Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:54:42
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Deep Purple 4.10.2006 Bratislava  (Prečítané 14341 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #15 kedy: 05. Október , 2006, 19:45:05 »

Zdravim vsetkych fanusikov Deep Purple. Vcerajsi koncert bol jeden z najlepsich v mojom este kratkom zivoteB) ...vazne sa nemozem stazovat na miesto..stal som v prvom rade cca. 4 metre predomnou stal Steve Morse. Podla mna zvuk mal Morse vazne dobry, aspon mne takyto zvuk dost sedi. Trochu ma mrzi ze nezahrali Child In Time, ale osobne sa priznam, tusil som ze to ani nebude. Inak vyber skladieb bol velmi slusny, u mna asi najlepsi koncert, vazne. Taktiez som chcel chytit brnkatko, co sa mi nepodarilo, ale aspon mam uterak od klavesaka, takze celkom slusna nahrada si myslim...Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #16 kedy: 05. Október , 2006, 20:41:49 »

Takze moj dojem vystiol dugo-dokonale unno tutti, vyhraty kazdy zasraty ton, bezchybne odohraty koncert z mohutnou energiou a drivom ako sa na kapelu ako DP patri.

Jedina chyba bola-VYBER PREDKAPELY-boze moj ktory koko....t vybral grexabat.Ovela viac by ma rozmastil nejaky rene lacko alebo dorian gray.Priserne odohrate piesne mal som pocit akoby skoncili skor ako mali.Gitaru nebolo pocut, ale nevadi aj tak maa spatny metalovy zvuk, grexa-boze dobry ten jeho punk metelovy rev bolo pocut snad az v kuvajte.Basaka a bubenika som ani nepocuval. Ale depovia mi tu pol hodku vynahradili 1000000 nasobne.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 06. Október , 2006, 09:08:09 »

tomino napísal:
Citácia
Jedina chyba bola-VYBER PREDKAPELY-boze moj ktory koko....t vybral grexabat.


no trosku by som vazil slova, lebo ten ko*ot bol isto z managementu DP a kludne sa za to mohol prihovorit niektory z clenov DP, ked pocul CD.


Jaj a este som si poctivo pocas koncertu pisal setlist do mobilu, cize:

Picture of Home
Gipsy King
Into the Fire
Strange Kind Of Woman
Rapture of the Deep
Fireball
Wrong Man
Steve Morse solo
dalsi song z rapture, nazov neviem
When a Blind Man Cries
Lazy
Don Airey solo
Perfect Strangers
Space Truckin
Smoke on the Water
==================
Hush
Black Night


PS. V Pravde bol clanok a pisali dost bludy...napriklad, ze zacali skladbou z noveho albumu. Ale dnes je v SME dobry clanok aj s dvoma fotkami......co na to Altostratus ? :)

Naposledy upravil iMbUS, : 06.10.2006 o 10:48
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 06. Október , 2006, 09:26:26 »

Taktiez som bol na koncerte a nemozem mu nic vytknut(a to deep fakt moc nepocuvam). Stal som pred klavesakom cca 7-10m od podia a pocul som vsetko dobre(najma tu gitaru,ale bolo to akurat). Moc ma nebavili dokopy 2 veci, inak skvele. Nic lepsie som doteraz nazivo nevidel. Steve Morse je podla mna extra trieda a ukazal to aj tu(mozno mohol ukazat viac,ale...). Vyborne sa doplnal so spevakom a klavesakom a popri tom sa skoro stale usmieval. Nevidel som na nom slabe miesto,vlastne u nikoho. Vsetci boli skveli(bubenik nemal az taky drive po cely cas,ale vsak roky su roky a zahral to podla mna standartne). Zvuk bol vynikajuci. Vsetky nastroje aj s hlasom bolo pekne pocut a najma gitara mala pekny zvuk. Tie engl hlavy+s bednami vyzerali fakt pekne a hlavne super hrali. Klobuk dole pred nimi. Nelutujem tych penazi vobec...
Grexa nebol moc zly,ale mal zly zvuk(co samozrejme predkapely mavaju) a ta ich tvorba sa mi zdala na 1 kopyto. Hlavne ma sklamal Boris Brna-poznam ho ako kreativnejsieho bubenika...ale tie cineli mu hrali skvele :-). Kovalcik mal hlavne nejaky divny aparat-nejaky HOT(vlastne 2)a bol na nom napis rumburax-ze by si musel poziciavat? A neviem naco menil gitary :-), teda okrem tej 7 strunnej.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 06. Október , 2006, 09:31:07 »

imbus - managment DP nic nevyberal, maximalne tak schvalil vyber miestnych Žmurk . A uz toboz nie clen DP ha ha ha
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #20 kedy: 06. Október , 2006, 09:34:44 »

myslim, ze rasto nebude daleko od pravdy :-D
Zaznamenané

WEIRD THRASH
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 06. Október , 2006, 09:38:01 »

rastis napísal:
Citácia
imbus - managment DP nic nevyberal, maximalne tak schvalil vyber miestnych Žmurk . A uz toboz nie clen DP ha ha ha


no dobre, ale nerobieva sa to aj tak, ze poslu cdcka kapiel kapele a ta si vyberie kto bude predskokan?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 06. Október , 2006, 09:44:42 »

Imbus...výber predkapely má fakt na starosti manažment.

