Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 02:48:56
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Program na konverziu hudby do tabov  (Prečítané 17096 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #15 kedy: 30. December , 2006, 14:19:34 »

Prave tabujem jednu piesen, kde je par pasazi, kde nie je uplne vsetko celkom dobre pocut.A rad by som vedel, ci nemate skusenosti s nejakym programom alebo ci aspon neviete ci existuje program, ktory by dokazal mp3ku rozdelit na stopy.Potom by som si pekne mohol napr. izolovat gitaru od ostatnych nastrojov.
Alebo aspon nejaky program, co dokaze spomalit mp3ku bez zmeny frekvencie.
Diky

Naposledy upravil Misko, : 30.12.2006 2006 14:20
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #16 kedy: 30. December , 2006, 17:15:33 »

Raz som skusal program, ktory to vedel robit, ale uz si nepamatam ako sa volal. Precital celu mp3-ku a potom z toho urobil midi. Ale bolo to absolutne nepouzitelne - vysledok bol len totalny chaos a sem-tam zachytena melodia, nic viac. Moznoze by to fungovalo na absolutne jednoduchych pesnickach, ale inak vobec.
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #17 kedy: 30. December , 2006, 17:16:59 »

su programy ktore dokazu odstranit hlas /goldwave/ takze ho logicky dokazu aj vytiahnut.podla mana sa to bude dat spravit aj s gitarou na zaklade frekvencie alebo takeho niecoho,no z mp3 taby urcite v tomto casopriestore ziaden program spravit nedokaze:)
Zaznamenané

I hate commercion
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #18 kedy: 30. December , 2006, 17:22:50 »

tu je zoznam programov, ktore vedia vytvorit midi z normalneho zvuku (hoci pochybyjem, ze je to pouzitelne)
midi by sa potom pripadne dala vlozit do guitar pro a mal by si z toho taby
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #19 kedy: 30. December , 2006, 17:55:01 »

Ale ja nepotrebujem hotove taby alebo midy. Ja len potrebujem rozdelit mp3ku na jednotlive stopy........alebo aspon z nej \"vycucnut\" gitaru.
Alebo aspon daco nech tu mp3ku spomalim, ale to mi ani tak moc nehelfne.Proste potrbujem daco,. aby som lepsie pocul gitaru, resp. zltimil ostatne nastroje.Uricte  daco take musi byt, co to na zalkade frekvencie \"rozdeli\"
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #20 kedy: 30. December , 2006, 18:07:23 »

na aku skladbu to potrebujes?mozno ze mam taby Ja som čert..
Zaznamenané

I hate commercion
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #21 kedy: 30. December , 2006, 18:29:02 »

No potrebujem to na Pain of Salvation - Reconciliation.Ale taby mam aj  ja, dokonca som nasiel jeden aj do GP, ale su vsetky spatne.
Ale tak ci tak by sa mi taky program dost hodil aj do buducna.

Naposledy upravil Misko, : 30.12.2006 2006 18:30
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 30. December , 2006, 18:57:49 »

Take nieco nie je mozne. Mozes sa pohrat s ekvalizerom, ktory ma vela pasiem a tu gitaru trochu ako keby zvyraznit. Odstranenie hlasu v Goldwave asi predpoklada, ze spev bude v strede \"stereo-panoramy\" (alebo podobne), co je ale skor vynimka, urcite to nie je rozumne riesenie. Teda aspon take mam ja skusenosti s tym programom.

S ako-takymi vysledkami sa da zvuk spomalit bez zmeny frekvencie. Su na to aj pluginy do Winampu, tu sa ale spomalovanie deje skoro v realnom case, takze nema moc vysoku kvalitu. Lepsie je zvuk spomalit napr. v tom Goldwave, alebo Cool Edit Pro, kde su na to uz celkom schopne vypoctove algoritmy.
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #23 kedy: 30. December , 2006, 19:21:05 »

mam jeden gp file tak ak chces tak ti ho poslem na mail
Zaznamenané

I hate commercion
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 31. December , 2006, 13:14:40 »

Misko napísal:
Citácia
...A rad by som vedel, ci nemate skusenosti s nejakym programom alebo ci aspon neviete ci existuje program, ktory by dokazal mp3ku rozdelit na stopy...


Skus sa zamyslet normalne logicky, ze co sa to vlastne pytas. Ak mas aspon trochu rozumu, dojde Ti to Žmurk
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #25 kedy: 01. Január , 2007, 19:37:33 »

rastis napísal:
Citácia
Misko napísal:
Citácia
...A rad by som vedel, ci nemate skusenosti s nejakym programom alebo ci aspon neviete ci existuje program, ktory by dokazal mp3ku rozdelit na stopy...


Skus sa zamyslet normalne logicky, ze co sa to vlastne pytas. Ak mas aspon trochu rozumu, dojde Ti to Žmurk


No ja viem uplne presne co sa pytam.A moje hudbobne resp. zvukove vedomosti su minimalne.
A nebolo by pohodlnejsie, kebyze rovno napises neexistuje?     B)

Naposledy upravil Misko, : 01.01.2007 2007 19:40
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #26 kedy: 01. Január , 2007, 19:43:51 »

Misko napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
Misko napísal:
Citácia
...A rad by som vedel, ci nemate skusenosti s nejakym programom alebo ci aspon neviete ci existuje program, ktory by dokazal mp3ku rozdelit na stopy...


Skus sa zamyslet normalne logicky, ze co sa to vlastne pytas. Ak mas aspon trochu rozumu, dojde Ti to Žmurk


No ja viem uplne presne co sa pytam.A moje hudbobne resp. zvukove vedomosti su minimalne.
A nebolo by pohodlnejsie, kebyze rovno napises neexistuje?     B)

Naposledy upravil Misko, : 01.01.2007 2007 19:40


Rastis si rád zakibicuje.Žmurk
Zaznamenané

RED DEBILS
thedoctor
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #27 kedy: 01. Január , 2007, 21:09:42 »

na poslednej stránke časopisu MUZIKUS neviem presne č.11 alebo 12/2006 bola reklama na soft, ktorý dokáže v reálnom čase spomali skladbu a kopec iných vecí môžeš si nahra vlastný podklad a do toho jamova... atc
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 01. Január , 2007, 21:33:13 »

Misko napísal:
Citácia
...
A nebolo by pohodlnejsie, kebyze rovno napises neexistuje? ...


Cize ak tomu dobre rozumiem, tak ty si si vazne myslel, ze by taky soft mohol existovat ? Tak to potom prepac za sarkazmus, nemyslel som to zle Žmurk .
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #29 kedy: 01. Január , 2007, 22:54:19 »

rastis napísal:
Citácia
Misko napísal:
Citácia
...
A nebolo by pohodlnejsie, kebyze rovno napises neexistuje? ...


Cize ak tomu dobre rozumiem, tak ty si si vazne myslel, ze by taky soft mohol existovat ? Tak to potom prepac za sarkazmus, nemyslel som to zle Žmurk .


No, skor som dufal ako si to myslel.Vsak mi to v kocke osvetli, preco je taky soft nerealny.    Žmurk
A myslim to vazne.Nerobim si srandu

Naposledy upravil Misko, : 01.01.2007 2007 22:55
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.