Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 20:43:14
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 7strunka  (Prečítané 15977 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 20. Júl , 2004, 10:47:35 »

tak o tom LTE a DT&Revival chcem vedieť viac popíš zatiaž viem že Ariel hrá DT.Síce jeden bubeník mi spomínal že počul nejakú kapelku hrať DT,ale to už bolo dávno
Zaznamenané

tatko fóra
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #16 kedy: 20. Júl , 2004, 13:31:45 »

ahojte, nevedel som, ze je tu este niekto pod menom Marian. Takze ja som Marian1 (ako uz bolo napisane). Som z TN. Na gitare hram 15rockov. Som rad, ze som nasiel konecne dobre forum. Mam jazz-rockovu kapelu TrioProject, okrem toho raz za cas dame dokopy DTRevival. Mame spravenych par veci, problem je so skuskanim. Mame to kazdy kopec, tak nas s DTRevivalom nemohol ani nikto vidiet. Chceme nieco nacvicit do konca prazdnin a potom uvidime, ci dame aj nejake kluby. Zaujem je, len....to skusanie. Ak poznate niekoho z TN, tak sa ho spytajte na TrioProject (co na to hovori). Mame za sebou koncerty po slovensku aj nejake tie festaky.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 30. Január , 2005, 18:49:20 »

ja som chcel tak isto 7 strunovu, ale ze pre lavakov nevyrabaju. tak som si dal urobit hand made. tak sa potom uvidi. ale 6 a 7 strunovu gitaru nemozes porovnavat.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #18 kedy: 30. Január , 2005, 19:55:01 »

dalsi lavak:) vitaj. komu si dal robit gitku? odkial si?
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #19 kedy: 31. Január , 2005, 15:02:29 »

Cerbeus: co si si dal robit za sedmicku, popis mi ju.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 21. November , 2008, 09:46:38 »

31. Január , 2005 - posledny prispevok v teme  Bavím sa skvele

Obnovujem trosku, a chcem sa spytat, ze ci je nejaky velky rozdiel pri prechode z 6 na 7 a naspat.

Chcem naslepo kupit Musicman JP model 7 string. Samozrejme, ze si ju vyskusam pred kupou, ale na 7 - cke som hral asi 2 krat v zivote.

Ocakavam odpovede od sedmickarov  Žmurk

Dakujem velmi pekne
 Na zdravie!
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 21. November , 2008, 09:49:00 »

31. Január , 2005 - posledny prispevok v teme  Bavím sa skvele

Obnovujem trosku, a chcem sa spytat, ze ci je nejaky velky rozdiel pri prechode z 6 na 7 a naspat.

Chcem naslepo kupit Musicman JP model 7 string. Samozrejme, ze si ju vyskusam pred kupou, ale na 7 - cke som hral asi 2 krat v zivote.

Ocakavam odpovede od sedmickarov  Žmurk

Dakujem velmi pekne
 Na zdravie!

Nie, nie je, za tyzden si zvyknes , mozno aj skor :).
Nemam problem hrat na sestke, sedmicke, osmicke, zorientujes sa rychlo, o to sa neboj.

Len tak pre zaujimavost, preco si sa rozhodol pre toho Musicmana?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 21. November , 2008, 09:52:07 »

Len tak pre zaujimavost, preco si sa rozhodol pre toho Musicmana?

Rozmyslam aj o Ibanez, ale milujem zvuk MM, ako 6, tak aj 7.
Taky punch, sila... napr. toto video ukazuje cistu a 100% farbu JP modelu 7 string



Toto sa mi paci.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 21. November , 2008, 09:57:42 »

Rozmyslam aj o Ibanez, ale milujem zvuk MM, ako 6, tak aj 7.
Taky punch, sila... napr. toto video ukazuje cistu a 100% farbu JP modelu 7 string



Toto sa mi paci.

