Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 04:19:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ra02  (Prečítané 2158 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Ra02
nováčik
*
Príspevkov: 58


« kedy: 04. Október , 2006, 17:36:16 »

No na akustickej to moc dobre nevim zahrat mam len video tu:

Naposledy upravil pitu, : 04.10.2006 o 19:09
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 04. Október , 2006, 17:48:49 »

Vskutku originalny sposob prezentacie :). Inak fajn - nacvicene to mas takmer dobre. Nechyba tomu vela.

Jo - pouzivaj malicek Si píš!!! Naucis sa to klamat bez neho a v buducnsti sa Ti bude tazko preucovat na spravny sposob hrania.
Zaznamenané
Ra02
nováčik
*
Príspevkov: 58


« Odpoveď #2 kedy: 04. Október , 2006, 17:55:13 »

aha ok, pokusim sa :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 04. Október , 2006, 18:15:41 »

snažíš sa kmitať rýchlo, ale bolo cítiť, že si už nestíhal v rytme. Inak je zvláštne sa hneď snažiť ukazovať na webe. :hm:
Ale nemáš ďaleko k tomu zahrať to dobre, je to melodicky vežmi jednoduchá vec, ale dosť ťažká práve na rýchlosť kmitania pravej ruky.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 04. Október , 2006, 18:20:51 »

njn, ja vim, na elektrickej je to lahsie (o nieco), ale snazim sa :D... na PC sa nemam jak nahrat. jedine tak
Zaznamenané
ravenarium
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #5 kedy: 05. Október , 2006, 06:14:56 »

Ak by si mal doma metronom ja ti odporúčam zahrať si to pomalšie do kliku a pospočítavať kožko brnkov máš na ktorom tóne.
Táto skladba je super cvičenie na pravačku, a máš ju dosť dobre rozohratú. Ja som to hrával cez viacero strún v jednej polohe ruky, ale to je zas tažšie na prechod brnkátka na inú strunu a späť, môžeš skúsiť.
Myslím že robíš dobre že sa prezentuješ na nete, dozvieš sa názory, rady a tak.
A malíček? No s ním treba do budúcna rátať.
Brnky brnk.
Zaznamenané

Chapman Stick, touch guitar technic, extrem drumming, sofisticated inteligent brutality
Ra02
nováčik
*
Príspevkov: 58


« Odpoveď #6 kedy: 05. Október , 2006, 13:59:39 »

no jo ten malicek ja ho pouzivam ale nie na vsetkych pesnickach ale aj ked tu sa hodi tak pokusim sa to naucit tak ako to ma byt. no ta ked som sa natacal asi na 10x sa mi to podarilo ako kebyze hram pre 100 ludmi :D a popritom to je len 1 kamera, planujem aj dalsie pesnicky (Sweet Child O Mine, Welcome to the Jungle, Smells Like Teen Spirit)
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #7 kedy: 05. Október , 2006, 18:16:19 »

ravenarium napísal:
Citácia
Ak by si mal doma metronom ja ti odporúčam zahrať si to pomalšie do kliku a pospočítavať kožko brnkov máš na ktorom tóne.
Táto skladba je super cvičenie na pravačku, a máš ju dosť dobre rozohratú. Ja som to hrával cez viacero strún v jednej polohe ruky, ale to je zas tažšie na prechod brnkátka na inú strunu a späť, môžeš skúsiť.
Myslím že robíš dobre že sa prezentuješ na nete, dozvieš sa názory, rady a tak.
A malíček? No s ním treba do budúcna rátať.
Brnky brnk.

....sice trosku ot,ale perfektne a pritom huste cvicenie na pravacku je Death in Fire od Amon Amarth,avsak je nutne to hrat spravne a nie to zahuhlovat...bezchybne to uhram len ked som uz fasa rozcviceny.


na to sweet child o mine sa tesim,bo sa to tiez chystam nacvicit.
Zaznamenané
Ra02
nováčik
*
Príspevkov: 58


« Odpoveď #8 kedy: 06. Október , 2006, 13:24:51 »

nj, sweet uz mam nacvicene len to docvicit aby som sa nahodou nesekol v pesnicke ale nezahram to uplne cele len po to kde uz zacinaju spievat: Where do we go... inac to solo sa mi hrozne paci, aj ja som zvedavi ze co s toho bude :D
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.