Tá druhá skladba s tým chromatickým riffom bola starina \"Into The Fire\"
Druhá skladba z nového albumu sa volala \"Wrong Man\", Gillan ju tak ohlásil. Údajne je o mužovi, ktorý si neprávom odsedel 20 rokov za zločin, ktorý nespáchal.
Zaznamenané

Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 06. Október , 2006, 09:45:45 »

Imbus robieva sa to tak a bolo to tak aj v tomto pripade. Do Anglicka bolo poslanych 15 CD nasich interpretov a managment vyberal. Intervencia clenov DP je trocha moc!
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 06. Október , 2006, 09:50:20 »

ved presne tak som to myslel. To s tymi clenmi DP som povedal len tak...ze mozno isiel okolo Morse, ked to pocuvali tak sa pridal a povedal, ze toto sa mi lubi. Nemozne to nieje Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 06. Október , 2006, 11:21:34 »

Altostratus napísal:
Citácia
Imbus...výber predkapely má fakt na starosti manažment.....


Ako kedy. Hrali sme pre hviezdami (v nasom zanri) uz par razy na zaklade vyberu usporiadatela. Ale to je mimo debatu, takze sorry.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #26 kedy: 06. Október , 2006, 13:48:16 »

iMbUS napísal:
Citácia
...ze mozno isiel okolo Morse, ked to pocuvali tak sa pridal a povedal, ze toto sa mi lubi. Nemozne to nieje Žmurk


To si pis ze je to nemozne. Grexabat...-Morse....ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #27 kedy: 06. Október , 2006, 14:36:25 »

Inac este aby som podotkol, koncerty v europe ktore sa tykaju albumu rapture of the deep rozhodne nevybera management a dokonca som toho nazoru ze tvoria len aku sprostredkovatelsku funkciu.Koncerty organizuje produkcna spolocnost ktora album vydala v ramci reklamnej kampane.

Povedzme si otvorene kto by vybral taku kapelu ako je grexabat ked na slovensku su aj lepsie, napr ktore som menoval alebo dalej-tublatanka, metropolis, atd.....

P.S.: v brne som sice zaciatkom roka nebol ale pocul som ze tam ta predkapela bola velmi zla ak sa to da nazvat kapelou.Myslim ze to rozhodne nevyyberal nikto z DP
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
kuko
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« Odpoveď #28 kedy: 07. Október , 2006, 23:07:54 »

:) pridám aj ja svoj dojem z koncertu, síce nie z Bratislavského ale z Košického ale to by nemalo vadiť...
Čo sa týka organizácie som nadnieru spokojný, pretože napriek tomu, že tam bolo veežmi veža žudí, nikto nemusel stáť medzi dverami. Ja som stál cca 15 metrov od pódia presne v jeho osi a ziadne afro hlavy predomnou neboli...:silly:
Čo sa týka Grexabatu, neboli zlí, ale problémy boli presne tie, ako ste popísali už predým...
No a DP boli podža môjho názoru fantastickí. Vo všetkých smeroch. Najlepšie, čo som kedy videl... všetky nástroje boli vežmi konkrétne a krásne (nielen zvukovo Žmurk ). Ozvučenie nemalo chybu. Všetci členovia kapeli ma milo prekvapili. Hrali s vežkým nasadením a bolo vidno že ich to baví. Morseho gitara mala presne taký zvuk ako sa mi veeežmi páči a aj jeho sóla boli perfektné (a keď už nezahrali Child in time, on v jednej zo svojich sólových častí zahral aspoň Sweet child o mine). Potom sa mu (aj mne, až mi zimomriavky behali po chrbte) na konci vežmi páčilo, keď celá Steel arena zborovo opakovala krátke melódie co zahral, čo trvalo asi päť minút. Na jeho hre mi absolútne nič nevadiloKaždý člen kapley mal, tak ako sa patrí svoju sólovú časť a všetky sa mi páčili, dokonca klávesák Airey zahral aj Slovenskú hymnu...
Takže také sú moje dojmy z tohto koncertu. Pridám ešte jeden: strašne ma bolí chrbát. Vlastne ma bolel už pri Grexabate, ale pri DP som na to úplne zabudol:laugh:
Zaznamenané

...a odlož si lož...
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 08. Október , 2006, 08:57:58 »

Kuko napísal:
Citácia
Pridám ešte jeden: strašne ma bolí chrbát. Vlastne ma bolel už pri Grexabate, ale pri DP som na to úplne zabudol:laugh:


moj kamos kvoli tomu odisiel pocas Highway star... doteraz sa mu smejem ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.