Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 01:42:19
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké efekty používate?  (Prečítané 36465 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #75 kedy: 17. Apríl , 2007, 16:57:11 »

nemusi byt nutne brutalne skreslujuci, len nech hra  Ja som čert.. ha ha ha Som frajer
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 22. Apríl , 2007, 11:18:37 »

Wah Cry baby 95, EH Graphic fuzz, EH flanger, Chorus boss CE3, Marslahh compressor, EH Small stone, EH small Clone, EH Holly grail, Delay Ibynez, Delay DD2, Signal selector Behringer Boss Turbo over drive.
Zaznamenané

hoegaarden
okukávač

Príspevkov: 4



WWW
« Odpoveď #77 kedy: 01. Máj , 2007, 21:21:39 »

Ja pouzivam Line6 DL4 a Line6 FM4 a expression pedal EX-1...
akusticka nylonova gitarka a kombo marshall AS50R - skvela kombinacia :)
Zaznamenané

antonio sanchez, fishman classic4, marshall as50r, line6 dl4, line6 fm4
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #78 kedy: 02. Máj , 2007, 05:37:12 »

Pickup Simulator, Compresor, Distortion, Wah Behringer, EQ, Noise Gate, Auto Swell, Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo, Panner, Vibrato, Rotary Speaker, Synth Talk, Envelope Filter, Detune, Pitch Shift, Whammy, Delay, Reverb, a ešte taká stará mašinka Zoom 505 a duálny nožný prepínač. Beeee
« Posledná zmena: 02. Máj , 2007, 05:37:37 od ewerfile » Zaznamenané

Slavo
dustin
nováčik
*
Príspevkov: 25


« Odpoveď #79 kedy: 02. Máj , 2007, 14:06:34 »

uuu, niektori mate toho plno.  Fuuha zíram

Ja mam iba bass overdrive a wah wah - ale to ku gitare, a uz som ho musel otvarat a volako som nanho chytil radio Bavím sa skvele.
v poslednom case mam furt zapnuty overdrive, nech to ma asi taky zvuk ako pri national anthem- radiohead.  Som za vodou kámo
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #80 kedy: 02. Máj , 2007, 15:42:28 »

ja som si velmi oblubil tuto skatulu od DigiTechu... pouzivam ju do svojho marshallu a viac sa mi paci jej skreslenie ako to co je v marshalli tak to marshallacke pouzivam len na zdvihnutie hlasitosti do sola a kusok aj na dofarbenie  Na zdravie!


* HotHead.jpg (23.44 KB, 350x450 - prehliadnuté 396 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #81 kedy: 02. Máj , 2007, 16:00:49 »

ja som si velmi oblubil tuto skatulu od DigiTechu... pouzivam ju do svojho marshallu a viac sa mi paci jej skreslenie ako to co je v marshalli tak to marshallacke pouzivam len na zdvihnutie hlasitosti do sola a kusok aj na dofarbenie  Na zdravie!

zmenili dizajn tusim - teraz vyzera ako Boss
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #82 kedy: 02. Máj , 2007, 16:07:42 »

ja som si velmi oblubil tuto skatulu od DigiTechu... pouzivam ju do svojho marshallu a viac sa mi paci jej skreslenie ako to co je v marshalli tak to marshallacke pouzivam len na zdvihnutie hlasitosti do sola a kusok aj na dofarbenie  Na zdravie!

zmenili dizajn tusim - teraz vyzera ako Boss

no ja mam este ten co je na fotke:) zaujimave je ze to vobec nieje digital ale analog  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #83 kedy: 02. Máj , 2007, 16:13:17 »

no vsak ten na fotke vyzera ako Boss - predtym vyzerali pedalo Digitech inac. Inak bustre su vzdy analogove, nie ? Ja som digitalny este nevidel.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #84 kedy: 02. Máj , 2007, 16:28:13 »

no vsak ten na fotke vyzera ako Boss - predtym vyzerali pedalo Digitech inac. Inak bustre su vzdy analogove, nie ? Ja som digitalny este nevidel.

