Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 20:22:18
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: jsatch  (Prečítané 1494 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jsatch
nováčik
*
Príspevkov: 14


« kedy: 11. Október , 2006, 09:10:28 »

Takže môj aparát(ik) sa volá Peavey Triple XXX Super 40 EFX.

Je to celolampové 40 W kombo. Má 2 kanály, resp 3 neplnohodnotné - znamená že čistý je skombinovaný s crunch - na kombe je potrebné predvoliť jeden z nich a \"šlapkou\" si môžem prepínať medzi cruch a Ultra, resp medzi čistým a ultra. Crunch je pekne skreslený rockovo-metalý kanál s pasívnymi korekciami. Ultra - ako už hovorí názov je ultra skreslený kanál - podobá sa trocha na zvuk Jou Satriani. Kanál Ultra má aktívne korekcie, zdvih majú myslím 10dB. Okrem toho je toto kombíčko vybavené základnými digitálnymi efektami (tremolo, flanger, phaser, chorus, auto wah, octaver, rotary speaker) - vybrať si môžeš jeden z nich + delay + pružinový reverb. Ku kombu je štandarne dodávaná programovatežná \"šžapka\". Dajú sa prednastaviť 3 banky. V každej z nich si môžeš potom prepnúť medzi kanálom 1/2, volume boost on/off, a nastavenie efetov 1/2. Momentálne kombo zapájam aj na nejakú Marshall 4x12 bedňu - neviem aká to je ale je oranžová :) a hrá to jak sviňa. V dohžadnej dobe si chcem dokúpiť nejakú 2x12 bedňu (4x12 sa ťažko nosí...). Efekty k tomu nepoužívam žiadne (iba WAH dunlop), možno dokúpim nejaký kompresor. No a gitara JS1000BP.
To je z mojej strany všetko (zatiaž).....

Naposledy upravil pitu, : 11.10.2006 o 10:19


* peaveytriplexxxsuper40efx.jpg (84.96 KB, 500x476 - prehliadnuté 382 krát.)
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 14:57:54 od Martinlm » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 11. Október , 2006, 09:21:10 »

Nezabudni dat fotku prave tvojho kusku. Ked som kupoval kombo ja, zvazoval som aj toto.

Naposledy upravil martinlm, : 11.10.2006 o 10:21
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.