Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 13:54:02
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 7strunka  (Prečítané 15980 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 14. Apríl , 2004, 05:53:03 »

no všimol som si že to začína byť zaujímavá gitara nie len kvôli širokému tónovému rozsahu ale aj kvôli interpretácii napr.DT a TOT. dá sa síce transponovať ale nemá to ten správny TLAK
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #1 kedy: 14. Apríl , 2004, 06:01:05 »

Jasne,7 strun to je maso.Je nepodladujem gitaru,nechce sa mi to lebo s floydom to nieje lahke.Chcel by som mat 7-string ale tak skoro to asi nebude...$$.Ked uz tak chcem poriadnu.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 14. Apríl , 2004, 07:16:51 »

sedem strunova gitara neprichadza do uvahy, nakolko technicky nezvladam ani len sest strun
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 14. Apríl , 2004, 07:54:59 »

ja ked som hral na sedmicke...nejakej korejskej ibaneze tak som bol az prekvapeny ze to nieje skoro ziadny rozdiel cosatyka krku oproti sest strunovej......mne sa ale najviac pacilo ako hral na sedmicke gilbert....stym ladenim tie jeho arpegia znely fakt super.....ked si vyrobim prvu gitaru :D tak si potom spravim sedmu :D :D :D
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 14. Apríl , 2004, 23:33:03 »

zakky - veru - starsne davno som raz drzal 7 strunny Universe a fakt to cloveku ani nedojde, jednoducho hras presne tie iste veci a postupy ako normalne
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 17. Apríl , 2004, 12:47:33 »

aaaaaaaaaaa pani 7dmicka tak to mat doma to je iny tlak take maso ze nic taky sound sa neda napodobnit nicim strasne by som chcel 7strunku je to tlak. Inac da sa normalna 6strunka zladit ale neni to ono :D
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 18. Apríl , 2004, 11:59:08 »

jeeezismarja, sedmistrunky? ked vycerpate moznosti seststruniek, potom spekulujte! a hlavne.. teoriu treba vediet o jednu sedminu lepsie :) (alebo sestinu?)
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 18. Apríl , 2004, 12:16:24 »

Keď budete vidieť foto mojej novej gitarky, to budete všetci dosť prekvapení, teraz musím makať ešte viac ako doteraz.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 30. Máj , 2004, 21:43:57 »

ja uz som to videl a strasne sa mi to paci..:-)) uz som ti napisal aj mail z otazkami, len aby si vedel:-) lebo to je uplny koniec..
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 20. Júl , 2004, 08:24:29 »

Ahojte, hram na 7-strune par rokov a musim povedat, ze to nie je o nic tazsie ako na 6-strune. Pred tym som podladoval sestku, ale vobec to nebolo dobre. Mam Ibanez Prestige RG1527BP s ToneZone a AirNorton snimacmi. Je to taka moja Petrucci verzia sedmicky.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 20. Júl , 2004, 08:54:56 »

Že si sa doteraz nepochválil. :) A kde ťa na nej môžeme vidieť hrať?
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #11 kedy: 20. Júl , 2004, 09:36:12 »

Prepac, ale nepotrebujem sa tym chvalit. V konecnom pripade: vybava nerobi gitaristu gitaristom. Moze pomocz, ale cele je to v prstoch a hlave. Chcel som len prispiet, keby niekto potreboval poradit. O tomto fore som sa dozvedel cez vikend a to celkom nahodou.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #12 kedy: 20. Júl , 2004, 09:40:48 »

Vidiet ma mozes napr. 24.7. na ostrove v Trencine, prip. 28.8. na nam. v TN.... Ale sedmicku neberiem. S touto kapelou "TrioProject" hravam na Stratoch. Sedmicku mam do bocnych projektov ako napr. LTE&DT-Revival, Karrion,...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 20. Júl , 2004, 09:55:57 »

Zvláštne, že píšeš pod hlavičkou Mariana, ktorý je na fóre už hodne dlho. Možno bude lepšie sa registrovať pod trochu pozmeneným menom. Preto som reagoval tak na tú 7strunku, lebo mi bolo divné, že on by to niekožko mesiacou tajil. Tak napíš niečo o sebe, odkiaž si...
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 20. Júl , 2004, 10:41:56 »

no zmenil som to ho na marian1 tak neviem preco zase je marian nejako nie je ochraneny zapis do db a zblbne to ak si da niekto take iste ako už je
Zaznamenané

tatko fóra
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.253 sekund, 22 otázok.