Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:00:26
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ON BOARD MUSIC  (Prečítané 15954 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #30 kedy: 02. Október , 2006, 06:23:30 »

Podla mna je dobre vediet o takomto obchode, no ak ma byt na prvej strane portalu, kde sa nechodia pozerat len clenovia fora, tak by sa malo jednoznacne pouvazovat, ake vyhody to foru prinesie.
1. ja osobne som o tomto obchode vedel uz dlhsiu dobu, ale nehovorim ze to je kazdeho pripad. konieckoncov sam milos1 avizoval otvorenie tejto predajne uz davnejsie ak sa dobre pametam.
2. guitman bude lepsie vediet kolko stoji rocne banner na webe, ale myslim ze je to omnoho vacsia suma ako by stalo prenajatie musichousu  na cely den raz za kazdy mesiac v roku + rocna prevadzka portalu, ak nie, rad zmenim nazor.. chcem tym povedat len tolko, ze to ze sa forum dozvie o obchode je pekne, ale ked sa na to clovek pozrie z komercneho hladiska, tak to nieje celkom koser a v tom plne suhlasim s rastom, kedze obchodu to moze priniest nepomerne viac penazii do vrecka z nas ako zakaznikov. je fajn ze sa pestuju dobre vztahy a ludia si vychadzaju v ustrety, ale aj tento portal nieco stoji, preto je na mieste otazka financii.
3. pitu, chapem tvoje nadsenie z obchodu aj ako velmi vhodneho miesta na testy. moja otazka ale je ze kolko testov aparatov sa spravilo?pokial viem tak nas basovy a jeden v barbara bare? ak sa to da oznacit ako test. cize dva. osobne si nemyslim ze prave priestor bol problem pre ktory testy viazli. ak je moznost mat to pekne nahrate, tak je to vyborne, ale predsa, kolko krat tam clovek pojde testovat za rok, aby sa mu zacali naklady ktore by mal pri inych priestoroch vracat?

osobne sa ani trochu nesnazim ten obchod zhodit a to miesto zavrhnut, to v ziadnom pripade. iba sa snazim uribit obraz (hoc aj sam pre seba), ze na kolko su vazky vah vyvazene v pomere kolko reklama dala a kolko jej dal portal. urcite je fajn mat info o takychto miestach, ale osobne si myslim ze vhodnejsia by na to bola samostatna tema kde by sa dali taketo veci pridavat.

a btw. co sa tyka recenzii na klemovku ci klasovku, tak ak sa odteraz pri pisani recenzii obmedzime na pojem- gitara, basa, bicie a ziadne znacky, tak sa da hovorit o tom, ze sa nerozprava o reklame.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 02. Október , 2006, 07:04:01 »

pista58 - takýto pohžad je normálny a som rád, že to nezhadzuješ.

Cena bannerov sa pohybuje podža návštevnosti webu. Tzn mala by byť jasná priemerná denná návštevnosť portálu, ak je už rádovo desiatky alebo dokonca stovky tisíc prístupov denne, tak ročný banner vyjde naozaj dosť.
Pozrite cenník Zoznamu: http://media.zoznam.sk/docs/Cennik_Zoznam_260106.pdf
Cenníky na Azete: http://reklama.azet.sk/?&sek=2

Keď je návštevnosť niekožko tisíc pristupov denne, cena rapídne klesá, ale stále stojí dosť.

Keď je návštevnosť cca desiatky návštevníkov denne, tak reklama môže byť síce na stránke, ale tam už si nemôže majitež domény pýtať nejaké vežké sumy, skôr je to asi na dohode. A ktovie, či by vôbec bol niekto ochotný platiť si za banner. Väčšinou sa to rieši výmenou bannerov, nejakou spoluprácou a pod..
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 04. Október , 2006, 09:14:13 »

Pitu ja nevravím že si neprispel alebo neprispievaš. A ver že v obdobi keď som to chcel zabaliť ma trápili iné veci a mal som iné problémy ktoré by som neprial nikomu....

Kedze som to uverejnil znamena ze so s tym suhlasil a môj názor je aký je a stojím si za ním.Keď sa mi niečo zdá nesympatické smola.
Ale máš pravdu nevidel som naživo nemôžem hodnotiť.Teda môj názor je čiste moja vec a komu sa nepáči nech nečíta Žmurk

Spraviť si z portálu biznis by nebol problém, ale tu predsa nejde o peniaze GF si tiež nerobil aby si zarobil predsa.

Naposledy upravil guitman, : 04.10.2006 o 10:18
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 04. Október , 2006, 10:00:06 »

Majo - ty si snáď jediný, koho poznám, čo si spraví hneď názor z nejakej fotky (podža mňa ale ani na tých fotkách to nevyzerá nejako zle) a ešte si za ním stojí a presviedča o ňom ostatných. ;q
Ale aspoň si teraz konečne napísal:
guitman napísal:
Citácia
Ale máš pravdu nevidel som naživo nemôžem hodnotiť.

:lol:
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 04. Október , 2006, 10:33:50 »

Pitu ale o tom to cele je som aky som a nemienim sa menit take snahy tu uz boli a nestalo to za to :)
Zaznamenané

tatko fóra
animus
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #35 kedy: 25. Október , 2006, 14:01:12 »

Zapojim sa do tejto neproduktivnej debaty aj ja svojim subjektivnym nazorom:
Myslim, ze Petrov clanocek bol uplne v pohode. Ja som napriklad o tomto obchode nevedel doteraz a som rad, ze mame v provincnej Bratislave aj dalsiu moznost ako si zaobstarat hudobne nastroje nielen ukazovanim prstom v katalogu ... Myslim, ze nekorektny by bol ten clanok len vtedy, keby toto forum a jeho administraciu sponzorovala nejaka (ina) predajna hudobnych nastrojov alebo z nejakeho dovodu by protestoval vlastnik domeny. Ak tomu dobre rozumiem, tak v tomto pripade tomu tak nie je.
Pokial ide o naklady na domenu: Ak bude treba spolocnymi silami prilozit par korun, tak pridam aj ja. Staci, aby Guitman poslal SS a dohodneme sa. Žmurk
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #36 kedy: 24. Január , 2007, 14:03:40 »

maju nejaku netovu stranku ?, som ju nenasiel nikde
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #37 kedy: 24. Január , 2007, 14:07:58 »

www.on-board.sk
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.