Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 06:00:04
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ktoru gitaru si mam vybrat?  (Prečítané 2238 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Meky
nováčik
*
Príspevkov: 13


FM UK Uniba


« kedy: 11. Október , 2006, 18:07:26 »

no nasiel som stranku tuto kusok jedneho obchodu v rakusku a cem si kupit gitaru...
rozmyslam nad kupou jednej z tychto....
mozte mi poradit??? keru radsej???Beeee
1) http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04.asp/artnr/100009841/sid/!x38deatc/quelle/listen


2) http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04.asp/artnr/3179013/sid/!x38deatc/quelle/listen

a ak sa da mozete aj trosku obsirnejsie...viem ze ta druha je conovo drahsia:) ludovu vychodil snad kazdy...Žmurk

Naposledy upravil rastis, : 11.10.2006 o 19:32
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 11. Október , 2006, 18:31:47 »

Pokial clovek nikdy nehral na gitare Collins Roadmaster-Deluxe LP99 , (co asi tuna na to nikto nehral, kedze to tu asi nikto nepredava), neda sa na Tvoju otazku odpovedat. Skratka chod do Muzik Produktivu, obe si dobre vyskusaj a kup si tu, co Ti viac sadne. A napis potom aj ostatnym. Ja mam taky nejaky vnutorny pocit, ze obe budu +/- podobne, u Epi sa mi nepaci tvar hlavy.

U tej prvej pisu, ze telo je vraj mahagon, co by mohlo byt lepsie. U Epi sa vie, ze to nie je mahagon a to je tak vsetko co mozem napisat za seba :)

Inak tunajsi chalani dost vychvalovali gitary znacky Vintage, predavaju sa v Bratislave, co je blizsie ako MP. Ceny maju slusne a snad maju aj lavacke modely... Mrkni najnovsi clanok tu na hlavnej strankei, je tam pisane o predajni, kde tieto gity predavaju.
Zaznamenané
Ra02
nováčik
*
Príspevkov: 58


« Odpoveď #2 kedy: 11. Október , 2006, 18:35:17 »

No keby som ja tebou tak ja by som bral tu prvu, paci sa mi viacej nez ta druha. Ja si vyberam gitari s www.muziker.sk ale vyber je na tebe
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 11. Október , 2006, 20:19:17 »

Ta prva ma lepsiu hlavu. Nemyslim si, ze za takymito gitarami treba chodit do Viedne, tie Vintage si urcite pozri.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 11. Október , 2006, 22:01:27 »

odporucam Vintage LP, taky obity model. ten hral naozaj vyborne (poznamka: za tie prachy)
hardware wilkinson, tak isto snimace su dobrym zakladom. Mahagon mi prisiel redsi, ale znel dobre.



Naposledy upravil roberto, : 11.10.2006 o 23:12
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 12. Október , 2006, 02:55:47 »

Aj Vintage robia lavácke modely. Choď si pozrieť tie gitarky, určite si nejakú vyberieš, hrajú výborne a stoja okolo 12-13000,- Sk. A nemusíš chodiť do Viedne. Žmurk
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #6 kedy: 12. Október , 2006, 07:37:29 »

Aj ja som hral na Vintage a sú moc fajn, strašne sa mi páčili a sadli mi do ruky kópie PRS.
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #7 kedy: 20. Október , 2006, 09:33:11 »

Rady,nechces popisat nieco blizsie o tych PRS?Aky maju zvuk?Da sa to tremolo zablokovat(mam na mysli nejky mechanizmus,nie podlozit)?
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 20. Október , 2006, 10:15:34 »

Len som pozrel stranku nemenovaneho obchodu a boli tam velmi pekne Vintage PRS bez tremola, ale aj s.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 23 otázok.