Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:23:32
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VOX ac30 na tvrde rockove styly  (Prečítané 41162 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #45 kedy: 09. November , 2007, 01:34:56 »

... a boli sme nadseni z jedneho stareho japonskeho Greca, lawsuit Stratocastra.

chcem vediet viac  Bravooo
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 09. November , 2007, 01:37:15 »

Sú to všetko špičkové veci a ideálne by bolo vlastniť po jednom kuse z každého

Tak tak, s Robom sme sa suhlasne zhodli, ze na klasicky rockovy zvuk je idealne vlastnit stary Hiwatt s povodnou bednou a Plexinu s Marshall bednou a mat A/B switch. Tie aparaty su vzajomne velmi odlisne a nenahraditelne ziadnym inym. Hiwatt by robil cisty zvuk, doprovod a surovy crunch, Plexina by bola na gainovejsie solovanie. Fakt by som nic ine nepotreboval, len tieto dva aparaty, potom uz len mat postupne viacero gitar a lepsie prsty samozrejme. :) Higainove moderne aparaty ma nezaujimaju a zo starych by ine nemali vyznam.
« Posledná zmena: 09. November , 2007, 01:52:58 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #47 kedy: 09. November , 2007, 01:40:11 »

..je to tak..preto je RECTO na predaj..aj mne stačí k životu MARSHALL, GIBSON a FENDER ...a...PLZEŇ..  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #48 kedy: 09. November , 2007, 01:42:05 »

chcem vediet viac  Bravooo

Uz som aj zabudol aky to je rocnik, z druhej polky 70tych, nejaka vysoka seria. Je z tazkeho jasena a s palisandrovym hmatnikom. Je to Jeff Beck model kvazi, ma len dva potaky a 3 mini switche, uzasna vsestranna gitara s fantastickymi snimacmi, na Strat ma nenormalny sistain, dost sa zvukovo podoba na moju byvalu original Fender 79nu. Mam rad tazke a stare gitary. :) Som uz na 90% rozhodnuty ze ju beriem. Popiskujem si
« Posledná zmena: 09. November , 2007, 01:44:51 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #49 kedy: 09. November , 2007, 01:44:08 »

aj mne stačí k životu MARSHALL, GIBSON a FENDER ...a...PLZEŇ..  Na zdravie!

Mne Hiwatt, Gibson a Fender a samozrejme pivo takisto. Na zdravie! Este aj nejaka zenska sa obcas zide. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #50 kedy: 09. November , 2007, 11:39:07 »

Majo, musím ťa poopraviť, to bola 6 diera, jednu som kedysi mal. Kúpil som ju v Brne od vtedy známeho gitaristu známej kapely. Zasvet si dnes nespomeniem akého gitaristu akej kapely...
Hej, myslel som 6dieru.  Žmurk
Starucku 6dieru ma aj kamos gitarista z ReadyKirken. Dost si ho chvali, ma nejaky stary kus neviem z kolkeho roku. Ked sme spolu hrali v CZ snuru, tak to hralo fajno. Presne sa hodil do ich muziky.

Ale ako sa uz bavime, do napr. Creedu by to bolo dost o nicom kombo.  Popiskujem si
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #51 kedy: 09. November , 2007, 12:24:05 »

Uz som aj zabudol aky to je rocnik, z druhej polky 70tych, nejaka vysoka seria. Je z tazkeho jasena a s palisandrovym hmatnikom. Je to Jeff Beck model kvazi, ma len dva potaky a 3 mini switche, uzasna vsestranna gitara s fantastickymi snimacmi, na Strat ma nenormalny sistain, dost sa zvukovo podoba na moju byvalu original Fender 79nu. Mam rad tazke a stare gitary. :) Som uz na 90% rozhodnuty ze ju beriem. Popiskujem si

Biela s palisandrovym hmatnikom a ciernym pickguardom? zopar som ich videl na ebay, sympaticke gitary. Tie prepinace su on/off pre kazdy snimac?

Sorry za OT
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 09. November , 2007, 12:28:23 »

Ano. Je tam kopec kombinacii, aj mimofazove. Velmi zaujimava je naraz kobylkovy a krkovy snimac. Velmi vsestranny nastroj, s vybornymi snimacmi a sustainom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #53 kedy: 02. December , 2007, 10:11:34 »

toto je prave ten zvuk, pre ktory by som kupil voxa!  Som za vodou kámo
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #54 kedy: 02. December , 2007, 10:24:55 »

toto je prave ten zvuk, pre ktory by som kupil voxa!  Som za vodou kámo

tak som si precital co autor pise k tomu videu. jedna sa o nejaky brian may setup.
ac30 ho stali $6000, pedaly phaser, delay etc $1000 a gitaru red special $900.
to je mizernych 180.000 Sk  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #55 kedy: 02. December , 2007, 10:42:09 »

1967 full stack plexina v povodnom stave ta vyjde na mizernych 6000-8000$ tiez, ved to uz niesu ani peniaze  Nezahrávaj sa ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
GHS
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 02. December , 2007, 10:44:41 »

 Zdravíčko Tu je pekne ukazane co a ako   Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #57 kedy: 02. December , 2007, 11:09:15 »

1967 full stack plexina v povodnom stave ta vyjde na mizernych 6000-8000$ tiez, ved to uz niesu ani peniaze  Nezahrávaj sa ha ha ha
a to kto da musi byt škrabnuty po plošaku chlapci...tak isto s tymi voxami...hravam na nove a hraju super, kde hram každy povie to iste...hram Queenov a ked za mnou v NL dojde nedementny zvukar a povie ,že to hra nadherne tak.....a stara haraburda by mi nedohrala kšeft okrem toho že by to nik NEROZOZNAL...ked do toho pichnem distortion možem na to hrat aj black metal turbo"Včera som predal kamošovi čo tu ma najlepšie aparaty a gitary (niektori vedia komu) CVM 900 a hra uplne excelentne ...u mna ked na nu niekto povie že to hra na p... je obr K... len treba trochu vediet hrat  a to plati aj na voxov...pravidla vymyšlaju chorí muzikanti!!!! Zdravíčko
« Posledná zmena: 02. December , 2007, 11:34:39 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #58 kedy: 02. December , 2007, 11:43:37 »

Zdravíčko Tu je pekne ukazane co a ako   Na zdravie!
presne takto to hra.....nie je čo vylepšit len vyhoršit.....ako som povedal stare haraburdy sa nechytaju....ale ked mi to niekto preda za 5000sk tak si to kupim(niekolko krat sa mi to podarilo ale predal som to dobre nejakemu šialencovi čo zhanal kramy Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #59 kedy: 02. December , 2007, 12:10:06 »

Jožo,Jožo... ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.