aj ja som si myslel az kym som neuvidel DigiTech DF7 Distortion Factory... to je v rovnakej skatule ako moj len obsahuje 7 simulacii znamych boostrov... a co som pocul tak napocudovanie neznie zle  Na zdravie!
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 02. Máj , 2007, 16:30:28 »

ja som si velmi oblubil tuto skatulu od DigiTechu... pouzivam ju do svojho marshallu a viac sa mi paci jej skreslenie ako to co je v marshalli tak to marshallacke pouzivam len na zdvihnutie hlasitosti do sola a kusok aj na dofarbenie  Na zdravie!

Tak toto je OK. Aj ja som to jeden čas mal. Je to (za ti prachy) veľmi slušný nakopávač skreslenia. Spolu s dobre ošmáhnutým kombom to znie ako nabrúsená lampa (prepáčte mi všetci zarytý tube-maniaci). Za tie prachy to spolu fak znie slušne!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #86 kedy: 02. Máj , 2007, 16:39:13 »

ja som si velmi oblubil tuto skatulu od DigiTechu... pouzivam ju do svojho marshallu a viac sa mi paci jej skreslenie ako to co je v marshalli tak to marshallacke pouzivam len na zdvihnutie hlasitosti do sola a kusok aj na dofarbenie  Na zdravie!

Tak toto je OK. Aj ja som to jeden čas mal. Je to (za ti prachy) veľmi slušný nakopávač skreslenia. Spolu s dobre ošmáhnutým kombom to znie ako nabrúsená lampa (prepáčte mi všetci zarytý tube-maniaci). Za tie prachy to spolu fak znie slušne!

veru tak... Som frajer dodava taky trochu kovovejsi zvuk a hlavne sa z neho da dostat vajnova pila  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #87 kedy: 02. Máj , 2007, 16:40:57 »

no vsak ten na fotke vyzera ako Boss - predtym vyzerali pedalo Digitech inac. Inak bustre su vzdy analogove, nie ? Ja som digitalny este nevidel.

aj ja som si myslel az kym som neuvidel DigiTech DF7 Distortion Factory... to je v rovnakej skatule ako moj len obsahuje 7 simulacii znamych boostrov... a co som pocul tak napocudovanie neznie zle  Na zdravie!

Co myslis tym, ze digitalny ? Ze tam je ad/da prevodnik na signal ? Nic take sa v specifikacii nepise.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #88 kedy: 02. Máj , 2007, 16:51:45 »

no vsak ten na fotke vyzera ako Boss - predtym vyzerali pedalo Digitech inac. Inak bustre su vzdy analogove, nie ? Ja som digitalny este nevidel.

aj ja som si myslel az kym som neuvidel DigiTech DF7 Distortion Factory... to je v rovnakej skatule ako moj len obsahuje 7 simulacii znamych boostrov... a co som pocul tak napocudovanie neznie zle  Na zdravie!

Co myslis tym, ze digitalny ? Ze tam je ad/da prevodnik na signal ? Nic take sa v specifikacii nepise.

tak to neviem ale zda sa mi ze je vo vnutri AudioDNA a ta uz je digitalna... okrem toho neviem ako by do takej malej skatule napchali tolko bustrov spolu s emulaciou tolkych boxov...  Som metlak
Zaznamenané
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #89 kedy: 03. Máj , 2007, 14:46:45 »

uuu, niektori mate toho plno.  Fuuha zíram

Ja mam iba bass overdrive a wah wah - ale to ku gitare, a uz som ho musel otvarat a volako som nanho chytil radio Bavím sa skvele.
v poslednom case mam furt zapnuty overdrive, nech to ma asi taky zvuk ako pri national anthem- radiohead.  Som za vodou kámo
Chytil si naň radio preto lebo to ma zlu kostru
Zaznamenané

Slavo
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.