ked mal ruku hore. Ale to bolo za vidna a na predkapelu ,.Ked dosiel Robbie tak uz bola tma a ten prenos sa zlepsil. ale aj tak bolo citit opozdenie. Muzikanti si pekne stali na svojom fleku mozno dva krat zliezli zo svojho postu aj to len gitarista. Dokonca raz mal gitaristku. Ked Robbie presiel na koniec podia respektive na jeho bok  uz musel mat opozdenie. Obdivujem teda aj techniku odposluchu ked beha tak daleko od ostatnych clenov.
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 25. September , 2006, 08:01:13 »

Fotky su!
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 25. September , 2006, 10:46:11 »

Tak na tohto \"drsnaka\" ma teda nechytite :silly: toto ja teda fakt nemusim jedine zeby som mal tak 20 bol blond a mal 4.ky kozy;) Popiskujem si
Zaznamenané

tatko fóra
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 25. September , 2006, 17:30:36 »

martinlm dikes :)
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #7 kedy: 27. September , 2006, 21:21:14 »

kde si bol na tom? v Londyne? ked bude nieco super daj aj vediet dopredu :)
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 28. September , 2006, 17:29:28 »

ne je to od Londona asik hodinu cesty alo aj viac..  bolo to v Milton Keynes. Co isisel by si ?
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #9 kedy: 28. September , 2006, 17:45:19 »

asi aj hej do Londyna alebo dublinu...
aspon raz na nejaku pecku
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 28. September , 2006, 18:47:53 »

Oki nabuduce napisem skor Žmurk
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.