Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:00:55
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ON BOARD MUSIC  (Prečítané 15955 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« kedy: 29. September , 2006, 09:29:04 »

www.on-board.sk
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 14:49:22 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 29. September , 2006, 09:52:20 »

Je tam skoro kompletný sortiment gitár Vintage, takže kto si má chuť kúpiť lacnejší nástroj, nech určite zbehne tam a môže skúšať celý deň. Od Vintage sú tam kópie Gibsonov, Fenderov aj PRS a všetky hrajú naozaj výborne. Bude tam na porovnanie aj originál Gibson od Miloša1. Aj big Henry je už vlastníkom niekožkých. Žmurk A ich cena je len okolo 12-13000.

A ako píšem v článku, kžudne dobehnite s kapelou a môžete si gitary, efekty alebo aparáty vyskúšať nazvučený na pódiu. To sa nedá nikde. Dokonca si z toho môžete spraviť zvukový záznam!!!

Okrem toho tam môžeme robiť testy aparátov. Predajňa je vežká, všetci sa pomestíme, donesieme aparáty, otestujeme pri reálnom hraní a bez problémov spravíme zvukové ukážky.
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 14:48:52 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. September , 2006, 10:00:50 »

Píšem o tom hlavne preto, že sa tam dajú robiť akcie, stretnutia, testy aparátov, koncertíky.  Keď sa tam stretneme, nemusíme končiť o 18:00, ale podža dohody, môžeme ostatť dokedy budeme chcieť. Na testy je to najvhodnejší priestor. Žmurk
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 14:50:49 od Pitu » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 29. September , 2006, 10:02:53 »

guitman napísal:
Citácia
foto ma dostatocne odradilo

Napis, co sa ti nepacilo.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 29. September , 2006, 10:05:06 »

pitu napísal:
Citácia
Na testy je to najvhodnejší priestor. Žmurk

Vzdy si myslim, ze je lepsie byt cim viac nezavisly, cize podobne akcie urobit napriklad u Rastisa v skusobni. Mame tam pristup do 3 miestnosti, cize velke je to dost :)
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 29. September , 2006, 10:09:09 »

Rasto na jednej strane mas pravdu a prehodnotim to umiestnenie na 1.stránke. Ale, zasa predava gitary niekto kto na to proste ma, a kto sa skor vyzna v nahravacích zariadeniach a klavesoch.Takze vsetko to beriem tak trochu s rezervou, aj ked je to o nazore vacsiny zalezi, ako sa rozhodnem dalej s portalom.Viac menej by som ho chcel sponzorovat kvoli istym veciam ale to sa rozhodnem casom, a kto zaplatil ma moznost vyjadrit sa a rozhodnem sa.Ssamozrejme ved o to ide je to moja domena moja snaha a dat platene bannery nie je problem.Ale to nechcem. Hostovanie pomaly konci chcem presunut zvysit priestor ale ak to zaplatim sam zacnem trocha tvrdsie aj na odkazy do mojho oblubeneho muzikera Žmurk. Lebo link formátu typu co poviete na toto htpp muziker tiez je riadna reklama Žmurk

Naposledy upravil guitman, : 29.09.2006 o 11:15
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 29. September , 2006, 10:09:26 »

Kožko testov bolo u rastisa v skúšobni??? Určite sa u Rastisa všetci pomestíme, Rastis bude nadšený, že tam bude nosiť veci na nahrávanie a robiť priestor pre všetky aparáty, nastavovať mikrofóny a nahrávať zvukové ukážky...
Tam bude všetko stále pripravené, urobíme si to, ako budeme chcieť. Máte hneď plno silných slov, ale budete zas len sedieť doma na prdeli a nič nezorganizujete.

Naposledy upravil pitu, : 29.09.2006 o 11:10
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 29. September , 2006, 10:16:39 »

Nejde o to, kolko testov bolo nie u mna, ale v s2t skusobni... (aj ked cosi sa tam uz udialo). Ale takisto je naivne predstavovat si, kolko skvelych amp jamov bude v akomsi obchode.

