Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 02:47:04
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 50 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TUBLATANKA  (Prečítané 215234 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #345 kedy: 12. September , 2008, 18:46:24 »

Jako steš-predstavte si ludia,on sa nevie bicyklovať...A nezačínaj si do mladších Bavím sa skvele
A ty si kupoval v Tesku mrazene kuracie hlavy- že vraj na potaky na zosilovač. ha ha ha
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #346 kedy: 12. September , 2008, 18:47:58 »

Sorry za O.T. Ale musel som to zo seba dostat.  No hanbím sa..
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #347 kedy: 12. September , 2008, 18:52:31 »

A ty si kupoval v Tesku mrazene kuracie hlavy- že vraj na potaky na zosilovač. ha ha ha

to boli na VHT tam su take gombiky zo zobakom  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #348 kedy: 12. September , 2008, 19:11:29 »

pri Matovi treba ale brat ohlad aj na to ze vie aj spievat .... a to dobre ( no a aj hrat na git. )  Je to frajer
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #349 kedy: 12. September , 2008, 19:21:40 »

A ty si kupoval v Tesku mrazene kuracie hlavy- že vraj na potaky na zosilovač. ha ha ha
No ,ja som ešte starú poloslepú babku na prechode pre chodcov ešte neokradol,jako Ty!Pod zámienkou pomoci jej odcudzil igelitku s nákupom a hliníkovú palicu,ktorú neskôr predal v kovošrote.Nákup použil na svoju potrebu a z igelitky si ušil vypasované trenírky v ktorých sa predvádza v Piano clube na technopárty.takéhoto človeku tu máme medzi sebou!!!Dajte mu BAN!aby to nebolo celkom O.T.,tak Durinda bol celkom dobrý Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #350 kedy: 12. September , 2008, 22:11:21 »

Mato Durinda, klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #351 kedy: 13. September , 2008, 10:00:31 »

No ja si myslim, ze sice Martin nepatri do triedy virtuoznych gitaristov, ale do triedy vyborne spievajucich gitaristov co robia fakt dobre pesnicky. Dosiahnut v zivote to co dosiahol, je naozajstne umenie bezohladu na rezimi a ine atributy. Smekam klobuk pred jeho tvorbou, image a hudobnou dnes uz legendarnou osobnostou a fakt mi je jedno, ze neni technik ako prasa. Tubla ma viedla ked som bol pubis, mam krasne spomienky a prva doska od Tubly je na posratie aj po 25.rokoch. Je to legenda a basta. Zdravíčko

 Zdravíčko

a trosku aj cvicil, sola skusime to cez vesmir alebo pravda vitazi tu z fora tiez nezahra hockto... mozno Rudy az znova zacne jest maso a pit.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #352 kedy: 13. September , 2008, 10:22:59 »

Zdravíčko

a trosku aj cvicil, sola skusime to cez vesmir alebo pravda vitazi tu z fora tiez nezahra hockto... mozno Rudy az znova zacne jest maso a pit.
Si si ma v poslednej dobe nejak oblubil.Čo za tym je? Budeš niečo potrebovat odo mna? Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #353 kedy: 13. September , 2008, 10:31:28 »

docela mozne
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #354 kedy: 13. September , 2008, 10:33:20 »

docela mozne
Len dufam,že nie môjho kocura pre tie tvoje mačky. Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #355 kedy: 13. September , 2008, 10:35:17 »

macka uz moc kocurom hlavu nezamota. ale sama si za to moze, nemala ostavat svojmu panovi boty.
Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #356 kedy: 11. Október , 2008, 12:44:31 »

Ako sa vlastne Tublatanka dostala za komunistov k tomu "kseftu" ze im vydavali albumy v statisicoch, ked ine kapely nepustili ani do radia zahrat?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #357 kedy: 11. Október , 2008, 14:23:55 »

Ako sa vlastne Tublatanka dostala za komunistov k tomu "kseftu" ze im vydavali albumy v statisicoch, ked ine kapely nepustili ani do radia zahrat?

Zeby nemali taky potencial ako Tubla? Alebo ktore konkretne slovenske kapely mas na mysli? Ja som Tublatanku teda v radiu nepocul, len cez kazety a obcas v Triangli.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #358 kedy: 11. Október , 2008, 17:08:36 »

Ako sa vlastne Tublatanka dostala za komunistov k tomu "kseftu" ze im vydavali albumy v statisicoch, ked ine kapely nepustili ani do radia zahrat?

nicim nevadili, ludom sa to pacilo, iny hradrock alebo heavy metal oficialne uz nebol, tak preco nie aby mohla Tublatanka hrat. nemali medzi sebou jehovistu, pravdepodobne nemali v rodinach emigrantov. a este aj tie kroje - to sa urcite mnohym aparatcikom muselo mozno aj pacit :)

neni problem, ze oni mohli, ale ze iny mohli menej alebo niektori vobec.

a nejde o tom, ze "im" vydavali statisise - "oni" predavali statisice. su v tom pravdepodobne zahrnute aj vyvozy do krajin RVHP, ale budiz :)
Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #359 kedy: 12. Október , 2008, 11:50:33 »

Ja som mal pocit z toho ako to podavaju dnes v mediach, ze hranie tvrdsieho rocku malo byt samo osebe dovodom na zatrhnutie kapely.

Tak teda, ktore ine ceskoslovenske kapely "mohli menej alebo vobec"? Ja zo starych CS rock/metal veci poznam Tublatanku, Katapult (dajme tomu), Turbo, Arakain, Citron, a u tychto mam pocit ze si viedli celkom dobre, aj ked samozrejme obcas im zakazli text, koncert, neboli nastroje, atd...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 50 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.