Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 07:36:35
Strán: 1 [2] 3 4 ... 50 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TUBLATANKA  (Prečítané 213580 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #15 kedy: 04. Júl , 2005, 12:43:51 »

vidali novy album, tak hadam bude daake turnee.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 04. Júl , 2005, 15:01:25 »

ano album sa vola patriot. Pocul som ho uz asi dva krat. Je to fajne...aspon jedna slovenska kapela ostala pri starom dobrom hardrocku/rocku. Skladby su dost hitove, ale nechybaju dobre riffy, a aj sola. Dneska v telerane som videl dokonca prvy klip. Celkom kvalitne spraveny.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #17 kedy: 04. Júl , 2005, 15:55:25 »

ja mam velmi rad Tublatanku. Je to moc dobra kapela.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 05. Júl , 2005, 08:52:15 »

Prve dva albumy este usli, potom uz nic zaujimave. Tento typ stadionoveho huraaaa rocku nemam moc v laske. Ked pocujem "dnes mam rande so svojim mestom a viiii", tak ma az strasie :).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 06. Júl , 2005, 18:59:36 »

FUCK, ani jeden koncert v BA v tomto roku, tak to je dost chabe!!!
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 06. Júl , 2005, 21:23:20 »

tak to teda je Smútim
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #21 kedy: 07. Júl , 2005, 10:37:50 »

ale vsak maju uz svoj vek. to je proste vyvoj kapiel. nie su este vyhasnuta kapela, este stale aktivne funguju. o rolling stones, sa tiez uz moc nepise v novinach.
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #22 kedy: 07. Júl , 2005, 10:46:55 »

mne stryko hovoril,ze niekto z tej tublatanky umrel...co je na tom pravdy? inac tublatanka....ked bezi na nejakom tom muzikboxe,pozrem,ale ta nova pesnicka sa mi nepaci,lebo tam maju toho ""rappera""...ale tato problematika sa uz rozoberala,cize to nebudem dalej rozvadzat. ale uz tu niekto povedal,dobre je ze ostali pri rocku(hard rocku).
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #23 kedy: 07. Júl , 2005, 10:58:56 »

dodo duban zomrel na samovrazdu. nestastny ze ho opustila dlhodoba laska sa rozhodol s tym skoncit. skoda ho. dobry spevak a gitarista.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 07. Júl , 2005, 11:42:29 »

ale mali hitovky...z posledneho albumu dokonca dve si pamatam. tusim ze sikmooka, a potom nejaky klip, co bol cely biely, a hrali v nom modelky, a durinda tam hral na telecasteri. Inak ako gitarista je tiez dobry, skoda ze toho nevyuziva aj dalej. Nechapem, preco na tie albumy nedaju aspon do 3-4 pesniciek poriadne solo, ked nato maju. Ved nemusia to byt radiovky, ale aby si aj rockeri prisli na svoje, a normalnemu clovekovi co si pusti cely album rozhodne nebudu prekazat. btw. ceknite si skladbu Demon Pomsty..hitovka z roku 91. Tam durinda riadne vykradol malmsteena :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #25 kedy: 07. Júl , 2005, 12:46:00 »

ja som si v tublatanke povsimal viacej povykradanych veci. zeppelin napriklad dost. jedna skladba ma dost spolocne s police ale to moze byt nahodna podoba. kamos hovoril ze jedna skladba je celkom jak iron. uvod inej skladby je na motiv zaciatku one vision od queenu. podla mna vela krat sedeli pri hudbe zahranicnych kapiel a povedali si ze toto tam supneme, tuto nieco zmenime a bude to.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 07. Júl , 2005, 14:29:06 »

Imbus: Demon pomsty ma uplne paradny refren!!!Sak nechcete dat niekedy na koncerte nejaku tublatanku? Urcite nielen ja by som sa potesil;)
Zaznamenané
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #27 kedy: 07. Júl , 2005, 19:36:01 »

Ludia---vy blazni, pustite si novy album Patriot , prave ho pocuvam - totalne ma to dostalo. Je to taky pohodovy staropansky Rock. lalala citim sa fajn dzdzdzdzd ja a moj pes dzdzdzdzdz. Dobre je to - taky fajny rokec, sice nic nove ale nesklamali.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 07. Júl , 2005, 22:11:37 »

Videl som ich koncertík teraz na Topvar rock feste a bolo to celkom fajn, až na niektoré nahrádzania bývalých Horváthových vokálov nejakým vežmi zlým efektom na hlas. Dokonca aj Ďurindov rečový prejav medzi skladbami bol v norme, podelili si pokec s Toporom. Naposledy, keď som ich videl ešte s Dodom Dubáňom, bol som z Ďurindovho kecania vežmi rozčarovaný, neuveritežne táral a afektoval, bolo to strašné, ako naposledy Nagy na koncerte. :) Hádam sa už bude Ďurinda krotiť stále (možno mu Topor dohovoril). Ale chcel som povedať, že najslabšia vec z koncertu - melodicky, nápadovo, nábojom aj spevom bola práve skladba z novej platne, kde sa spieva ""ja a môj pes"". Dosť ma sklamala, aj keď sa pri nej snažili.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 07. Júl , 2005, 23:48:47 »

ano durinda pouziva harmonizer, co mu vlastne spieva tercky a zbory. megadave: tublu nemozeme hrat, basak nemoze hrat konkurenciu predsa Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 [2] 3 4 ... 50 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.