Mimochodom \"mega test aparatov\" som vymyslel ja a to, ze sa zatial neudial neznamena to, ze kazdy ma prazdne reci a potom sedi na prdeli. Znamena to to, ze ja osobne som nebol schopny zatial to zorganizovat z jednoducheho dovodu - nemam cas (a ver, ze mi ohladne toho uz pisalo dost ludi tu z fora). Ale to sem jaksi teraz nepatri :)


Guitman - porovnavat linky na konkretny tovar s reklamnym clankom na predajnu moc nejde. Ale rozumiem, ako to myslis - ja take linky nedavam :)

Naposledy upravil rastis, : 29.09.2006 o 11:18
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 29. September , 2006, 10:20:57 »

martinlm napísal:
Citácia
guitman napísal:
Citácia
foto ma dostatocne odradilo
Napis, co sa ti nepacilo.

Uz dlho je mojim snom mat guitar shop. Neviem gitarovy obchod by mal byt priestor kde sa clovek citi dobre.
teda myslim gitarista/rocker.
Luxusna kancelaria s aktami na stene-no tak si to teda nepredstavujem.priestorovo Ok ale su to hudobniny nie ateliér.Rockeri predsa nechodia v obleku a lakovkách a tamto posobi na mna viac menej sterilne, chladne neutulne.
Je to ako skusobna v almbulancii!

Rastis tiez osobne nechápem nadsenie Pitua ale to bude asi tym pobytom na V.I.P. party ja som nebol nevedno cim ho lamali HEHEHE
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 14:52:11 od Pitu » Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 29. September , 2006, 10:26:42 »

Bol som v ON-BOARDE, vežmi pekné prostredie a som rád, že niekto ponúka aj iný sortiment a iné značky. držím im palce: konkurencia je dobrá vec. Už sa teším, ako otestujem ampy KUSTOM a VINTAGE gitarky. Hrá na ne Big henry ale napr, aj Rišo z DESMODU, viď.posledné tour s IMT SMILE.
Asi tam niekedy dovlečime MESA box+DUAL RECTO a prevrám tie gitarky VINTAGE...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 29. September , 2006, 10:27:11 »

Guitman - ten priestor je úplne v pohode. A akty na stene myslím rockerom nevadia. Žmurk
Nikto ma nemusel lámať, proste sa mi to páči.
Ale asi bude kvôli vám lepšie článok preformulovať a napísať tak, aby ste pochopili o čo mi išlo. A nech nevyzerá len ako reklama. OK??
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 29. September , 2006, 10:32:32 »

neviem mna to nijako neuputalo co do designu, priestor dajme tomu konecne niekto kto nepotrebuje na par stvorcov narvat vsetko.Ja chapem ako si to myslel, ale mne sa tam proste nepaci podla fotiek urcite nie a myslim, ze tam ani neplanujem ist.Myslim ze v skusobni SKA2 to objektivnejsie vyskusam viac.Žmurk

Vies osobne mna viac fascinuje prechádzka po autobazári ako autosalóne.Žmurk
« Posledná zmena: 29. Január , 2007, 12:42:34 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #12 kedy: 29. September , 2006, 10:34:28 »

V predajni je stála expozícia obrazov Pavla Hammela a Petra Stankoviča (A\'conto) a fotografií Petra Nagya.

- :sick: :blink: ha ha ha ha ha ha ha ha ha no pridem sa pokochat, lebo milujem tychto vseumelcov Beeee hlavne Nagy je uplna pecka Beeee


Reklama to podla mna nie je skryta ,ale uplne otvorena. Dufam ,ze sa Pituovy budu cestne revanzovat.

Viac ako o priestore je to o LUDOCH. Ak tam pridem a budu len neochotne zvesovat gitary s odutym xichtom, tak sa tam budem citit asi ako nechceny. Dufam ,ze tam budu spravny ludia.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 29. September , 2006, 10:41:19 »

Co sa tyka tych gitar Vintage, musim povedat, ze su to vyborne nastroje za svoju cenu. Co som zatial videl, pocul a skusal, tak jednoznacne ide o lepsie nastroje ako Epiphone a za nizsiu cenu pritom. Osobne planujem si kupit nejaky ich Stratocaster a vtedy sa tam dotrepem aj s halfstackom, aby som si vybral najlepsi kus. Ak by sa dohodlo, ze ma viac ludi zaujem tam dovliect aparaty na porovnanie a nahratie ukazok, rozhodne sa rad pridam.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 29. September , 2006, 10:52:42 »

Žiaden unudený ksicht tam neuvidíte, predáva tam Miloš1 z fóra, tak si určite nebude chcieť robiť sám sebe negatívnu reklamu. Žmurk

Naposledy upravil pitu, : 29.09.2006 o 12:52
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.