Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:30:26
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jackson DX10DFS a DK2 Dinky  (Prečítané 1950 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 21. Október , 2006, 09:30:38 »

Zdravim vsetkych gitaristov. No mam taky problem, chystam sa kupiti novu gitaru a strasne sa mi zapacila Jckson DX10DFS, alebo Jackson DK2 Dinky, hra sa mi na nej uplne skvele,  krk je pre mna ako stvoreny, len problem  spociva v tom ze na internete som dost cital o tom ze tremolo na tychto  Jacksonach stoji ze velke hovno, takze teraz neviem co robit. Vie my niekto povedat  kto je vlastnikom jednej z tychto dvoch  typov ze ci je to pravda s tym tremolom a ze ci su tam neni este aj nejaky ine problemy? a este jedna vec neviem sa rozhodnut ze ci si mam kupit tu s tou aktivnou elektrikou alebo tu s tou bez / ta bez akt. elektriky je drahsia , takze myslim  ze je aj kvalitnejsia /, pred tym som nikdy nemal aktivnu el. gitaru takze myslim ze aj teraz by mi bola asi na nic ale bol by som rad keby mi niekto kto sa v tom vyzna viac ako ja poradil ze co sa oplati viac.

Naposledy upravil martinlm, : 21.10.2006 o 11:06
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 21. Október , 2006, 10:11:21 »

Tu si precitaj o aktivnych snimacoch, pomoze ti to rozhodnut sa, co chces: http://gitaristi.sk/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=27&func=view&id=472&catid=28 (tema: Aktívne alebo pasívne snímače?)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #2 kedy: 24. Október , 2006, 15:42:44 »

Ked budes mat nejasnosti ohladom gitar Jackson, kludne sa zastav v obchode a spytaj sa (ako dnes) Žmurk . To ze ludia maju problemy s tremolami je vseobecne zname u kazdej firmy. Je to vsetko o tom, ako vie clovek s tremolo narabat a ako dobre ho ma nastavene.
Mne presli rukamy vselijake gitarky s tremolom / floydom, ale nikdy som nemal problem, ze by nieco neladilo.
Zaznamenané
feki
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 131



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 25. Október , 2006, 15:00:06 »

Dinky je OK , s Floidy na Jacksone většinou nemaj problémy, většinou z 90% je to neodborně nastavené samotnými uživateli.
 \" Chceš li floida doma miti, musíš se zámečníkem vyučiti \"  pak je vše OK. Ctěl jsen taky Dinky ale vadilo mi napojení u krku, tak ted šetřím abych si doplatil na SL3 s průběžným krkem. Zkoušel Jsem jí u Houdka a můžu říct - VELICE RYCHLÝ KRK Si píš!!! Troški těžší než můj Kramer ale ma stejné osazení SH4 jako mam já takže rozdíl se dal porovnat velice dobře. Nádhernej dlouhej sustain, jinak ( 40 000,-)  :-(    je dost , ale nepovolim.
Zaznamenané

Jacsnon Soloist SL-3 > Engl E-530 ( Midi Switch Relay )> GSP1101 ( FCB 1010 ) > Engl E-840 > 2x box 75w V-30
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #4 kedy: 26. Október , 2006, 09:02:24 »

floydy jackson su celkom vpoho.vyskusal som ich zopar,mam jeden doma a mam vela kamaratov co ich pouziva a nikto sa zatial nestazoval.Žmurk
Zaznamenané

I hate commercion
W8lift
nováčik
*
Príspevkov: 11


BFMV 4ever


« Odpoveď #5 kedy: 31. December , 2007, 22:44:34 »

JA som mal floyda už ako zaciatocňik na wasburne-žiaden prevrat. A žiadne važne problemy. Setci my hovorili že s flozdom budu problemy-ako ladenie,vymena. keci floyd je v poho struny mam zmenene Za 15 min. A tie haluze s floydom stoja za to. Neni O com  Na zdravie! Na zdravie!



 
Zaznamenané

Metalcore do more
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.