Je to dobry a kvalitny nastroj, ale cena je hodne prehnana (ak teda medzicasom neklesla, nesledujem to).
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #24 kedy: 21. November , 2008, 09:58:56 »

Je to dobry a kvalitny nastroj, ale cena je hodne prehnana (ak teda medzicasom neklesla, nesledujem to).


Myslim, ze okolo 60 -tky... len neviem ci plna vybava.

Tak zasa kvalitna 7 od Ibanez stoji podobne. Aj viac. Hoci zvukovo sa mi najviac paci K7.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 21. November , 2008, 10:04:23 »

Myslim, ze okolo 60 -tky... len neviem ci plna vybava.

Tak zasa kvalitna 7 od Ibanez stoji podobne. Aj viac. Hoci zvukovo sa mi najviac paci K7.

Pamatam si ze ten JP7 vo farbe Mystic dream stal okolo 110, potom to teda hodne muselo klesnut.

Na K7 sa vykasli, osobne si nemyslim ze je to dobry nastroj, Apex1 je omnoho lepsi nastroj (aj ked je to skoro to iste), z Ibanez by som ti odporucil za par korun bud 1527 (a vymenit snimace :) ), alebo si kup Schecter, pripadne nejaky dobry pouzity nastroj z ebay.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #26 kedy: 21. November , 2008, 10:08:26 »

Pamatam si ze ten JP7 vo farbe Mystic dream stal okolo 110, potom to teda hodne muselo klesnut.

Na K7 sa vykasli, osobne si nemyslim ze je to dobry nastroj, Apex1 je omnoho lepsi nastroj (aj ked je to skoro to iste), z Ibanez by som ti odporucil za par korun bud 1527 (a vymenit snimace :) ), alebo si kup Schecter, pripadne nejaky dobry pouzity nastroj z ebay.

Ja som osobne rozmyslal aj nad Ibanez 7321bk.. urcite poznas. Gitarka bez floyda, vymenil by som snimace.. a mozno by to hralo super.
A zasa, vidis... dobre, ze ma napadli tie floydy. Nechcel by som na 7 Floyd. Skor pevnu kobylku.
Kupil si gitarku z Ebay? ja, co sa tyka gitar, tomu nejak neverim.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 21. November , 2008, 11:26:28 »

tiez si myslim, ze ten MM je vcelku predrazena hracka.. kedysi sa mi lubila, dnes uz nejako nie. Schecter by mohla byt dobra volba, skoda ze ta Apex 1 je s floydom, to by mali zrusit pri sedmickach..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 21. November , 2008, 11:29:40 »

Ja som osobne rozmyslal aj nad Ibanez 7321bk.. urcite poznas. Gitarka bez floyda, vymenil by som snimace.. a mozno by to hralo super.
A zasa, vidis... dobre, ze ma napadli tie floydy. Nechcel by som na 7 Floyd. Skor pevnu kobylku.
Kupil si gitarku z Ebay? ja, co sa tyka gitar, tomu nejak neverim.


7321 nebrat ! Je to kram. Ja mam na vsetkych sedmickach tremol-no a som spokojny. Tiez by som bral nejaku sedmicku Ibanez Prestige s pevnou kobylkou a zial momentalne taka nie je v ponuke.
Ebay je samozrejme trosku riziko, ale kupil som takto j.custom a cele to prebehlo uplne bez problemov.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 21. November , 2008, 12:00:43 »

http://www.mshop.sk/index.php?target=products&product_id=3858

Tuto zakladnu, presne v tej farbe by som bral.
Cena je, myslim si primerana nastroju.

Ci aj tak to je vela?

Alebo tato sa mi pozdava: http://www.mshop.sk/index.php?target=products&product_id=20

Tuto ma aj Misko Kovalcik, hral som na nej. super nastroj. Žmurk

Edit: musim dopisat, ze tie MM sli ale RIADNE dolu s cenou. Za 48 tis. bez pieza - paraaada. Niekedy 80 - 90 tis.
« Posledná zmena: 21. November , 2008, 12:03:58 od Branko » Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.