Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 21:36:15
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BASOVY *****TEST 2.  (Prečítané 19332 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #45 kedy: 22. Október , 2006, 15:19:34 »

toto bola chyba organizacie. Povodne to mal byt basovy mega test a my sme si mali vedla zahrat na gitarach. Nakolko prisiel Ramon a Pista58 ako basaci, tam mohli akurat testovat \"kulove\". Takze ktokolvek mohol prist a vysral sa na to je to na jeho vlastne triko.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 22. Október , 2006, 15:40:36 »

roberto napísal:
Citácia
Takze ktokolvek mohol prist a vysral sa na to je to na jeho vlastne triko.


Ale nevrav. :S  Ak sa na to vykašžali basáci, je to ich smola, ale ja som sa nechystal práve preto, že to mal byť basový test. Tak som tam nechcel zbytočne prekážať.Žmurk
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #47 kedy: 22. Október , 2006, 16:16:43 »

pitu napísal:
Citácia
roberto napísal:
Citácia
Takze ktokolvek mohol prist a vysral sa na to je to na jeho vlastne triko.


Ale nevrav. :S  Ak sa na to vykašžali basáci, je to ich smola, ale ja som sa nechystal práve preto, že to mal byť basový test. Tak som tam nechcel zbytočne prekážať.Žmurk


vidis, tak isto tam prisiel prekazat bambus a ja s progacom, nakolko sme chceli parazitovat na basakoch. to mas tak, ked je to nezodpovedna banda. Este mi aj pivo ktosi ukradol.. :dry:
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #48 kedy: 22. Október , 2006, 16:29:37 »

no ked este aj pivo ukradli tak to je hruza.. :silly: ved sa staci pozriet do fora BASY ako sa zvrhla tema o tom ci basa tvrdi muziku ha ha ha  banda jedna prechlastana ha ha ha ha ha ha ha ha ha

(nebrat tento prispevok prilis vazne Popiskujem si )
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #49 kedy: 22. Október , 2006, 16:39:34 »

mageza skolila choroba,inac sme boli plny stav,takze hovorit o tom ze sa na to niekto vykaslal je totalny nezmysel.nikto sa na nic nevykaslal.jediny kto sa na nieco vykaslal bol rastisov bubenik,ale to je do inej temy:silly:
chceli testnut sme okrem povodnej zostavi este naviac progovho hiwatta,zo styroch ludi chybal iba jeden (dokonca martinlm sa davnejsie ponukal ze poskytne basoveho behriho,takze viacmenej 4 z 5 boli),cize nikto na nic nekaslal,magezove mandle niesu nejaky vrtoch.to ze tam zrazu bolo niekolkonasobne viac gitaristov a nakoniec sa z toho stala totalna zmeska, to neplanoval nik, proste sa to tak vyprofilovalo. a to ze dvaja basaci nebudu testovat tak dlho ako x gitaristov, to uz bola iba realita danej situacie. mimochodom ja som sa vyblaznil statocne:)

Naposledy upravil pista58, : 22.10.2006 o 17:42

Naposledy upravil pista58, : 22.10.2006 o 17:58
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 22. Október , 2006, 17:12:40 »

pista58 napísal:
Citácia
tak dlho ako x gitaristov, to uz bola iba realita danej situacie. mimochodom ja som sa vyblaznil statocne:)


Ja by som uvital dlhsie hranie Tvoje este, zvuk Tvojej basy cez moj vybudeny aparat na zaciatku co sme skusali ma uplne dostal. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #51 kedy: 23. Október , 2006, 14:57:51 »

Vsetci komu sa chce pisat, nech napisu a poslu mi do mailu. Takisto poprosim vsetky fotky. Ukazky som vcera v rychlosti preletel a vyzeraju viac nez dobre, vcetne Branovho charizmatickeho hlasu :).

Povodne to malo byt male basove posedenie. Vyskytol som sa tam viacej menej nahodou, preotoze som potreboval na dalsi den v skusobni pocitac, takze som sa nechal doviezt :). Vedel som, ze tam bude Progrocker konkurovat svojim Hiwattom basgitaristom a matne som tusil, ze tam bude mozno MartinLM. Prekvapil ma Roberto a prekvapil ma aj Imbus, takze to nakoniec skoncilo ako spolocna, mimochodom velmi prijemna akcia, po ktorej ma bolela hlava este vela dlhych hodin :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 23. Október , 2006, 15:01:03 »

pitu napísal:
Citácia
...ale ja som sa nechystal práve preto, že to mal byť basový test. Tak som tam nechcel zbytočne prekážať.Žmurk


Teba tam reprezentovalo cervene kombo, na ktorom sa sedelo :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #53 kedy: 23. Október , 2006, 15:08:19 »

Ono by to chcelo asi nejake zhrnutie napisat ako clanok aj s fotkami a ukazkami a potom pod tym diskusiu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 23. Október , 2006, 15:12:36 »

Preto som ja zatial ohladom tohto ticho.

Rastis:
Citácia
Vsetci komu sa chce pisat, nech napisu a poslu mi do mailu.
Daj nejaky termin, do ktoreho to treba poslat, ja mam len par komentarov k nastaveniam Engla, kde sme ho nahravali a niekolko drobnych postrehov.

Naposledy upravil martinlm, : 23.10.2006 o 16:14
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #55 kedy: 23. Október , 2006, 15:13:42 »

Otazne je, kto ten clanok napise. Popiskujem si :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #56 kedy: 23. Október , 2006, 16:05:01 »

rasto: vecer nieco zbucham a poslem ti to. povodne som si to chcel nechat ulezat ale zistujem, ze cim som starsi tym som aj sprostejsi,takze kym nezabudnem totalne ze nieco bolo tak napisem.
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 23. Október , 2006, 16:20:33 »

martinLM - ser na termin, napis to skratka co najskorej, kym Ti nevyfucia dojmy.

progrock - napisu to vsetci, komu sa bude chciet, ja to zlepim dokopy, pridam fotky a ukazky a placnem na hlavnu stranu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #58 kedy: 23. Október , 2006, 17:27:16 »

rastis napísal:
Citácia

progrock - napisu to vsetci, komu sa bude chciet, ja to zlepim dokopy, pridam fotky a ukazky a placnem na hlavnu stranu.


Ok, napisem nejake celkove dojmy aspon v skratke a co ma prekvapilo, resp. bolo ine ako ocakavania.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #59 kedy: 23. Október , 2006, 18:07:13 »

Tak ja som uz Rastovi poslal moj pokec ohladom toho testu. Mozeme to trosku zjednotit a sprehladnit tak, ze kazdy nech napise svoje poradie v tychto kategoriach:

basovy amp
gitarovy amp (cisty zvuk)
gitarovy amp (crunch)
gitarovy amp (hi gain)
bedna
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.